Şimdi Ara

Nokia bu yıl 37 milyon Windows Phone cihazı satabilir (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
68
Cevap
0
Favori
7.785
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Satar arkadas benim kuzende n8 var suan oncessinde n97 n95 turevleri vardi gecen gorustuk bana diyor n9 cikmis onuda alicakmis ben bugune kadar hep nokia kullandim her isimi goruo dedi.Donanimla teknoloji ile herkesin arasi iyi degil,nokia bizim foruma pek hitap etmesede musterisi cok.
  • Satamaz...
  • bence wp 7 deki sorunlar görsellik ve uygulama onları hallederse android ten daha popüler olucağıuını düşünmektteyim
  • Windows Phone bence de 2012 de popülerliğini arttıracak. Ben de bu yıl WP'li bir telefon almayı düşünüyorum. Belki Nokia olur...
  • platformu görmeden bişey demek zor. Ama ben ümitliyim Windows mobilden (nokiadan soğudum)
  • nokia bu satış rakamlarına ulaşması için önce japonya , amerika ve çin pazarında söz sahibi olması lazım çünkü nokia bu rakamlara kendi ülkesi ve avrupada yakalaması çok zor .

nokia amerika ve çin ( uzak doğu ) gibi çok büyük bir pazar içinde kendisinden yarı fiyata satılan telefonlar varken bu rakamlara nasıl ulaşmayı hedefliyor . windows phone 7.5la çalışan ve lumianın 700 ve 800 modellerinden daha ucuza satılan wp7.5 telefonlar varken neden pahalı telefonları satılsın ki ?

işletim sistemi olarak gayet güzel ve stabil bir işletim sistemi wp7.5 ama hala android ve ios karşısında hala varlık gösteremiyor .

nokia ...htc , samsung , lg , apple ve motorola gibi markaların gerisine bile düşmüşken ve hala geriden takip ediyorken çinli ZTE'de bu oyuna dahil olmuşken işinin kolay olduğunu hiç düşünmüyorum .

nokianın meşhuuur farklılaştırma hikayelerinide geçelim lütfen ....nokia maps bile diğer wp7.5lu telefonlara artık uygulanabiliyorsa farklılaşma sözünün hiçbir anlamı kalmıyor . bunlar başlangıç .

nokia önce amerika/çin akıllı telefon pazarında ilk üçte yer almaya baksın. başka yollarla asparagas haberlerle hala ben varım hikayelerini yapacağına kendi işini yapsın .

• Eğer bu tahminler doğru çıkarsa...benim de bir öngörüm var 2.el pazarında nokianın yüzlerce modeli satışa çıkar yakın tarihte.Zannetmiyorum kimsenin bu telefonları alıp uzun süre kullanacağını
  • nokia ve hayal dünyası. sizin kedi canınızı sizi. maşallah maşallah.
  • geç kaldın nokia çok geç
  • Windows un zaten deli gibi para kazandığı yetmiyor gibi şimdi bu konularada el attı ve verdiği rakamı yakalayabilirse ki zor (belli olmaz hedef büyük) gerçekten sadece ismiyle bile bunu başarabilir..Ya arkadaş hep şu Windows'a rakip çıkabilecek bir işletim sistemi yapan bir firma olsun demişimdir ama nerde yüzyılalrdır bu böyle :P olacak :)
  • Microsoft'un kirli ellerini mobil dünyadan çekmesi adına satmamasını gönülden diliyorum. Sadece Nokia için değil tüm üreticiler için söylüyorum bunu. Microsoft'un bu piyasadan defolup gitmesi gerek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sugar_klavyeci

Microsoft'un kirli ellerini mobil dünyadan çekmesi adına satmamasını gönülden diliyorum. Sadece Nokia için değil tüm üreticiler için söylüyorum bunu. Microsoft'un bu piyasadan defolup gitmesi gerek.

nerede o günler
  • satar satar babayı satar...
  • analizi yapan firmanin guvenilirligi konusunda bir bilgim yok. bildigim tek sey isin icinde microsoft gibi tum tahminleri ve analizleri saptirabilcek guce ve "ahlaki degerlere" sahip bir firma varsa hic bir sayiya guvenmeyecen.
  • Windows Phone gelecegin isletim sistemi. Turkiye'de fazla olmadigi icin insanlar daha kullanma sansi elde etmedi ama gercekten son derece temiz, derli toplu bir isletim sistemi. Ayni donanimla iOS ve Android'den de cok daha hizli ve akici. Uygulama destegi sikintisi mevcut ama o da zamanla artacak, iPhone ilk ciktiginda App Store diye bir sey dahi yoktu. Ureticilere uyguladigi kisitlamalarla tum cihazlar belli bir standart ustunde ve fragmantasyona izin verilmiyor.

Su an iki buyuk eksigi oldugunu dusunuyorum Windows Phone 7'nin. Birincisi cift cekirdek destegi, digeri de yuksek cozunurluk destegi. Su an uretilen tum WP cihazlar 800*480 olmak zorunda ve cift cekirdekli islemci kullanilamiyor. Windows Phone gelecek diyorum ve buna inanin.

• Eğer teorilere bakarsak Nokia hiç zarar etmemeliydi. Bir zamanlar androidle dalga geçiyorlardı. Ürünlerinin kalitesi düşük fiyatı yüksek. Nokia Fiyat Performans konusunda Samsung'un çok çok gerisinde..
  • Arayuz ve calisma sekli olarak androidden iyi oldugu kesin...androidin cok acil olarak donanim-pil canavari halini degistirmesi lazim....

Eger uygulama olarak android gibi olsa w phone aninda gecerimx
  • Arayuz ve calisma sekli olarak androidden iyi oldugu kesin...androidin cok acil olarak donanim-pil canavari halini degistirmesi lazim....

Eger uygulama olarak android gibi olsa w phone aninda gecerimx
  • kesinlikle alacağım,

kardeşim gs2 yi zor sattı,

pil den gına geldi,

noki n8 imle bile mesajlarımı okuyorum, bankama giriyorum,

4 inch çom ideal,,,
  • Umarim stabil bir sistem olur androide gunde 2kere reset atmaktan biktim sarzindan biktim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.