Şimdi Ara

note 3 şarj problemi.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
2.952
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar selam. yaklaşık 2 ay once sıfır note 3 aldım. kullananlar bilir şarj girişi USB 3.0 olduğu için normal micro usb değil daha büyük. sorunum şu; diğer şarj cihazlarıyla dolmuyor. illa orjinal istiyor. yarım saatte %12 olan 13 olmuyor bile. note 3 kullanıp normal micro usb ile şarj eden varmı? yoksa benim cihazmı sorunlu? bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: oNuR!

Arkadaşlar selam. yaklaşık 2 ay once sıfır note 3 aldım. kullananlar bilir şarj girişi USB 3.0 olduğu için normal micro usb değil daha büyük. sorunum şu; diğer şarj cihazlarıyla dolmuyor. illa orjinal istiyor. yarım saatte %12 olan 13 olmuyor bile. note 3 kullanıp normal micro usb ile şarj eden varmı? yoksa benim cihazmı sorunlu? bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. teşekkür ederim.

Deneme şansım olmuştu orjinal s4 şarj aleti doldurabiliyor ama diğerlerini bilmem s4 ün ki 5 v 2mah n3 şarj aleti 5.3 v 2 mah ondan olabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Arkadaşlar selam. yaklaşık 2 ay once sıfır note 3 aldım. kullananlar bilir şarj girişi USB 3.0 olduğu için normal micro usb değil daha büyük. sorunum şu; diğer şarj cihazlarıyla dolmuyor. illa orjinal istiyor. yarım saatte %12 olan 13 olmuyor bile. note 3 kullanıp normal micro usb ile şarj eden varmı? yoksa benim cihazmı sorunlu? bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. teşekkür ederim.

Kullandığın adaptör önemli bende nokia 2.0 amperlik şarj cihazı usb 2 den Note 3 ü gayet iyi şarj ediyor. Kalkıp da samsung hs3000 kulaklığın şarjıyla şarj ettiğimde bayılıyordu çünkü şarj cihazı 0.7 A (700Mah) Bu arada Note 3 ün orjinal şarj cihazıda 2.0 A Bende Note 1 de var onun şarjı 1.0 A Yani şarj cihazın orjinal olursa bir sorun olmuyor sadece şarj süresi uzuyor (usb den şarj gibi düşün)

• Yani giriş normal micro usb olursada farketmez yeterki 2A olsun.
  • quote:

Yani giriş normal micro usb olursada farketmez yeterki 2A olsun.

Evet bi nevi öyle tahminimce kendi kablosuda ki ek usb 3.0 veri taşıma için.

• aynen öyle.
  • Evet aynen öle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seas79 -- 22 Ocak 2014; 9:37:49 >
  • teşekkür ederim.
  • Rica ederim...
  • Orjinal s4 dolduruyor fakat diğer usb şajlar yani orj olmayanlar saatlerde elektrik yemekten başka birşey yapmıyor

• kapalı yaptığım zaman doluyor sorunsuz şekilde :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.