Şimdi Ara

NOKIA 1280 BILGISAYAR'A NASIL BAGLAYABILIRIM?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
393
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Oncelikle herkese merhabalar arkadaslar.Burada çok yeniyim sorum şu ki: Eski tür Nokia telefonları PC ye nasıl bağlarım.(Dediğim gibi Nokia 1280 ) elimde var cıkis ince uçlu baglamak istiyorum Sebebini soracak iseniz:
    Ben telefonu internetten sipariş ettim ve icini kurcalayarak gizli menuden dosya yöneticisi falan buldum normalde bilen bilir bu modelde oyle bir sey yok hatta ben galeri bile buldum ama gel gelelim birsey yukliyemiyorum cunku PC ye nasil baglicagimi bilmiyorum LUTFEN ACIL YARDIMINIZI BEKLIYORUM

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Up

• Ya bilen yok mu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emirsev -- 5 Ocak 2016; 0:03:57 >
  • emirsev E kullanıcısına yanıt
    Sim kartı sökünce orada, sim kart simgesinin yan tarafında sarı yuvarlaklar var. Serviste yazılım atma işlemi jaf programı ile jaf box denilen cihazlar vasıtası ile oradan yapılıyor. jaf cihazını ebay aliexpress gibi sitelerden bakacaksınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ipli jeton -- 5 Ocak 2016; 13:13:39 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türkiyede satan yok mudur Mersin de oturuyorum ve kredi kar tim yok yani oradan alamam telefoncuda yok mudur?

Normal telefoncuda bulunmaz. Turkiyede bir ihtimal bulursan da fiyatlar çok uçuk olacaktır.
    Ödeme yapmak için, Migros'larda 5tl ye paypal kartları satılıyor. Onunla odeyebilirsiniz.

• Ya ben "cable" diye bir şey duydum oda aynı islevse değil mi? Ya da onu bulabilir miyim telefoncuda internetten alışveriş yapmak istemiyorum güvenilir gelmiyor

• Ben bi videoda izledim adam evde kendi yapıyordu lehim ile bende ona uydum ve lehim yaptım ama olmadı o sarı noktalarda beyaz oldu çalışır mi o alacağım? ?

Çalışacaktır. Sarı renkli olmasının sebebi altın kaplama olmasıdır. Zamanla kararmaması için altın kaplama yapılır.

• Tamam çok sağolun peki bana güvenilir alacağım bir link atar mısınız?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.