Şimdi Ara

Nitro internet

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
2.126
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkdaşlar Manisa'da Nitro internet nasıldır? kullanan varmı? tavsiye edermısınız.

• Kardesim nitroyu bilemeyecegim ama ben turknet kullaniyorum cok memnunum altyapini sorgula vdsl de varsa 35 mbps suan hiz veriyot taahhut yok kota yok. Tavsiye ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erocan27 -- 23 Ekim 2017; 22:39:14 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telekom alt yapısı ile hizmet veriyorlar. TTNET veya diğer firmalara göre hem fiyat avantajı sunuyor hem de yerelde olmaları büyük avantaj. Kablo TV alt yapısı olan yerlerde fiyat olarak Kablo TV'nin fiyatlarına karşı çok çok büyük avantajı yok ama diğer İSS'ler ile kıyaslanamaz çok ucuz. Özellikle taahhütsüz olması büyük avantaj. Sorun olduğunda müdahale gayet hızlı oluyor. 2 yıldır kullanıyorum bir sıkıntım olmadı. 100 Mbps kullanıyorum ekte hız testi sonucunu atıyorum. Nitro internet

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1_bilen45 -- 28 Haziran 2019; 12:2:57 >

• 1_bilen45 1 kullanıcısına yanıt
    Neyin avantajı pardon? Fiyatlar piyasa fiyatlarıyla neredeyse aynı.

Ayrıca ilk mesajınızın bu konuya olması da ağır reklam içeriyor. :)
  • he kardeş he reklam yapıyorum hem kablo tv hem nitroda çalışıyorum. Hiç düşünmedin mi mesaj taa 2017de yazılmış. Reklam yapacak firma o zamandan beri boş mu bırakır bu cevabı. Googleda kullanıcı yorumları ararken denk geldi cevap yazmak istedim onun için üye oldum. İkna olmadıysan müşteri olduğuma YunusEmre Akmescitte yaşıyorum. Özelden yaz manisadaysan gel misafirim ol evden çalışıyorum ne zaman müsaitsen beklerim :). 56K'dan beri internet kullanıyorum yıllarca denemediğim firma kalmadı. Bir Kablo Tv bir nitronet de üzülmedim. Tabii yazacağım reklamını da yapacağım. Çok müşteri yollamışımdır.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.