Şimdi Ara

Note 4 Şebeke Sorunu (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
985
Cevap
24
Favori
176.298
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben telefonu alalı yaklaşık 2 ay oluyor. Her anlamda çok memnunum telefondan. Verdiğim paranın hakkını alıyorum diyebilirim. Ancak ufak bi sıkıntım var. Arkadaşların yazdıklarına nazaran arama yaptığımda veya bana arama geldiğinde ulaşılamama gibi bi duruma rastlamadım fakat mobil verideyken zaman zaman whatsapptan mesajlar geç ulaşıyor. Bunun dışında arkadaşlarım Avea kullanıyor ben ise Vodafone. Bazı yerlerde yan yana otururken onlar rahat rahat internete bağlanabiliyor fakat ben bağlanamıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • güncelleme geldi bakalım sorun devam edecek mi ?
  • Arkadaşlar güncellemeyi yükleyen oldumu şebeke ne alemde düzelme varmı benim cihaza daha gelmedi turkcell den almıştım.

• quote:

Orijinalden alıntı: atahun07

Arkadaşlar güncellemeyi yükleyen oldumu şebeke ne alemde düzelme varmı benim cihaza daha gelmedi turkcell den almıştım.

kardeş zaten önceki mesajlarımda yazmıştım lolipopu ben yayınlanmadan önce rom olarak yükledim sorunum düzelmişti stock rom yükleyerek normalde dönüp yasal olanı güncelledim şebeke problemi tamamiyle bitti asansörde bile çekiyor maşallah telefon
  • Hadi bakalım hayırlı uğurlu olsun arkadaşlar şebeke sorunuda ortadan kalktı :) şu kasa açıklığı hakkında ne düşünüyorsunuz ?
  • atahun07 A kullanıcısına yanıt
    arkadasim merhaba degisim neticesinde aldigim yine gold renk telefondada ayni sorunlar var bazen full cekiyor bazen tek dis bile cekmiyor ucret iadesi sansimda vardi ama hesaba gecis suresi 1 hafta falan dediler yoksa ayni yerden almayacaktim degisik renk de almak istemedim simdi artik lolipop guncellemesini bekliyorum duzelmezse bogaz koprusunden asagiya sallandiricam telefonu iskence yapmayi dusunuyorumsaka bir yana lolipop da duzeltmezse boyle kullanmaya devam edicem yapacak bir sey yok telefonun diger ozellikleri cok guzel...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ss_06 S kullanıcısına yanıt
    arkadas lolipop surumu geldimi gercekten bende bir onceki mesaja bakmadan telefona iskence falan yapmayi dusunuyordum hemen yukleyip bakicam sebeke sorunu cozuldumu bakalim birde yukleyen arksdaslar izlenimlerini yazarsa sevinirim...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkese tekrar merhabalar,bugün yüklediğim lolipop türkiye sürümüyle birlikte sebeke sorunu tamamen bitmiştir 4 çizgi resim gibi donu kaldı birkere 3 çizgi ye bile düşmedi hay maasallah telefon lolipop tan sonra önceden uçakti
    şimdi f16 oldu mübarek daha da güncelleme falan yapmam Allah korusun çekmez falan valla note 4 kullanmayan telefon kullanmam demesin s6 yi inceledim DDR falan ama küçük be abicim bizim gibi note severlere gitmezzzzz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fener16 -- 11 Nisan 2015; 22:33:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fener16

Herkese tekrar merhabalar,bugün yüklediğim lolipop türkiye sürümüyle birlikte sebeke sorunu tamamen bitmiştir 4 çizgi resim gibi donu kaldı birkere 3 çizgi ye bile düşmedi hay maasallah telefon lolipop tan sonra önceden uçakti
    şimdi f16 oldu mübarek daha da güncelleme falan yapmam Allah korusun çekmez falan valla note 4 kullanmayan telefon kullanmam demesin s6 yi inceledim DDR falan ama küçük be abicim bizim gibi note severlere gitmezzzzz

Şu arada cıkan sinir bozucu hatalarada care bulsak güzel olurdu cihaz note 4 tekosadan alınma beyaz polonya 5.1 sürüm yüklü kit kat sürümündede vardı bu sorun birincisi gprs aranıyor diyor bazen bir bazen kişiler durdudu hatası alıyorum bunlara cere bulmak lazım yoksa cihaz bana göre s6 dan bilr güzel birde şarjı gündelik kullanımda birgünde bitiyor cok kurcalayan biride degilim işten dolayı hat hep 5 cekiyor evde

birşey daha soracam bazen arama yaparken telefon kişiye ulaşılmuyor diyor yada arama yapınca telefon hat düşm
    ür yada birkez daha aramak zorunda kalıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spencermila -- 12 Nisan 2015; 1:30:59 >

• Lollipop güncellemesini yükleyipte hala şebeke sorunu yaşayan var mı? Gerçi ben sattım cihazımı ve Samsung'a oluşan antipatimden dolayı bir daha almayı düşünmüyorum ama aynı eziyeti çeken biri olarak merak ediyorum... fener11 arkadaş sorun kalmadığını belirtmiş çok sevindim. İnşallah herkeste aynı çözüm olur...
  • Lolipop yükledim şebeke sorunu aynen devam. Degisen birsey yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahbapsinan -- 14 Nisan 2015; 23:21:49 >
  • Lolipop yükledim şebeke sorunu aynen devam ediyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahbapsinan -- 14 Nisan 2015; 23:22:42 >
  • Evet gün geçmiyor ki Note 4'ün şebeke sorunu yeni bir versiyonu ile karşımıza çıkmasın. Bu yazacağım sorunu bugün hatta 1 saat önce yaşadım. İşten gelince telefonu yatağa,yastığın altına bıraktım ve yaklaşık 1-2 saat boyunca hiç dokunmadım ,orada unutmuşum. Sonra birini aramam gerekti gittim telefonu aldım. Aramaya bastım tık yok. Ekranda arama işareti çıkıyor ama ne bir ses var ne seda. Hiç dokunmadım yaklaşık 5-6 dakika boyunca arama yapmaya çalıştı ama beceremedi. En son ekran kapandı açtım arama iptal olmuş. Arkadaşın telefondan kendimi aradım ulaşılamıyor dedi. Tüm bunlar olurken telefon full çekiyor görünüyordu.Ekranda Turkcell yazısı vardı. Ayrıca ayarlardan ağ durumuna girdiğimde telefon bağlantıda görünüyordu. Aramaları kapatıp mobil veriyi açtım ama bağlantı işareti çıkmadı. Ben de inatla telefonu yeniden başlatmadım attıp cebe dışarı çıktım bir kaç işim vardı sonra Turkcell bayiine gidip telefonu gösterecektim, şebekeden mi yoksa telefondan mı diye, dışarı çıkınca telefonu bir kontrol edeyim dedim baktım bağlantı gelmiş, arma yapmayı denedim aradı bu sefer. Böylesini de ilk kez yaşadım bağlantı full olduğu halde arama yapmıyor ve telefona ulaşılamıyordu.(Not:Telefonu güncellemedim 4.4.4 kit kat).

• Bende yastığı altına koyduğum ne sinyal nede başka bişey kalıyor yani sinyalin az çektiği yere bu telefona güvenip gitmeyeceksin heleki şehirler arası yollarda % 90 sinyal yok metal kasasindanmidir nedir şebeke sorunu yok diyen not 4 sahipleri büyük ihtimal şebekenin iyi çektiği yerlerden uzağa gitmeyenlerdir lolipop bekledim düzeldi diye kaç aydır şansım à tkryim bu sefer turkcell engeline takıldık turkcell den alınan cihazlar hala beklemede yani turkcell keyfini bekliyorum parasini tak diye peşin odemistim oysa ne işim varsa turkcell de şebeke sorunu çeken arkadaşlardan lolipop yükleyip düzelme varmı bir iki kişi ile beli olmaz görüşlerinizi paylaşın lutfen

• arkadaşlar size anlatmak istediğim şu ben güncellemeden önce evden işe veya işten eve servisle gelip giderken yol boyunca en az 4-5 kere bağlantı kesildi hatası alıyordum bende birkaç gün önce lolipop güncellemesi yaptım ve işe giderken telefonumdan takip etmeye başladım bakalım aynı yerlerde şebeke gidip bağlantı kesildi hatası alacakmıyım diye ve sadece 2 yerde bağlantı kesildi hatası aldım şebeke sorunu düzelmiş ama anlaşılan tam anlamıyla düzelmemiş inşallah yakında sorunla ilgili bir yama güncellemesi gönderirler.
  • Bende de kitkat varken sebeke sorunu vardi.lollipop u yukledim duzeldi sandim fakat bugun yine ayni sorunu yasadim.hattim avea

• quote:

Orijinalden alıntı: reytan

Bende de kitkat varken sebeke sorunu vardi.lollipop u yukledim duzeldi sandim fakat bugun yine ayni sorunu yasadim.hattim avea

Telefonun modu lte/wcdma/gsm de kalmis.acaba ondan olabilirmi.

• Arkadaşlar lolipop güncellemesi uyarı vermiyor güncellemeleri denetletince çıktı ara ara deneyin 1.1 gb büyük bi güncelleme ama şebeke sorunum çözülmedi sıkıntı hala devam ediyor

• Arkadaşım maalesef delirticek bu sorun vodafone alıcam kontur sırf denemek için bakalım sorun Turkcell'demi bir kere değişim yaptım ama şimdi tekrar 1 aylık sürem başladı 3 hafta kaldı denemeleri devam edicek şu anda boğaziçi köprüsünun üzerindeki sebeke gitti gene yanımdaki adamın telefonuna bakıyorum sorunsuz çekiyor

• 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.