Şimdi Ara

^^Nokia N95 Hakkında Her Şey^^ (1217. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
24.332
Cevap
15
Favori
1.222.283
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12131214121512161217
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bu forumdaki yardımseverlik beni öldürüyor.
  • Arkadaşlar 2008 Ocak Ayı'nda almıştım emektar N95 imi ve bu yaza kadar sorunsuz bir şekilde kullandım gayet memnun kalarak ancak bu 4 senelik süre zarfında 2 defa arka kapak kırıldı ve 1 defa da ekran kırıldı. Şu an kapak 3.kez kırık durumda ve ekran 2.kez kırık durumda. Yazın telefon şarjdayken ayagım takıldı telefon düştü ve ekran gitti. Telefonu görseniz kaza geçirmiş araç gibi ancak hala çalışır vaziyette. Size sorum şu;
    Ekranı yaptırmak + Kasayı komple değiştirmek(orjinal) + Bataryayı değiştirmek + Versiyonunu güncellemek bana toplam kaça mal olur? Bugün bir yedek parçacı ile görüştüm bana orjinal kasa + ekran için 160tl gibi bir fiyat verdi sizce fiyat nasıl?
  • Arkadaşlar N95 ime Ne kadar Format Attıysam Attım Hafıza Problemim Çözülemiyor Yardımcı Olabilirmisiniz Telefon Hafızası 560 kb kaldı sonradan Oldu Bu Lütfen Yardımcı Olabilirmisiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: aktas1110

Arkadaşlar N95 ime Ne kadar Format Attıysam Attım Hafıza Problemim Çözülemiyor Yardımcı Olabilirmisiniz Telefon Hafızası 560 kb kaldı sonradan Oldu Bu Lütfen Yardımcı Olabilirmisiniz

Format atıldığında tüm veriler silinir. *#7370# yaptınız mı?

Garmin Mobile XT için Başarsoft 2012.04 Türkiye haritası

^^Nokia N95 Hakkında Her Şey^^

https://rapidshare.com/files/2162668075/gmapsupp_indirdivx1967.rar
    http://www.mediafire.com/?b7ddhuc5cqbshdj

RAR şifresi: indirdivx1967

Not: maxicep sitesinden alıntıdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Jingles -- 7 Haziran 2012; 12:26:14 >

• hala n95 kullanan kaldımı
  • quote:

Orijinalden alıntı: osmannn94

hala n95 kullanan kaldımı

0 Km. gibi halâ kullanıyorum.
  • vay be
    20 ay önce mesaj atmışım. 20 ayda benden sonra toplamda 13 mesaj atılmış.

bunlarda benim emektarın son fotoları sayılır. tuşları çalışmıyordu söktüm lehim makinesiyle biraz kurcaladım çalıştırdım 15-20 gün daha kullandım sonra ekran gitti bi söktüm tekrar yapmaya çalıştım ama emektarı kaybetmiştik
    aslında sökmeden satsam belki 20-30 ederdi ama parçaladım güzelim makineyi

• Dün whatsapp yükledim onunla beraber 2 işaret çıkmıştı sonra kaldırdım ama o işareti biri duruyor. Arkadaşlar mesaj gelince ekranda mesaj işareti oluyor ya tuş kilidi işareti falan orda 4 kare kutucuk var.ne anlama geliyor o ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konuyu hortlatmak gibi olmasın ama rüyamda benim eski n95i gördüm :D ikinci el arıyorum duyurulur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar benim ekranın rengi gitti renksiz oldu yani görüntü var.Telefonun ön kapağını sökerken ekranın bağlantısını biraz zorladım çıkarmak için ondan oldu galiba.biraz esnetiyorum o bağlantıyı renk geliyor.bırakıyorum eski haline dönüyor.Ekran mı değişmeli yoksa onun tamiri var mı veya sadece o bağlantı değişimi yapılıyor mu?
    Saygılar
  • Konu biraz eski ama arkadaşlar belki bulurum cevabımı.

Benim flex cable içinde aynı durum söz konusu.Ekranın takıldığı sokette arıza var.Görüntü var telefonda fakat renk ve ışık yok.nerdeyse siyah beyaz.

Flex cable üzerindeki ekran soketine hafif dokunuyorum ışık geliyor bırakıyorum gidiyor.Sizce bunun tamiri olur mu

yan sanayi takmak istemiyorum.veya yan sanayi taksam üzerindeki kamerayı orijinal kameramla değiştirebilir miyim.

Yada sadece aldığım üründeki soketi orjinale takabilr miyim?

• Gittigidiyordan aldım flex kabloyu.Bende iki tane n95 var.Birinde çalıştı.Diğerinde ışık geliyor fakat ekranda görüntü yok anlayamadım neden kaynaklandığını.Ana kartı değiştirdim ekranı değiştirdim yine çalışmadı Tamamıyla orijinal olan n95te.Ama öteki biraz işlem görmüş ekran falan orijinal değil onda çalışıyor.Var mı fikri olan arkadaşlar???
  • 
Sayfa: önceki 12131214121512161217
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.