Şimdi Ara

^^Nokia N95 Hakkında Her Şey^^ (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
24.332
Cevap
15
Favori
1.222.284
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar u N95 in 10.0.018 versiyonunda haritaları güncelledim ama uyduya bağlanmak için bluetooth u açmamı söylüyor ve öyle bağlanmaya çalışıyor uyduya sebebi ne olabilir?
  • n95 yeni versiyon çıkmış:
    20.0.015
  • nihayet yeni versiyon çıktı
    deneyen arkadaşlar ne gibi yenilikler yada düzeltmeler yapılmıs acaba yazarsa bilgimiz olur tskler
  • sitede batarya ömrünün %30 daha iyi gideceği gibi bişeyler yazıyor.8gb versiyonunda olduğu gibi ngage oyunları adapte edilmiş.gps bağlantı hızın artırıldığı belirtilmiş.
  • şuanda yen versiyonu yüklüyorum bakalım neler olmuş
  • arkadaşlar telefonu usb den bağlıyorum, nsu i açıyorum next next diyorum ama telefon bulunamadı diyor? nerde hata yapıyorum yardımcı olursanız sevinirim
  • 1 saat kadar önce telefonuma dil yüklemek için gerekenleri forumdan okudum. bendekinde ingilizce ve arapça dilleri vardı. EURO 1 yüklemeye karar verdim. Nemesis'le gerekli ayarları yaptıktan sonra NSU ile güncellemeyi başlattım. Bendeki versiyon 12, yeni versiyon 20.0.015 olduğunu söyledi. şaşırdım. Burada 20 versiyonundan bahsedilmemişti hiç. Yabancı sitelerde daha bugün çıktığını okudum. Şanslıyım sanırım.
    Güncelleme tamamlandı. Keypress bug'ını düzeltmişler deniyor. NGage oyunlarından Fifa ve Asphalt için demo koymuşlar. Yenilikler şöyle:
    * New Welcome application
    * New camera software and tweaks from the 8GB model - FAR faster shot to shot time, with 'Processing image message' during any delays
    * Long press on camera button launches camera if shutter is open
    * New My Nokia SMS tips and mobile web portal system
    * Demand paging (for ROM applications) with 30 plus MB free RAM after booting.
    * Search 4.0 integration on standby screen.
    * Old multimedia menu still there, i.e. it's not the new style
    * N-Gage game previews (FIFA, Asphalt) and portal/shortcut to upcoming N-Gage client, as in N81 and N95 8GB
    * Nokia Music Store client, although the store server hasn't been updated to handle the N95 yet - maybe this'll happen later today
    * Keypress bug gone(!), I think
    ----------------
    * Yeni Hoşgeldin uygulaması
    * Yeni kamera yazılımı ve 8GB modelindeki ince ayarlar - Çok daha hızlı resim çekme, 'Resim işleniyor' mesajı çıkacak her türlü beklemelerde
    * Merceğin önündeki kapak açıksa kamera tuşuna uzun basılınca kamera uygulaması açılacak
    * My Nokia SMS tüyoları ve mobile web portal sistemi
    * Demand paging (ROM uygulamaları için), açılıştan sonra 30+ MB boş RAM sayesinde.
    * '4.0 Arama' entegrasyonu, Stanby konumundayken
    * Eski multimedya menüsü getirilmiş. yani yeni stildeki değil.
    * N-Gage oyun demoları (FIFA, Asphalt) ve N-Gage client için portal kısayolu, N81 ve N95 8GB'da olduğu gibi
    * Nokia Music Store client, Server daha N95 için güncellenmemesine rağmen - belki bu aralarda güncellenir.
    * Keypress bug düzeltilmiş, sanırım

• quote:

Orjinalden alıntı: kerem3

1 saat kadar önce telefonuma dil yüklemek için gerekenleri forumdan okudum. bendekinde ingilizce ve arapça dilleri vardı. EURO 1 yüklemeye karar verdim. Nemesis'le gerekli ayarları yaptıktan sonra NSU ile güncellemeyi başlattım. Bendeki versiyon 12, yeni versiyon 20.0.015 olduğunu söyledi. şaşırdım. Burada 20 versiyonundan bahsedilmemişti hiç. Yabancı sitelerde daha bugün çıktığını okudum. Şanslıyım sanırım.
    Güncelleme tamamlandı. Keypress bug'ını düzeltmişler deniyor. NGage oyunlarından Fifa ve Asphalt için demo koymuşlar. Yenilikler şöyle:
    * New Welcome application
    * New camera software and tweaks from the 8GB model - FAR faster shot to shot time, with 'Processing image message' during any delays
    * Long press on camera button launches camera if shutter is open
    * New My Nokia SMS tips and mobile web portal system
    * Demand paging (for ROM applications) with 30 plus MB free RAM after booting.
    * Search 4.0 integration on standby screen.
    * Old multimedia menu still there, i.e. it's not the new style
    * N-Gage game previews (FIFA, Asphalt) and portal/shortcut to upcoming N-Gage client, as in N81 and N95 8GB
    * Nokia Music Store client, although the store server hasn't been updated to handle the N95 yet - maybe this'll happen later today
    * Keypress bug gone(!), I think
    ----------------
    * Yeni Hoşgeldin uygulaması
    * Yeni kamera yazılımı ve 8GB modelindeki ince ayarlar - Çok daha hızlı resim çekme, 'Resim işleniyor' mesajı çıkacak her türlü beklemelerde
    * Merceğin önündeki kapak açıksa kamera tuşuna uzun basılınca kamera uygulaması açılacak
    * My Nokia SMS tüyoları ve mobile web portal sistemi
    * Demand paging (ROM uygulamaları için), açılıştan sonra 30+ MB boş RAM sayesinde.
    * '4.0 Arama' entegrasyonu, Stanby konumundayken
    * Eski multimedya menüsü getirilmiş. yani yeni stildeki değil.
    * N-Gage oyun demoları (FIFA, Asphalt) ve N-Gage client için portal kısayolu, N81 ve N95 8GB'da olduğu gibi
    * Nokia Music Store client, Server daha N95 için güncellenmemesine rağmen - belki bu aralarda güncellenir.
    * Keypress bug düzeltilmiş, sanırım

dikkat edersen yukarıda bahsetmiştim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi okumusfatih -- 26 Kasım 2007; 18:00:11 >

• süper... ben hemen denerim inşallah...

ayrıca 3.madde oluyodu zaten
  • arkadaşlar kafayı yemek üzereyim software update yapmak istiyorum agps bende yok

telefonumdaki 11.026 fakat bu güncel olan diyor.en son sürümü olan 12 le başlayan değil mi

format da attım ama fark etmedi

yardımlarınızı bekliyorum

arkadaşlar forumda bulamıyorum bi yardım etseniz
  • + ajanda kayıtlarımı nasıl yedeklerim? lütfen yardım :(
    quote:

Orjinalden alıntı: suleyman88

arkadaşlar telefonu usb den bağlıyorum, nsu i açıyorum next next diyorum ama telefon bulunamadı diyor? nerde hata yapıyorum yardımcı olursanız sevinirim
  • arkadaşlar yeni versiyon çıktımı..? yükleyen varmı acaba..
  • quote:

+ ajanda kayıtlarımı nasıl yedeklerim? lütfen yardım :(
    quote:

arkadaşlar telefonu usb den bağlıyorum, nsu i açıyorum next next diyorum ama telefon bulunamadı diyor? nerde hata yapıyorum yardımcı olursanız sevinirim

pc suite i tekrar kaldırıp yüklemeyi deneyin sorununuz mutlaka çözülecektir..
  • N95 için yeni sürüm çıkmış diyecektim ki bir baktım siz çoktan halletmişsiniz.

http://www.symbianv3.com/firmware-update-for-nokia-n95-200015

Hayırlı olsun. Umarım sağlam bir yazılım gelmiştir.
  • sımdı yuklenıyor yenı versıyon arkadaslar hadı hayırlısı....bakalım neler degısmıs
  • NSU'da V21 var mı ?
  • yeni sürümü yükledim güzel... ama telefon dilim hala ingilizce :( nss ile gerekeneri yapmıştım :( nasıl yapcağım :(
  • quote:

yeni sürümü yükledim güzel... ama telefon dilim hala ingilizce :( nss ile gerekeneri yapmıştım :( nasıl yapcağım :(

Telefonda dil seçeklerinde türkçe varmı?
  • ona bakmamıştım.. şimdi baktım türkçe var.. seçtim telefon kapanıp açılacak dedi ve oldu :) tşkler :)
    quote:

Orjinalden alıntı: hal33

quote:

yeni sürümü yükledim güzel... ama telefon dilim hala ingilizce :( nss ile gerekeneri yapmıştım :( nasıl yapcağım :(

Telefonda dil seçeklerinde türkçe varmı?
  • suleyman88 , NSU ile mi yükledin ? Öyleyse biz de bi el atalım yaw güncel olmak lazım [8D]
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.