Şimdi Ara

NİSAN BEBEK (ARTIK BEBEK DEĞİL) GÜNCELLEMESİ 17.10.2019 (122. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.434
Cevap
58
Favori
84.783
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
140 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 118119120121122
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Maşallah, çok güzel hanımefendi olmuş büyümüş ya :) tekrardan geçmiş olsun hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Son güncellemeden sonra kendimi yaşlanmış gibi hissettim

Ben sana demiştim gün gelecek okul telaşına girdiğin günler hızla gelecek diye
    Zayıf gözüktüğünü falan söylemişsin ama oldukça sağlıklı görünüyor

Yataktaki uykulu halindeki fotosu çok tatlı

Size sağlıklı, mutlu uzun bir ömür dilerim, ve bol paralı

• Maşallah, çok tatlı bir çocuk olmuş. Bu konuya her girdiğimde zamanın ne kadar hızlı geçtiğini fark ediyorum Nisan hanımın yüzünden gülücükler hiç eksik olmaz inşallah.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emirio -- 24 Ekim 2019; 20:25:17 >
  • .

Çok sağolun arkadaşlar, güzel temenni ve dilekleriniz için çok teşekkürler. Sayenizde saçlarımı ve dişlerimi kaybettiğim o üzüntülü günler geride kaldı ve üzerinden koca 3 yıl geçti. Şükür sağlığı sıhhati yerinde çok teşekkürler tekrar ilginize.

.
  • Hocam maşallah aşırı tatlı bir çocuk olmuş. Allah nazardan saklasın. İnşallah bundan sonra da her şey sizin için yolunda gider.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Angelo

Hocam maşallah aşırı tatlı bir çocuk olmuş. Allah nazardan saklasın. İnşallah bundan sonra da her şey sizin için yolunda gider.
    Amin, çok sağolasın
  • Vay be nereden nereye. Kaç sene olmuş ayrıca :) Dünyalar güzeli bir kızımız olmuş kendisi. Bundan sonra bir ömür sağlıklı olsun inşallah <3
  • quote:

Orijinalden alıntı: kanarya75

Vay be nereden nereye. Kaç sene olmuş ayrıca :) Dünyalar güzeli bir kızımız olmuş kendisi. Bundan sonra bir ömür sağlıklı olsun inşallah <3
    Amin inşallah, çok sağolasın
  • yaşlanmışız resmen daha konunun açıldığı günü dün gibi hatırlıyorum zaman ne çabuk geçmiş. çocukta büyümüş baya inşallah geleceği de iyi olur :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: airnavy

yaşlanmışız resmen daha konunun açıldığı günü dün gibi hatırlıyorum zaman ne çabuk geçmiş. çocukta büyümüş baya inşallah geleceği de iyi olur :)
    Gerçekten öyle zaman akıp geçti benden epey bir şeyler götürdü ama şükür sayenizde bugünleri de gördük. İnşallah herkesin geleceği iyi olsun, amin inşallah.
  • Heyt be Nisan'a gel Nisan'a. Kocaman olmuş...Ata binip resim bile yapıyor. Son durum ne diye bakayım bi dedim sabah sabah keyfim yerine geldi gururlandım! . Daha dur Nisan bu konuya gelecek ve soru-cevap yapacaz!
  • quote:

Orijinalden alıntı: turn table

Heyt be Nisan'a gel Nisan'a. Kocaman olmuş...Ata binip resim bile yapıyor. Son durum ne diye bakayım bi dedim sabah sabah keyfim yerine geldi gururlandım! . Daha dur Nisan bu konuya gelecek ve soru-cevap yapacaz!
    Selamlar dostum, yaptığınız gerçekten imkansıza yakın ve gurur duyulası bir hareketti şüphesiz zaten. Tekrar teşekkür ediyorum, sağlıcakla kal.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GökŞah

Bu mesaj silindi.

Yapayım kardeşim hatırlattığın için teşekkürler.

• 
Sayfa: önceki 118119120121122
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.