Şimdi Ara

Note 2 guncelleme sonrasi etkisi ☆☆

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
357
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaslar bildiginiz uzere note 2 ye yakın zamanda beklenen guncelleme geldi
    Simdi durum söyle ben bir kac kere rastladım guncellemeyi yukleyenler sarjin cok daha cabuk bitmesinden yakiniyor ayrıca telefonda donmalar olustugundan bahsediliyor ve bunlar gibi bazi sorunlar
    Benim ricam guncellemeyi yukleyen arkadaslarimizin bu durumun gercekligini izah etmeleri

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 4.3 güncellemesinden sonra donma olmadı, şarj benim daha uzun süre gitmeye başladı.
  • Cihazım root 4.3 ve 4.4 KitKat güncellemesini custom romlar ile yaptım. 4.3 gerçekten rezalet. İnanılmaz yavaş. Geçişler falan çok kötü. Ama şarj konusu güzel çok kötü değil 4.1.2 ile aynı.
    4.4'e geçince telefon yağ gibi kayıyor. Batarya durumu çok iyi. Tahminimce 1 aya resmi 4.4 güncellemesi gelir. Şu an sadece Fransa'da yayınladı.
    Görünüş olarak 4.3 ile aynı sanki sadece sürüm değişip 4.4 olmuş gibi ama geçişlerde falan bayağı hızlandığı farkediliyor. 4.4'e Note 3 modlar portlanırsa tadından yenmez :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blltlgn -- 5 Mayıs 2014; 12:02:43 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Guncellemeden sonra ram kullaniminda ne gibi etkiler gözüküyor peki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Guncellemeden sonra ram kullaniminda ne gibi etkiler gözüküyor peki
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.