Şimdi Ara

=> Nokia 603 | Belle FP2 - 1 GHz - 3.5' CB - MikroSIM - 720p - 5MP - NFC <= (39. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
960
Cevap
8
Favori
89.530
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Sédat

quote:

Orijinalden alıntı: bohem75

Merhaba, bi arkadaşım bu telefondan aldı ancak bazı sorunlar yaşıyor.
    1- Telefonda 38 mb lık bir güncelleme gözüküyor ama yüklemesine rağmen hala gözükmeye devam ediyor. Muhtemelen güncelleme bir türlü yüklenemiyor.
    2- Youtube videolarını açamıyor.
    3- Windows messenger kullanamıyor.

Buna göre;
    1- Yukardaki mesajlarda bahsedilen FP2 güncellemesini yüklemek için napmak gerekir?
    2- Youtube videolarını açmak için yüklenmesi gereken bir program mı var? Varsa linkini paylaşabilir misiniz?
    3- Bu telefona windows messenger yüklenemiyor mu? Eğer yüklenebiliyorsa link paylaşabilir misiniz?

Şimdiden teşekkürler.

1- güncellemeyi ovi suite ile deneyin.
    2- m.youtube.com dan kendi tarayıcısı, opera mini ve opera mobile ile izleniyor.
    3- msn messenger Microsoft tarafından kapatıldı. Ancak yine de nimbuzz ile giriş yapmayı deneyin bi.

İlk 2 önerinizi arkadaşıma ileteceğim ama bildiğim kadarıyla windows messenger hala kullanılabiliyor.

• Forumdan bir arkadaşın önerdiği linkten yüklenen windows live messenger çalıştırılmak istendiğinde "Windows Live hizmetiyle geçici olarak bağlantı kurulamıyor. Bu sorun, telefonunuzun "Çevrimdışı Modunda" olmasından veya veri bağlantınız olmamasından kaynaklanabilir" uyarısı çıkıyor.
    Ek olarak bu hususu da belirtmek istedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: qRumpy

Beyler Nokia 603 için en iyi web tarayıcı hangisi ?

opera mini ve opera mobile kullanıyorum ve gayet memnunum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Beyler Nokia 603 için en iyi web tarayıcı hangisi ?

opera mini ve opera mobile kullanıyorum ve gayet memnunum

Eyv çok saol sürüm fark ediyor mu ovi mağazadan indiricem de :) birde whatsapp opera gibi uygulamaları hafiza kartına indirmek daha mı iyi birde nereye ineceğini nasıl ayarlıcam ?

m.opera.com dan güncel sürümleri indirebilirsin.
    Kurarken eğer sorarsa hafıza kartına kurarsın. Yok sormazsa yapacak bir şey yok o kendi kendine kuruluyor

• quote:

Bulamadım ya 7.1 Symbian/S60 dosyasını indir var birde Opera Mobile 12 for symbian/s60 dosyasını indir var hangisi :D

Bence en iyisi Ovi Store'dan kur. Yazilim guncellemelerini de Ovi uzerinden yaparsin. Ben Opera Mobile kullaniyorum. Gayet memnunum. Opera Mini'yi de denedim ama pek memnun kalmadim.

• Telefonumun ana ekranını bu hale getirdim arkadaşlar. oldukça sorunsuz ve hızlı çalışıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Utku

Telefonumun ana ekranını bu hale getirdim arkadaşlar. oldukça sorunsuz ve hızlı çalışıyor.

nasıl oldu ki bu

• quote:

quote:

nasıl oldu ki bu

su linki inceleyin.

http://www.****.com/symbian-3-yazi-ekran-dil-araclari/spb-windows-phone-ultimate-1-0-a-644783.html

yıldızlı yere "m* a* x* i* c* e* p* " yazın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Utku -- 19 Mart 2013; 20:37:05 >

• quote:

quote:

quote:

Telefonumun ana ekranını bu hale getirdim arkadaşlar. oldukça sorunsuz ve hızlı çalışıyor.

nasıl oldu ki bu

su linki inceleyin.

http://www.****.com/symbian-3-yazi-ekran-dil-araclari/spb-windows-phone-ultimate-1-0-a-644783.html

eyvallah hocam sağolasın. Peki telefonu hacklemeye falan değer mi? Tavsiye eder misin?

• quote:

quote:

quote:

quote:

nasıl oldu ki bu

su linki inceleyin.

eyvallah hocam sağolasın. Peki telefonu hacklemeye falan değer mi? Tavsiye eder misin?

windows phone arayüzünü sevenler için denemeye deger. Ben su anda bu sekilde kullanıyorum.

Tek sıkıntısı; ekran goruntusunu istediğiniz gibi ayarlamak biraz zaman alıyor.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

nasıl oldu ki bu

su linki inceleyin.

windows phone arayüzünü sevenler için denemeye deger. Ben su anda bu sekilde kullanıyorum.

Tek sıkıntısı; ekran goruntusunu istediğiniz gibi ayarlamak biraz zaman alıyor.

widget leri diyorsan sorun değil o. Telefonu aldım 4 sekme yaptım, widgetleri yerleştirdim hala o halinde duruyor

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hayata gülümse -- 22 Şubat 2013; 13:27:50 >
  • deneyen var mı acaba ???

birde bana en kolay hack yapma lazım nasıl yaparım buyuk ıhtımal ondan olmadı ekranın durusu mukemmel gorunuyor....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oca57 -- 24 Şubat 2013; 19:27:54 >
  • Ben denemeyecegim. Zevk meselesi ama bana anlamsiz geliyor. Wp8 gorunumlu 603, dogan gorunumlu sahin gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: oca57

deneyen var mı acaba ???

birde bana en kolay hack yapma lazım nasıl yaparım buyuk ıhtımal ondan olmadı ekranın durusu mukemmel gorunuyor....

Ben. Gayet net calisiyor. Cok kullanisli ve estetik bir arayuz. Hack olayini da ayni sitede bulabilirsiniz.

• FP3 falan gelse de coşsak.
  • ya bır suru olay denedım ama ben bır turlu telı hacleyemedım yapamadım ya burada sıtede arastırdım norton hack yujklemeye calısırken hata verıyor yüklenemiyor bu yerleşik bir bileşen hatası verıyor buyuk ohtomal fp2 olmasından ama benım telı gercekten hacklemem lazım artık....
  • quote:

Orijinalden alıntı: oca57

ya bır suru olay denedım ama ben bır turlu telı hacleyemedım yapamadım ya burada sıtede arastırdım norton hack yujklemeye calısırken hata verıyor yüklenemiyor bu yerleşik bir bileşen hatası verıyor buyuk ohtomal fp2 olmasından ama benım telı gercekten hacklemem lazım artık....

Arkadaşım ben de çok denedim, istersen aşağıda vermiş olduğum linke bak, dediğim gibi benim telde olmadı, şansını bir dene istersen

http://forum.donanimhaber.com/m_45060772/mpage_69/key_/tm.htm
  • su linkteki islemleri uygularsiniz telefonunuz hacklenmis olacak.

http://www.n8fanclub.com/2012/10/nokia-belle-fp2-hack.html?m=1

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu arada; lisanslı Nokia ürünü olan silikon kılıf kullanıyorum. Tavsiye ederim.

şu ürün

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Utku -- 26 Şubat 2013; 19:47:13 >
  • 
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.