Şimdi Ara

=> Nokia 603 | Belle FP2 - 1 GHz - 3.5' CB - MikroSIM - 720p - 5MP - NFC <= (48. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
960
Cevap
8
Favori
89.521
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Mavi_Şimşek

Arkadaşlar telefonu yazılımı kırmayı nasıl yapıyoruz ben bir türlü yapamadım en basit yoldan nasıl yapabiliriz doğru dürüst oyunları oynayamaıyorum...

Aşağıdaki linkte arkadaş güzelce açıklamıştı ancak benim telefonda maalesef olmadı, istersen deneyebilirsin
    http://forum.donanimhaber.com/m_45060772/mpage_69/tm.htm
  • Arkadaşlar bende de bu telefondan var.Şöyle bir sorunum var; önceleri çektiğim fotoğrafları , haritada milimi milimine, kordinatını, nerde çekildiğini gösteriyordu.Şimdi çektiğim fotoğrafları göstermiyor.Ve gps te sorun var heralde çünkü konumu bulu çalıştırdığımda 500-1000 metre hatalı gösteriyor..yazılımını da yeniledim.Sıkıntı var bi el atsanız..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ovski

Arkadaşlar bende de bu telefondan var.Şöyle bir sorunum var; önceleri çektiğim fotoğrafları , haritada milimi milimine, kordinatını, nerde çekildiğini gösteriyordu.Şimdi çektiğim fotoğrafları göstermiyor.Ve gps te sorun var heralde çünkü konumu bulu çalıştırdığımda 500-1000 metre hatalı gösteriyor..yazılımını da yeniledim.Sıkıntı var bi el atsanız..

kamera ayarlarinda fotoğraflara koordinat isle diye bir kisim olmasi lazim. aktif hale getirdiginizde fotoğraf lara koordinatlar işlenir.
    GPS e gelince; havadaki bulut durumu, çevredeki bina ağaç vs GPS i etkileyen unsurlar. baz istasyonlar inin üçgenleme sistemide etkileyebilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dediğin ayar açık zaten ,araştırıp bakmıştım açıktı da, ama hala haritada fotoğraflarımı etiketlemiyor..Niye böyle yapıyor bu telefon anlamadım..Acaba yeni yazımdan kaynaklı bir sıkıntı mı, çünkü yazılımdan sonra oldu ne olduysa..

@Sédat
  • quote:

Dediğin ayar açık zaten ,araştırıp bakmıştım açıktı da, ama hala haritada fotoğraflarımı etiketlemiyor..Niye böyle yapıyor bu telefon anlamadım..Acaba yeni yazımdan kaynaklı bir sıkıntı mı, çünkü yazılımdan sonra oldu ne olduysa..

@Sédat

Fp1 ve Fp2 de böyle bir sorun yoktu bende. Fp3 ciktiysa veya başka bir program kullaniyorsaniz onu bilemem.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sédat

quote:

Dediğin ayar açık zaten ,araştırıp bakmıştım açıktı da, ama hala haritada fotoğraflarımı etiketlemiyor..Niye böyle yapıyor bu telefon anlamadım..Acaba yeni yazımdan kaynaklı bir sıkıntı mı, çünkü yazılımdan sonra oldu ne olduysa..

@Sédat

Fp1 ve Fp2 de böyle bir sorun yoktu bende. Fp3 ciktiysa veya başka bir program kullaniyorsaniz onu bilemem.

Fp3 çıkmadı sanırım..benim ki fp2 görünüyor, güncellemeden önce çektiğim fotoğrafların hepsini gösteriyordu harita,şimdi sadece 1 2 tanesini gösteriyor, o da ilk çektiklerim..hayır ne oldu da böyle oldu anlamadım. Format falan atıp yeniden güncellesek yada fabrika ayarlarına geri dönsek acaba sorun hallolur mu ?Kaldı ki verileri yedeklemem gerekıyor heralde bu durumda?

• Bişey daha sormak istiyorum bu 603 için yandan kapaklı deri kılıf var mı acaba şu samsung'ların ki gibi.. baya araştırdım bulamadım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ovski -- 22 Ocak 2014; 20:18:09 >
  • Arkadaslar bende de 603 var fakat son gunlerde ekran yana donmuyor, neden oldugunu anlayamadim bir turlu

• Merhaba arkadaşlar internete girmek istediğimde sınırlı bağlantı hatası alıyorum ve giremiyorum başlarda giriyordum sizce sorun ne olabilir?
    kullandığınız ve önerebileceğiniz uygulamalar var mıdır?
  • Bendede Nokia 603 var, gariban symbianımızın gariban HD oyunlarının çoğunu oynadım. ( Dungeon Hunter 2, Eternal Legacy, Hero of Sparta, Uno, Settlers, GT Motor RA, NFS Shift vs... )

2 sorunum var : Asphalt 6 sizdede kasıyor mu ?

Telefon hackleme yapmak istiyorum Wormix için , forum linki verir misiniz ?

( Hacklemenin telefona zararı ve geri dönüşü olur mu ? Telefonu anneme verme durumumda var )

• 3G widgetımda widgetı açtığımda widgetın üstünde bir ünlem işareti beliriyor. O işaret ne anlama geliyor ve nasıl kaldırabilirim ? Daha önce kullanmış arkadaş varsa yarımcı olursa sevinirim.

Symbian Belle FP2 işletim sistemim ve temam Nokia Evolve

• playmaker10 kullanıcısına yanıt
    Gorilla glas 1 var telefonda

@playmaker10

• ASPHALT 6 Herkezde kasıyor belle fp2 1.3 ghz istiyo ondan
    Hack yapinca telefon yavaşliyo bilmem ama ben yaptjm hizi düştü @Onur Göksu

• ovski kullanıcısına yanıt
    Fp3 güncelleme gelmicek çünkü nokia desteği 1 ocak 2014te bitti
    @ovski

• quote:

Orijinalden alıntı: erox200107

Gorilla glas 1 var telefonda

@playmaker10

Youtube'da video bir video gordum. Adam 603'un ekrani uzerinde bildiginiz jiletle kagitlari dogruyordu. Daha sonra telefonu izleyenlerin de gorebilmesi icin ozellikle isiga dogru tuttu. Ekranda en ufak bir cizik veya iz yoktu. Telefonu alali iki seneyi gecti. Sarji yogun kullanimda bir gunu cikariyor hala. Isimi fazlasiyla gordugunden degistirmiyorum.

• Telefon kılıf ve aksesuar sektörü o kadar hızlı ki çok satılan telefonlar haricinde diğer telefon için aksesuar ve kılıf bulmak neredeyse imkansız.
    Eğer nokia 603 için arka kapak şeklinde düz ya da desenli kılıf arıyorsanız göz atabilirsiniz.

Nokia 603 kılıfları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cellixmobile -- 6 Ağustos 2014; 19:41:01 >
  • 603 halen telefonla işi olamayan için tercih edilebilir bir seçim olur mu?
    belle uygulama marketi ne durumda iş yapar mı?
    Az kullanımda ,normal kullanımda kaç gün gidiyor pili?
    ekran yazı tipi büyütülebiliyor mu?
    Annem için düşünüyorum şuan 300den alınabilindiği için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mavizaman

603 halen telefonla işi olamayan için tercih edilebilir bir seçim olur mu?
    belle uygulama marketi ne durumda iş yapar mı?
    Az kullanımda ,normal kullanımda kaç gün gidiyor pili?
    ekran yazı tipi büyütülebiliyor mu?
    Annem için düşünüyorum şuan 300den alınabilindiği için.

Ekran büyütülemiyor
    Market içler acısı bir durumda
    Ortalama 2-3 gün şarj problemi olmaz
    Ancak 2 yıldan fazla oldu üretilmiş bir telefon açıkçası ben tavsiye etmiyorum, hele hele nokia devri tamamen bittiği için....
  • beyler bu 603 kulaklık standardı nedir hiçbi kulaklık desteklemiyor alıcam bi kulaklık olmayacak diye korkuyorum mesala xioami piston olurmu?
  • Bu telefon daha ne kadar Whatsapp kullanır? Kaç yıl?
  • 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.