Şimdi Ara

=> Nokia 603 | Belle FP2 - 1 GHz - 3.5' CB - MikroSIM - 720p - 5MP - NFC <= (44. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
960
Cevap
8
Favori
89.521
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çok ilginç aynı sorunu telefonda konuşma yaparken yani usb kablosu pcye takılıylen yapmıyor. Konuşma bitince hemen hata verip dosyayı kapatıyor :)

Birde kameradan çektiğimiz resimleri paylaşmak için facebook simgesini bastığımızda yüklüyor bekliyor bekliyor yine fotoğrafa dönüyor yani paylaşmıyor. acaba facebook ya da telefon üzerinden bir işlem yapmamız gerekiyor mu ? teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: whitesinek

Çok ilginç aynı sorunu telefonda konuşma yaparken yani usb kablosu pcye takılıylen yapmıyor. Konuşma bitince hemen hata verip dosyayı kapatıyor :)

Birde kameradan çektiğimiz resimleri paylaşmak için facebook simgesini bastığımızda yüklüyor bekliyor bekliyor yine fotoğrafa dönüyor yani paylaşmıyor. acaba facebook ya da telefon üzerinden bir işlem yapmamız gerekiyor mu ? teşekkürler.

O Facebook simgesinin tam olarak hangi amacla oraya eklendigini bugune kadar cozebilen olmadi zaten. Kameradan cekilen fotograflari facebook uzerinden paylasmak icin Fmobi yazilimini oneririm. Kullananlar memnun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben o facebook işaretine basarak upload ediyorum fotoları sorunsuzca. Ama arka planda facebook un açık olması lazım
  • Merhabalar,

Bu telefonu (Nokia 603) Smasung Galaxy Tab'e modem olarak ayarlamam mümkün mü? Samsung Galaxy Tab'in internet bağlantısınız Nokia 603 ile sağlamak istiyorum.

Teşekkürler.
  • Arkadaşlar merhaba,

Çektiğimiz videoları dropbox, skydrive veya başka bir siteye yükleyebiliyor muyuz? Biliyorsunuz video çekiminde hafıza çabucak doluyor. Her defasındada kablo vasıtasıyla boşaltmak istemiyorum.

Bir çözümü olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kenanuysaler

Arkadaşlar merhaba,

Çektiğimiz videoları dropbox, skydrive veya başka bir siteye yükleyebiliyor muyuz? Biliyorsunuz video çekiminde hafıza çabucak doluyor. Her defasındada kablo vasıtasıyla boşaltmak istemiyorum.

Bir çözümü olan var mı?

Skydrive uygulamasi var ama aciklamalarda fotograf ve rehberi yedeklemek icin kullanilabilecegi yaziyor. Video yuklenebilir mi bilmiyorum. Uygulamayi daha once kullanmadim.

• Slm arkadaslar

Benim 603 wifi agina baglanmiyor.agi buluyor sfreyi yazdiktan sonra baglaniyor diyor ancak 10-15 sn sonra baglanilamadi wi-fi agi bulunamadi diyor.Isin ilginc yani Finlandiya dayim suanda
  • quote:

Orijinalden alıntı: kenanuysaler

Arkadaşlar merhaba,

Bir çözümü olan var mı?

Direk olarak dropbox, box gibi bulut depolamaların uygulamaları yok ama 3. parti uygulamalar ile yükleyebilirsin.
    cutebox
    rubibox
    filesplus
    skydrive
  • Nokia 603 ile 3G hızında internete bağlandığım zaman telefon çok az ısınıyor fakat telefonu modem yapıp bluetooth ile pc üzerinden 3G hızında internete girdiğim zaman özellikle pil kısmı çok ısınıyor ve batarya çok hızlı tükeniyor. Bu durum normal mi yoksa benim telefonda mı sorun var acaba ???

• quote:

Orijinalden alıntı: erolustun

quote:

Çok ilginç aynı sorunu telefonda konuşma yaparken yani usb kablosu pcye takılıylen yapmıyor. Konuşma bitince hemen hata verip dosyayı kapatıyor :)

O Facebook simgesinin tam olarak hangi amacla oraya eklendigini bugune kadar cozebilen olmadi zaten. Kameradan cekilen fotograflari facebook uzerinden paylasmak icin Fmobi yazilimini oneririm. Kullananlar memnun.

fmobi dediğiniz facebookun kendi sitesi üzerinden inen mobile facebook yazılımı mı acaba ?

• quote:

quote:

quote:

fmobi dediğiniz facebookun kendi sitesi üzerinden inen mobile facebook yazılımı mı acaba ?

Hayır, bir uygulama geliştiricinin oluşturduğu bir facebook uygulaması. Hemen hemen her şeyi sorunsuzca yapıyor ama arayüz alışık olduğumuzdan çok farklı olduğu için alışmak ve sevmek zor. Facinate de aynı şekilde.

2 tane mükemmel Twitter uygulaması var ama aynı başarı Facebook uygulamalarında mevcut değil.

• Arkadaşlar merhaba, telefonun orjinal kulaklığını kaybettim. Bu cihazla kullanabileceğim kaliteli görüşme sağlayan, kablolu veya bluetooth kulaklık önerebilirmisiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Utku

quote:

quote:

quote:

Hayır, bir uygulama geliştiricinin oluşturduğu bir facebook uygulaması. Hemen hemen her şeyi sorunsuzca yapıyor ama arayüz alışık olduğumuzdan çok farklı olduğu için alışmak ve sevmek zor. Facinate de aynı şekilde.

2 tane mükemmel Twitter uygulaması var ama aynı başarı Facebook uygulamalarında mevcut değil.

mağazada bulabilir miyiz bunu acaba ?

• Ovi Store'da mevcut. Search bar'a facebook yazarsaniz ilgili uygulamalar cikacaktir zaten. Fmobi olarak arama yapmaniz halinde bahsettigim uygulamanin trial ve ucretli uygulamasini goreceksiniz. Facebook Browser var. Bu uygulama icin de iyi diyorlar.

• Şu an tek sıkıntı eşimin telefonda facebooktan foto paylaşamaması. Benim pek fotoyla işim olmaz ama o yapamayınca tasası bana düşüyor malesef
  • arkadaşlar bu telefona skype yükleniyor mu? yükleniyorsa nereden ve nasıl yükleniyor? ya da başka ücretsiz konuşma yapılabilecek bir program var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Michael Fenix -- 4 Temmuz 2013; 1:34:01 >
  • Arkadaşlar aşağıdaki linkte Symbian Belle için her türlü oyun, uygulama vs ulaşabilirsiniz, arkadaşlar da yardımcı olurlar

http://forum.donanimhaber.com/m_72940931/f_//tm.htm#72940931
  • quote:

Orijinalden alıntı: ArGentum#47

Arkadaşlar merhaba, telefonun orjinal kulaklığını kaybettim. Bu cihazla kullanabileceğim kaliteli görüşme sağlayan, kablolu veya bluetooth kulaklık önerebilirmisiniz?

Nokia BH-214 Bluetooth Kulaklık kullanıyorum, 10 metre mesafeden çekim gücüne sahip, telefon diğer odada iken bile konuşup, müzik dinleyebiliyorsunuz, şarjı uzun süre gidiyor, müzik dinleyebiliyorsunuz, müziği ileri geri alıp, önceki veya sonraki müziğe de geçebiliyorsunuz, durduruyorsunuz, ses kalitesi de gayet iyi HB'da şuan indirimli, tavsiye olunur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bitanesi77

quote:

Orijinalden alıntı: ArGentum#47

Arkadaşlar merhaba, telefonun orjinal kulaklığını kaybettim. Bu cihazla kullanabileceğim kaliteli görüşme sağlayan, kablolu veya bluetooth kulaklık önerebilirmisiniz?

Nokia BH-214 Bluetooth Kulaklık kullanıyorum, 10 metre mesafeden çekim gücüne sahip, telefon diğer odada iken bile konuşup, müzik dinleyebiliyorsunuz, şarjı uzun süre gidiyor, müzik dinleyebiliyorsunuz, müziği ileri geri alıp, önceki veya sonraki müziğe de geçebiliyorsunuz, durduruyorsunuz, ses kalitesi de gayet iyi HB'da şuan indirimli, tavsiye olunur.

Teşekkür ederim bir de bh-111 var geçen gün teknosada 49.90 a gördüm fakat nokia nın eski ince uçlu şarj aletinden gerektirdiğini öğrendikten sonra almaktan vazgeçmiştim, sizin dediğiniz de sanırım aynı şekilde. Bazen sık sık seyahat etmem gerekiyor ve sürekli 2 ayrı şarj aleti taşımak sıkıntı. Microusb olsaydı daha iyi olurdu.

• 
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.