Şimdi Ara

Note 7

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
328
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar toplam 12 patlama olmuş bütün dünyada sizce internette satılan sıfır note 7 leri almak mantıklı mı riski var mı hala fiyatları çok uygun butcem yok elimdeki ölüyor yardımcı olabilir misiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Note 7 almak elbette riskli. Ayrıca alacağınız cihaz hiçbir zaman patlamayacak bile olsa Samsung verdiği güncellemelerle cihazın bataryasını %30'a kadar doldurabilmeye mahkum bıraktı. Ve pek tabi birçok özellik eksikliği de cabası. Onun yerine siz bize fiyat aralığınızı söyleyin biz size cihaz önerelim.
  • Kim satıyor link atarmısınız? replika ürün olabilir.
  • Hocam %30 dan emin misiniz ben %60 görmüştüm benim bütçe maks 500 ve note tarzı kalemli bir şey lazım yani fiyattan çok note u istiyorum normalde Samsung almam ama note un özelliği de başkasında yok

• quote:

Orijinalden alıntı: kazma99a

Hocam %30 dan emin misiniz ben %60 görmüştüm benim bütçe maks 500 ve note tarzı kalemli bir şey lazım yani fiyattan çok note u istiyorum normalde Samsung almam ama note un özelliği de başkasında yok

Paranıza yazık hocam elinizde patlar cihaz.

EDIT : Hocam şimdi baktım da ben Sahibinden'den o cihazlar zaten replika. Yani Çin malı, sahte cihazlar. Onlara vereceğiniz parayı tamamen çöpe atmış olursunuz. Onlar Note cihazı değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-00B482800 -- 25 Şubat 2017; 12:38:36 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Mi Note 2 alın, aynı tasarım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Not 5 e para yetse :D

• Piyasa şuna replika note 7 kaynıyor. 500 e imkansız zaten kimse satmaz note 7 sini o fiyata.
    Artı olarak güncellemelerden sonra kullanılmaz halde ya eski bir fw bulunup flashlanıcak ( sammobile bile kaldırdı diye biliyorum ) ya da parası neyse verilip evde duran bir dekor olucak.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.