Şimdi Ara

^^NOKİA 5230 İNCELEMESİ^^ANA BAŞLIK!!(OYUNLAR,DUVARKAĞITLARI İLK SAYFAYA EKLENDİ) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.132
Cevap
2
Favori
320.062
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • dnedim olmadı daha alalı 2 gün oldu vatan dan
  • telefonun hoparlörü nasıl ? 5800 ın hoparlörü çok övülmüş çok temiz ses verdiği yazılmış, onunla aynı hoparlörü mü kullanıyo acaba
  • hafıza kart olayını hallettim, 5230 da hoperlör tek mono, 5800 çift stereo ama çok az değil çok fazlada değil
  • video kalitesi müthiş ! geniş ekran video çekiyor ve inanılmaz net ve akıcı

FOTOĞRAF : 2MP 1600x1200
    VİDEO : nHD nHD 640x360@30FPS-1500kbps
  • hıı 5800 ın hoparlörü kadar iyi değil diyosun, iyice kırpmış bunlar da yav hoparlörü kırpmasaydın bari aga, 3g var öndeki vga kamerayı çıkartmış ne anladım bu işten :)
  • evet önde kamera yerine sensör koymuşlar :D çok gereklimiş gibi. adam sağ kulağından sol kulağına getirse kapancak ozaman telefon nebiçim iş bu :D
  • VİDEO HAKKINDA DÜZELTİYORUM ŞİMDİ BKTIM TELEFONDAN

640X360@ 30FPS - 2976 KBİT kalitede
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetsirel

Arkadaşlar 5230 un müzik kalitesinden memnunmusunuz ?

Şahsen memnunum beni tatmin ediyor. Kemençe sesini güzel veriyor

quote:

Orijinalden alıntı: tolgabes64

zil sesi bende çoook yüksek çıkyor...

bana 8 GB lik hafıza kartı önerebilecek varmıdır 5230 için. 6300 dan çıkartıp taktığım 512 lk miccro sd yi yerinden güçlükle çıkartyıroum pense ile ancak :S ileriye ittirip tık edip geri geliyor ama elimle çekemiyorum nedeni nedir bilen varmı

Hafıza kartını güçlükle çıkarma olayı bendede var. Zor çıkıyor , müsait bi gün aldığım yere götürüp nedenini öğrenmeye çalışacam buradan paylaşırım.

____________________________________________________________________________________________________________

Bu arada telefon gerçekten çok güzel video çekiyor. Yarın veya ertesi gün bir video çekip buradan paylaşacam örnek görüntü olarak. Fotoğraf çekiminden çok video çekimini beğendim açıkçası

• sabah tesadüfen deneyeyim dedim ve çıkartabildim elimle, daha sonra ki denemelrimdede çıkaartmayı başardım şimdi rahat çıkyor ama neden öle olduğunu bilmiyorum
  • beyler ben sis uzantılı dosyaları açamıyorum bunu nasıl hallederiz?
  • arkadaşlar şuana kadar soru veya cevap şeklinde konuşmanıza katılmadım ama genede çok teşekkür ederim. çünkü almayı düşündüğüm 5230 hakkındaki bu başlığın tamamını okudum. incelemeyi yapan arkadaşımıza tekrar teşekkürlerimi iletrim.sayenizde aklıma takılan ve karar veremediğim noktaların çoğunu bu başlık sayesinde hallettim. ancak aklıma takılan bir iki nokta daha var onları sizlere sunucak olursam: merak ettiğim ilk nokta ürünün sağlamlığı ile ilgili. 5230 ne kadar sağlam ne tür darbelere dayanabilr bunu merak ediyorum. bir diğer nokta ise samsung marka cep telefonları ile ilgili samsung marka dokunmatik cep telefonların nokia markalı olanlara göre daha dayanıklı olduğunu duydum. bu konuda bilgisi olan arkadaşlra yardımlarından dolayı şimdiden teşekkür ederim
  • İncelememi beğendiğiniz için çok sağolun

Samsungun dokunmatik telefonunu incelemiştim(hangi modelini incelediğimi hatırlamıyorum).Ancak dokunmatik menünün algılaması yavaştı.Menüler sağa veya sağa doğru kayarak çoğalıyor,buda kullanışlılık açısından negatif yön bana göre çünkü bazen telefon geç algılıyor ve 2 sayfa kaydırabiliyorsunuz.Sonuç olarak dokunmatiği stabil değildi.Ama nokianın dokunmatiği oldukça iyi.Sadece ayarlar kısmında biraz algılamama problemi olabiliyor o kadar.
    Dayanıklılık konusunda,bunu cihazı elinize aldığınızda anlyorsunuz.Ekranı çizilmeyi önleyici özellikte ve oldukça dayanıklı.Kasanın geri kalanı oldukça sağlam.Ancak tavsiyem ürünü bizzat elinize alıp incelemeniz.Ancak o zaman sağlıklı bir fikir edinebilirsiniz sağlamlık konusunda...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0173FC748 -- 23 Şubat 2010; 19:32:54 >

• quote:

Orijinalden alıntı: BaRReT81

beyler ben sis uzantılı dosyaları açamıyorum bunu nasıl hallederiz?

Hafıza kartından mı attınız , yoksa bilgisayara bağlayıp mı attınız sis dosyasını ?

quote:

Orijinalden alıntı: Travego_44

arkadaşlar şuana kadar soru veya cevap şeklinde konuşmanıza katılmadım ama genede çok teşekkür ederim. çünkü almayı düşündüğüm 5230 hakkındaki bu başlığın tamamını okudum. incelemeyi yapan arkadaşımıza tekrar teşekkürlerimi iletrim.sayenizde aklıma takılan ve karar veremediğim noktaların çoğunu bu başlık sayesinde hallettim. ancak aklıma takılan bir iki nokta daha var onları sizlere sunucak olursam: merak ettiğim ilk nokta ürünün sağlamlığı ile ilgili. 5230 ne kadar sağlam ne tür darbelere dayanabilr bunu merak ediyorum. bir diğer nokta ise samsung marka cep telefonları ile ilgili samsung marka dokunmatik cep telefonların nokia markalı olanlara göre daha dayanıklı olduğunu duydum. bu konuda bilgisi olan arkadaşlra yardımlarından dolayı şimdiden teşekkür ederim

Hacım telefonu 4 kere yolda yere düşürdüm güzelim telefonu. Ne kadar içim cız etsede hiç birşey olmadı en ufak bir çizim bile yok. Gayet sağlam bi telefon

• merhaba arkadaşlar bende bu cihazdan almayı düşünüyorum cihazdaki işlemci nasıl hızlımı mesela film izlerken donma oluyormu uygulamaları hızlı açıyormu birde görüntülü görüşme arka kamera ile yapılabiliyormu
  • çoğu s60 tan daha hızlı bence, hatırlaım birzamanlar şişman 6600 telefonu açmanız ve pin koduu girene kadar nekadar vakit geçerdi :) tek 6600 frğil 7610 6630 vs s60 lar ama bunda çok hızlı açılıyor herşey
  • öndeki sensörün ne işe yaradığına kitaptan baktım, yazdığına göre telefonu kulağınıza götürdüğünüzde dokunmatik ekranın otomatik kilitlenip ekrana temas sırasında yanlışlıkla biryere basmanızı önlemek için miş
  • quote:

Orijinalden alıntı: onur668785

merhaba arkadaşlar bende bu cihazdan almayı düşünüyorum cihazdaki işlemci nasıl hızlımı mesela film izlerken donma oluyormu uygulamaları hızlı açıyormu birde görüntülü görüşme arka kamera ile yapılabiliyormu

Film izlemedim fakat 14 mb'lik bi video klip var telefonumda , hiç bir donma olmadı
  • bu gn telefna sahp oldm .su anda 5230umdan yazıyorum . Bekledigimden cok daha kalıtelı... Muzık kalıtesı bı ayrı zevk verıyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: zeck1234

bu gn telefna sahp oldm .su anda 5230umdan yazıyorum . Bekledigimden cok daha kalıtelı... Muzık kalıtesı bı ayrı zevk verıyor...

Hayırlı olsun güle güle kullanın
  • tesekr edrm :))
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.