Şimdi Ara

^^Nokia N95 Hakkında Her Şey^^ (561. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
24.332
Cevap
15
Favori
1.222.336
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 559560561562563
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    sen once hafıza kartını cıkarıp reset at kardes buyuk bır ıhtımal kartındakı bır program sorunlu ve kartsız calıstırıp bır dene
  • Arkadaslar
    Epeydir uzak kaldim. Hala wi-fi TV konusunda bir gelisme yok galiba.
    saygilar
  • hayır maalesef
  • Arkadaşlar konuyu ben takip edemiyorum. Bakın bu sayfada bile bir sürü önemli bilgi ve döküman var. Bunları sürekli takipte olan arkadaşlar bildirse de toplu halde eklesem ilk sayfaya.
  • Arkadaşlar merhabalar N95'te hangi msn programını kullanıyosunuz? ben morange programını kullanıyorum ama diger prog.ları da denemek istiyorum kullanışlı ve ekonomik acıdan da uygun buldugunuz kullandıgınız prog. varmı?
    Bi aralar türkcellin live messenger vardı ama su an kampanya bitti ve ücreti de kabarık oldugunu duymustum dogrumudur bu..yardımcı olursanız sevinirim
  • Arkadaşlar güzeL bir mp3 programı ve ekoLayzır ayarı önerebiLir misiniz ?Özellikle rap müzik için...
  • @ F@RG3R : windows live messenger i kullanıyorum ben şahsen ..Tcell den yüklenilen değil .Üst konu var program paylaşım alanı oraya bakabilirsin ..Ayrıc fring in de güzel olduğunu söylüyorlar ama denemedim.

@ 4EveRaP : Bir de böyle dene nasıl olacak.Rap müzik için ne kdr uygun olur,hoşuna gider bilemem ama

^^Nokia N95 Hakkında Her Şey^^

• quote:

Orjinalden alıntı: F@RG3R

Arkadaşlar merhabalar N95'te hangi msn programını kullanıyosunuz? ben morange programını kullanıyorum ama diger prog.ları da denemek istiyorum kullanışlı ve ekonomik acıdan da uygun buldugunuz kullandıgınız prog. varmı?
    Bi aralar türkcellin live messenger vardı ama su an kampanya bitti ve ücreti de kabarık oldugunu duymustum dogrumudur bu..yardımcı olursanız sevinirim

Ben IM+ diye bir program kuLLanıyorum..
    Yahoo Msn vs. baya bir seçenek var istediğine bağLanabiLiyorsun ve çok az kontör gidiyor ..Öneririm...
  • quote:

Orjinalden alıntı: enigmaenergy

@ 4EveRaP : Bir de böyle dene nasıl olacak.Rap müzik için ne kdr uygun olur,hoşuna gider bilemem ama

^^Nokia N95 Hakkında Her Şey^^

Hocam ses boğuk geLdi biraz yav :(
  • @ 4EveRaP : O zaman bu ayarın soldaki özellikle 3 çubuğu yukarı doğru kaydırırsan boğuk ses daha da azalacaktır
  • - enigma tşkkurler buldum üst sayfadan bitane dediginden sanırım ama tam emin değilim dedigin programın adı bu mu 'Windows Live Messenger v1.1.8161 TR' yani türkcellin degil de senin kullandıgın..ayrıca kontor olayında bilgi verebilrmisin nasıl 10dk kac kntr vs cok yazısmazsak..

- 4EveRaP ım+ yı da deniyorum tskkr ederim kullanıslıysa bakıcam..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Simültane -- 4 Mayıs 2008; 12:15:10 >
  • @ F@RG3R: Evet o program

Arkadaşlar program kontor yemez.Bu olayı aynı internet gibi düşünün.Gprs ile bağlandığınızda ilk önce program msn e bir veri gönderir kullanıcı adı ve şifreyi sonra veriye karşılık olarak onay ve kontakt listesini alır.Bu da belirli bir veri alışverişiyle olduğundan Kb ile sınırlanan telefonunuz indirme yapar.Sonra attığınız mesaja değil ama aldığınız her mesaja göre (yani her harfe göre) bir indirme boyutu olur.Bu indirme toplamı kadar kontorünüz gider.yani bir saat açık kaldığı zaman hiçbişey yapmasınızda kontor çok az gider zamana yada programa bağlı değil ; yazışmanıza bağlıdır

• fring wifi kullanımı oldukca kullanılabilicek cok guzel programlardan 1 i derdim ama rakibi olmadıgından bence en iyisi bu tavsiye ederim bende sahsen 6 acet msn programları hazırda kurulu olarak duruyor sıkıldımmı degısıtrıyorum hepsinin farklı ozellikleri var kimi ses kimi dosya yolluyor
  • hmmmm tmm enigma tşekkur ediyorum..eve gidince atıcam kafedeyim su anda flashdiske atıyorum deneme sansım olmadıgı icin sormustum da..
    symbian'ların java programlardan daha fazla veri aktarımına neden oldugunu soyluyolardı da oyuzden sordum ama fzla gitmiyo anlattıgına gore ozaman javaya gore..
    wireless oldgu zmn sorun yok ztn da işte kontorle girdigim zaman için sordum
  • anladıgım kadarı ile ucretlendirme operatorlere ve programa gore farklılık gosteriyor bılgınıze
  • quote:

Orjinalden alıntı: enigmaenergy

@ 4EveRaP : O zaman bu ayarın soldaki özellikle 3 çubuğu yukarı doğru kaydırırsan boğuk ses daha da azalacaktır

Biraz daha iyi oLdu da müzik biraz arkapLanda kaLdı şimdi :)
  • wifi olmadan kullanıcaksanız tek tavsiyem mig 33 dur cunki kontoru en dusuk yiyenlerden 1 si ve mig 33 un 1 ozelligi de masa ustune yani programın kendi icine istediginiz bir resmi yerlestirebilmeniz ping formatında
  • quote:

Orjinalden alıntı: ishan

fring wifi kullanımı oldukca kullanılabilicek cok guzel programlardan 1 i derdim ama rakibi olmadıgından bence en iyisi bu tavsiye ederim bende sahsen 6 acet msn programları hazırda kurulu olarak duruyor sıkıldımmı degısıtrıyorum hepsinin farklı ozellikleri var kimi ses kimi dosya yolluyor

hmmm..evet bende senin gibi yapayım eniyisi ztn arkadaslar sagolsun baya isim soylediler indirdim..hangisi hangi ihtiyacımı karsılıyosa ona gore..fring ve mig33ü ikisini de indirdim tşkkrler
  • hepsinin farklı yeri var fring wifi ile mig 33 hat ile
  • http://www.dosyaupload.net/download.php?file=816648 turkce msn programı jawa tabanlı tlf larda calısır gule gule kullanının ( wifi ve operator destekli)
  • 
Sayfa: önceki 559560561562563
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.