Şimdi Ara

Note 4 Şebeke Sorunu (50. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
985
Cevap
24
Favori
176.299
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Hocam Allah razı olsun vallahi ya, bir aydır sorunu çözmek için yapmadığım şey kalmadı. En son sizin yorumunuza denk geldim, uyguladım ve sorunum çözüldü!
  • böyle bir şey konu açılmış belki yardımcı olur.

https://forum.donanimhaber.com/note-4-sebeke-sorunu-cozulmustur-hayirli-ugurlu-olsun--138812322

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pure Evil -- 24 Ocak 2020; 19:18:9 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu şebeke sorunu için yüklemediği custom rom ,denemediğim şey kalmamıştı ki en sonunda sorunu çözdüm. Çözüm gayet basit aslında telefonunuzdan,ayarlar menüsününe girin,ardından ağ ve internet,oradan ise mobi ağa dokunun,gelişmi simgesine dokunun ve çıkan menüden ağı otomatik seçi kapatın gelen menüden hangi operetörü kullanıyorsanız onu seçin .Telefonu tekrar başlatın. Açılınca hat çekme sorununuz çözülmüş olacaktır. Bir daha şebeke seçimi otomatikte bile dursa ilginç ama sorun çıkmıyor. Bi dua etseniz yeter :)

• Bu arada istediğiniz tüm romlarda çalışıyor bu yöntem.

• Bunca yıl boşuna uğraşmışız, çözüldü. Ayarlarda otomatik seçimi kaldırdım, kendi oparatörümü manuel elle seçip kaydettim.. bu işte, herkese duyrulur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.