Şimdi Ara

NİSAN BEBEK (ARTIK BEBEK DEĞİL) GÜNCELLEMESİ 17.10.2019 (105. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2.435
Cevap
58
Favori
84.929
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
140 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 103104105106107
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • maşallah, çok güzel gülüyor inşallah daha da iyi olacak.

yardım edebilecek doktor arkadaşlarımız için de şu up'ı şuraya bırakalım.
  • Lütfen doktor arkadaşlar bi el atsın konuya! Yukarı
  • Bir tane pediatrist tanıdığı olan yok mu acep?
  • .

GÜNCELLEME GELİYOR

.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • .

GÜNCELLEME GELDİ

.

• Meraba hocam sol gozu neden 2 gulucuklu fotoda da kapali

Hastalikla bir ilgisi var mi

Bu arada bayagi duygulandim gulucuklu fotoyu gorunce allah mutlulugunu daim etsin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: IspanakLord

Meraba hocam sol gozu neden 2 gulucuklu fotoda da kapali

Hastalikla bir ilgisi var mi

Bu arada bayagi duygulandim gulucuklu fotoyu gorunce allah mutlulugunu daim etsin

Uykulu halde yada yeni uyanmış oluyor hastalıkla alakası yok. Allah razı olsun dualarınızı eksik etmeyin. @IspanakLord

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NeoTrinity -- 18 Mayıs 2016; 14:47:16 >
  • abi bebeğin artık hayati tehlikesi yok,

bence atla getir Türkiyeye burada daha iyi bakılır, evde birkaç gün duruyorsa yola da dayanmaz mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cihat_, -- 18 Mayıs 2016; 19:33:21 >
  • abi öncelikle geçmiş olsun umarım yarın güzel haberler alırsınız.şimdi okudum her gün baktığımız için ayırt edemiyoruz demişsin mezura ile ölçüm yapıp not alabilirsin aklıma böyle bir şey geldi. bu arada benim dedeler filan hepsi gerze de sen de oralı mısın yoksa banka hesap sahibi mi oralı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cihat_,

abi bebeğin artık hayati tehlikesi yok,

bence atla getir Türkiyeye burada daha iyi bakılır, evde birkaç gün duruyorsa yola da dayanmaz mı ?

İnşallah gerek kalmaz kardeşim. Çünkü en az 15 saat uçak, bavullar bir tarafta, kontroller sıkıntılı, bebek var bir tarafta acıkacak, ilacı var makattan yapılan çok büyük sıkıntı. Bir de benim Türkiye de ne bir akrabam nede kalacak yerim var. Üstüne üstlük bir de bunları halletsek bile hastane bir sürü test isteyecek. Kızın hala umurilik sıvısı alınan kuyruk sokumu mosmor her gördüğümde basıyorum kalayı. Yeniden artık Nisan'ın hiç bir noktasını elletmek, kan testi dahil yaptırmak istemiyorum. Yazık ufacık haliyle nasıl dayandı bu bile gerçekten Rabbimin bir mucizesidir. Ama yarın doğru düzgün net cevaplar alamaz yada cevapları alır da yine tedavi olarak sonuç alamazsak dediğini yapmaktan başka çare kalmayacak bize. Böyle bir durum olursa da konsolosluk ile görüşüp ambülans uçak ile gitmeyi talep edeceğim. Soru için teşekkürler, umarım durumumu açıklayabilmişimdir. @Cihat_,

• quote:

Orijinalden alıntı: TheodenKing

abi öncelikle geçmiş olsun umarım yarın güzel haberler alırsınız.şimdi okudum her gün baktığımız için ayırt edemiyoruz demişsin mezura ile ölçüm yapıp not alabilirsin aklıma böyle bir şey geldi. bu arada benim dedeler filan hepsi gerze de sen de oralı mısın yoksa banka hesap sahibi mi oralı?

Allah razı olsun kardeşim. Fikrini bizde düşünüp denedik ama durum biraz değişik. Kasılma anı ve serbest anı farklı. Bazen karnı taş gibi sert bazen de yumuşak. Dokunduğumuz zaman kasıyor kendini canı yanıyormuş gibi, bazen tok oluyor bazen aç net ölçüm yapamıyoruz malesef. Zaten çok küçük, fotoğraflarda normal bebek gibi görünüyor olabilir ama 2900 gram hepi topu. Normal şartlarda doğacak olsaydı haftaya yada öbür hafta doğacaktı.

Benim anne tarafım Sinop Gerze'li.

• Yarın ki güncellemeyı sabırsızlıkla bekliyorum. Umarım ufaklığın durumunda iyiye yönelik bir gelişme vardır. :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ömürcan

Yarın ki güncellemeyı sabırsızlıkla bekliyorum. Umarım ufaklığın durumunda iyiye yönelik bir gelişme vardır. :)

İnşallah, inşallah dualarınızı eksik etmeyin. Allah razı olsun.

• yukarı

• < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bekliyoz güncelleme bekliyoz

• .

GÜNCELLEME GELDİ.

.

• çok geçmiş olsun Allah şifa versin size eşinize sabır versin inşallah atlatırsınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: devulations

çok geçmiş olsun Allah şifa versin size eşinize sabır versin inşallah atlatırsınız

İnşallah tek dileğimiz bu. Allah razı olsun teşekkürler.

• Arkadaşlar şu mübarek cuma günü, yarın da berat kandili Allah'ın izniyle dualarınız Nisan ile olsun, hepinizden Allah razı olsun. Ne kimse sizin nede siz kimsenin kalbini kırın, Allah gönlünüze göre versin.

Konu ile alakasız arada çıkmış yazılara takılmamanızı öneririm. Atılan iftiralara cevaplarım ve ispatlarım elbette var ama sadece şahsın kendisine değil, mesajinda bahsettiği, terkettiğimi söylediği kişiye de psikolojik zarar vereceği için ilgilenmiyor atlayıp geçiyorum. Zaten oturup burada sizlere 10 yıl boyunca ne yaşadığımı anlatacak kadar zamanım yok. Zaten bahsedilen konunun da burada yeri yok. Ben yurtdışında erken doğum ile ilgili bir problem yaşadım ve maddi olarak yardıma ihtiyacım oldu. Allah rızası için sizlerden kızım için yardım istedim. Yaptığım herşeyi de gün ve gün güncelleme olarak ekliyor bilgi veriyorum. Her türlü izni de aldığımızı her şeyin gerçek ve yasal olduğunu da biliyorsunuz, gerisini trolluk ve gereksizlik olarak görüyorum

• 
Sayfa: önceki 103104105106107
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.