Şimdi Ara

Nokia X ve X+ ön inceleme 'Nokia'dan Android atağı' (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
113
Cevap
1
Favori
4.444
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Microsoft satın almadı mı Nokia yı bu dandıroit ne ayak.neyin kafasında bu Nokia.? Daha wp bile adam,olamamışken bu atak,niye ? Apple wp telefonum yada androit telefonum,olsun diye tel,mi çıkarıyor resmen saçma sapan iş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nokianın androidinde flash player var mı... candy crash gibi oyunlar acılıyor mu acaba...
  • Teknoseyir incelemesi mevcut

• quote:

Orijinalden alıntı: Michu

Teknoseyir incelemesi mevcut

teşekkürler link için. izledim yani anlamadım neden androidi bu kadar saklamışlar..
  • Bu cihaza Cyanogenmod 4.1.2 kurulabiliyor, ben kurdum, on numara oldu cihaz. Play store vs. de geldi.

XDA'da nasıl yapılacağı anlatılmış, arzu eden olursa nasıl yapıldığını anlatabilirim...
  • 3310 her türlü takar buna

• quote:

Orijinalden alıntı: zulu123

işte tam da bahsettiğiniz bu ihtimal yüzünden nokia ayrı bir market ve bu marketteki uygulamalar normal androidlerde çalışmayacak yöntemini benimsemiş. yani google yıllardır türkiye'de navigasyonu kullandırmıyor ancak nokia here uygulamasını Lumia'larda olduğu gibi ücretsiz veriyor ancak bu mükemmel uygulamaya diğer droidciler konamayacak. normal android uygulamalarının nokia X'lerde çalışmamasının mantığı da bu. hem çöp uygulamalarla telefonun kirletilmemesi sağlanıyor hem de nokianın özel yazılımlarını diğerlerinin kullanmasının önüne geçilmiş oluyor. belki bu sayede türk androidcilere google bir kıyak yapar bölgemizde navigasyon özelliklerini açar. açmazsa da cengaver androidcilerimiz nokiacılar beleş en iyi navigasyonu kullanıyor bizim başımız kel mi diye google amcaya sıkınıtlarını dile getirirler değil mi? konunun başından beri market niye ayrı niye droid uygulamalarını kullanamıyok gibi serzenişlerin de yanıtı olmuş oldu sanırım. bence nokia en iyi yöntemi bulmuş kendi uygulamalarının port yapılmasını önlemiş.

Mix Radio'yu kullanıyorum ben note 3'te :)

• androide gecersek tutuarmi diye deneme yapmislar

• Böyle dandik cihazlar yapıp satacagını mı sanıyor nokia, yapacaksan adam akıllı üst seviye bir telefon yap ki rakiplerinle yarışabilesin.

• quote:

Orijinalden alıntı: darkest earth

quote:

Orijinalden alıntı: zulu123

işte tam da bahsettiğiniz bu ihtimal yüzünden nokia ayrı bir market ve bu marketteki uygulamalar normal androidlerde çalışmayacak yöntemini benimsemiş. yani google yıllardır türkiye'de navigasyonu kullandırmıyor ancak nokia here uygulamasını Lumia'larda olduğu gibi ücretsiz veriyor ancak bu mükemmel uygulamaya diğer droidciler konamayacak. normal android uygulamalarının nokia X'lerde çalışmamasının mantığı da bu. hem çöp uygulamalarla telefonun kirletilmemesi sağlanıyor hem de nokianın özel yazılımlarını diğerlerinin kullanmasının önüne geçilmiş oluyor. belki bu sayede türk androidcilere google bir kıyak yapar bölgemizde navigasyon özelliklerini açar. açmazsa da cengaver androidcilerimiz nokiacılar beleş en iyi navigasyonu kullanıyor bizim başımız kel mi diye google amcaya sıkınıtlarını dile getirirler değil mi? konunun başından beri market niye ayrı niye droid uygulamalarını kullanamıyok gibi serzenişlerin de yanıtı olmuş oldu sanırım. bence nokia en iyi yöntemi bulmuş kendi uygulamalarının port yapılmasını önlemiş.

Mix Radio'yu kullanıyorum ben note 3'te :)

Nasıl yaptınız. Ben Here Map uygulamasını S4 e kurmak istiyorum. Teli Root yapmadan..

• Android için geç kaldı tarzı yorum yazacakdım ama telin özellikleri görünce la bi git diyorum.
  • Nokia battı, batan şirketi windows aldı. Windows da cep sektöründe başarılı olamadı. Android özentisi bu cihaz yapıldı. madem android yapacaksın nokia 925 - 1320 gibi cihazlara android koy'da birşeye benzesin.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.