Şimdi Ara

Nokia N9'un parlak beyaz renkli versiyonu görücüye çıktı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
7.195
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İnat ediyorlar android konusunda başka birşey değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fr.Maxim -- 27 Ekim 2011; 12:07:03 >
  • Kesinlikle çok "Güzel" bir telefon.
  • hala ergen yorumları. yok tasarım iyi değilmiş yok neden android koymuyormuş yok satmazmış nokia batarmış. bir şirketin batması o kadar kolay mı ya. köşe başındaki bakkal hayri abi mi bu ekmek satamıyorum diye dükkanı kapatıp gitsin. bir şirketin kendi işletim sistemini geliştiriyor olması kadar o şirkete avantaj sağlayan bişey olamaz. adam niye bıraksın symbian'ı.. evet arayüz vs eski olabilir ama symbian o kadr dandik bi işletim sistemi değil. ios hala çakma multitasking ile cebelleşirken yıllar önce symbianda vardı...
    tekrar tekrar söylüyorum yine söyliyeceğim. nokia ms ile anlaşma yaparak belki de son yıllardaki en iyi adımı attı. hem kendi symbian'ını geliştirmeye devam edip bazı modellere de wm koyarak aynı anda 2 kitleye de ulaşabilecek. wm şu an ilk aşamalarında. bundan 2 yıl önce kimse android demiyordu.. herkes salya akıta akıta iphone diyordu.. ne oldu? bundan 2 yıl sonra win8 ile birlikte wm'in atağa kalkmayacağının garantisini kim verebilir?
    herkes çamur atıyo ben de atayım bari yorumları yerine biraz daha akıl mantık içeren yorumlar atın artık...

• Tasarım müthiş gercekten

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Androidden daha performanslı meego şunu öğrenin artık
  • Nokia inşallah bu sefer başarır aksi halde işi zor.
  • bu telefona para verilmez çünkü meegonun geleceği yok elop bey microsoftla anlaştı inteli ortada bıraktı
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugacomtr

çabuk çizilir gibime geliyor.

kapakta,otomobillerin far camlarında da kullanılan polikarbonat isimli malzeme kullanılmış.çizilmeye oldukça dirençli yani.
  • Görüntüsü güzel ama meegoo ile olacak is degil bu wp7 ile yola devam
  • Tipi güzel.Kenarındaki beyaz yer kılıf gibi duruyo ama.Kenar hatları oval olabilirdi kafayı deler valla:))
  • telefon çok güzel duruyor beyaz renk yakışmış
  • Çok şık duruyor !
    Ekran ve diğer donanimları da iyi ise , fiyat olarakta makül seviyede tutarlar ise alınabilir bir cihaz olur .
    Yanlız , hakkaten çok güzel görünüyor ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ciddiyetsiz

hala ergen yorumları. yok tasarım iyi değilmiş yok neden android koymuyormuş yok satmazmış nokia batarmış. bir şirketin batması o kadar kolay mı ya. köşe başındaki bakkal hayri abi mi bu ekmek satamıyorum diye dükkanı kapatıp gitsin. bir şirketin kendi işletim sistemini geliştiriyor olması kadar o şirkete avantaj sağlayan bişey olamaz. adam niye bıraksın symbian'ı.. evet arayüz vs eski olabilir ama symbian o kadr dandik bi işletim sistemi değil. ios hala çakma multitasking ile cebelleşirken yıllar önce symbianda vardı...
    tekrar tekrar söylüyorum yine söyliyeceğim. nokia ms ile anlaşma yaparak belki de son yıllardaki en iyi adımı attı. hem kendi symbian'ını geliştirmeye devam edip bazı modellere de wm koyarak aynı anda 2 kitleye de ulaşabilecek. wm şu an ilk aşamalarında. bundan 2 yıl önce kimse android demiyordu.. herkes salya akıta akıta iphone diyordu.. ne oldu? bundan 2 yıl sonra win8 ile birlikte wm'in atağa kalkmayacağının garantisini kim verebilir?
    herkes çamur atıyo ben de atayım bari yorumları yerine biraz daha akıl mantık içeren yorumlar atın artık...

umarım n9da meego işletim sistemini kullanıldığını ve bu meegonun sonunun olduğunu biliyorsundur.

diğer deiklerin doğru ancak bu telefon gerek fiyatıyla gerek geleceğinin olmayışı ile gerek uygulama sıkıntısıyla eleştirilmsei bence çok doğal.1500tlnin ne donanımsal olarak ne de yazılımsal olarak hakkını veremiyr malesef.Nokia 900 ü ülkemize sokmayan zihniyeti n9u yüksek fiyatı ile sokan zihniyeti tabiki eleştiririz.

• quote:

Orijinalden alıntı: SystemApps

quote:

Orijinalden alıntı: Ciddiyetsiz

hala ergen yorumları. yok tasarım iyi değilmiş yok neden android koymuyormuş yok satmazmış nokia batarmış. bir şirketin batması o kadar kolay mı ya. köşe başındaki bakkal hayri abi mi bu ekmek satamıyorum diye dükkanı kapatıp gitsin. bir şirketin kendi işletim sistemini geliştiriyor olması kadar o şirkete avantaj sağlayan bişey olamaz. adam niye bıraksın symbian'ı.. evet arayüz vs eski olabilir ama symbian o kadr dandik bi işletim sistemi değil. ios hala çakma multitasking ile cebelleşirken yıllar önce symbianda vardı...

umarım n9da meego işletim sistemini kullanıldığını ve bu meegonun sonunun olduğunu biliyorsundur.

diğer deiklerin doğru ancak bu telefon gerek fiyatıyla gerek geleceğinin olmayışı ile gerek uygulama sıkıntısıyla eleştirilmsei bence çok doğal.1500tlnin ne donanımsal olarak ne de yazılımsal olarak hakkını veremiyr malesef.Nokia 900 ü ülkemize sokmayan zihniyeti n9u yüksek fiyatı ile sokan zihniyeti tabiki eleştiririz.

MeeGo'nun sonu? tizen os geldiği zaman meego kullanıcıları tizen os'a terfi edebilecek

• liseli ergenlerin yeni oyuncağı. tüm liselilerin elinde görebilirsiniz. bide "bu kim ya bu numarayı tanıyomusun" diyerek telefonu size gösterip gözünüze sokarak yeni telefon aldıklarını size bu şekilde göstermeye çalışırlar ya işte ben o noktada ergenlerin bu davranışlarına paha biçemem.v
  • Her ne kadar güzel olsada samsungun bada sı gibi bu da wp7 yazılımlı nokiaların gerisinde kalacak sanırsam.Adamlar dünya çapında çılgınlık yaratsa bile meego ya devam etmiycez dediler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TIMERIDER

Her ne kadar güzel olsada samsungun bada sı gibi bu da wp7 yazılımlı nokiaların gerisinde kalacak sanırsam.Adamlar dünya çapında çılgınlık yaratsa bile meego ya devam etmiycez dediler.

Meego'yu samsung devraldı.
  • Mutfaktaki fayanslara benziyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 12gokhan186

Telefonu gösteriş için alanlar buna para verirler

I-Phone cular kuyruğa girecek desene. (Büyük bir %si)
  • Nokia akıllı telefon pazarında şu an sıfır durumda. hiç bir adımı başarıya ulaşmıyor, çok doğal olarak. ovi store çok vasat durumda, ara yüzler rezalet, her şeyden önemliside web performansı ios ve android telefonlara göre çok çok geride ileride çıkaracağı win işletim sistemli akıllı telefonları saymıyorum ama sadece web performansıda nokia kurtarmıcak, şu an nokia pazar payını dandik telefonlar ve E serisiyle sürdürebiliyor onuda blackbery biraz baltaladı sağ olsun, dandik telefon yarışındada samsung nokiayaya göz aştırmamaya kararlı gibi kısacası nokianın gidişatı hiç iyi değil, eğer beklenmedik bir atak yapmaz ise, önümüzde ki 3-4 yıl içinde pazar payını yüzde 10 seviyelerinde görebilir buda nokianın sonu olabilir çünkü yüzde 10 bu denli dallanmış budaklanmış ve masrafları çok fazla olan bir şirket için çok düşük kalacaktır. Hala nokia savunmanın manası yok, rakamlar ortada, bana teknolojiden az buçuk anlayan ve akıllı telefonu akıllı telefon olarak kullanacak olan birnin nokia aldığını gösterin gidip ona 2 çift laf edeyim...

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.