Şimdi Ara

ninja gaiden sigma yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
582
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar xbox versiyonun dan farklı olarak doku ilk bölümde geliyor ölürsek oyun devam ediyorda yenmeyeyi başaran varmı aranızda yada yenince bi degişiklik varmıdır yardım plase

• gaiden black çiler nerdesiniz
  • Ninja Gaiden Black PS3'e çıkmadıki o oyun sadece XBOX'ta var.Eyer Ninja Gaiden Sigma ise burayı denemeni öneririm.http://forum.donanimhaber.com/m_15829588/tm.htm
  • arkadaşım saol gaiden ve black olarak x boxda ben de var oyunlar ben benim gibi hasta olup bu oyunu ps3 de oynayanları arıyorum linkde boş oyun hakkında bi bilgi yok sigmayı oynayıp da orayı kafaya takmadan nasıl oynamışlar hayret
  • Sen Gaiden Black ile konu açmışsan yanlış yere açmışsın.
  • quote:

Orjinalden alıntı: sanat7

arkadaşım saol gaiden ve black olarak x boxda ben de var oyunlar ben benim gibi hasta olup bu oyunu ps3 de oynayanları arıyorum linkde boş oyun hakkında bi bilgi yok sigmayı oynayıp da orayı kafaya takmadan nasıl oynamışlar hayret

yok onu yenemezsin
  • yenemezsin derken bi şekil yarıya gediriyorum enerjisini dahasıda zorluyo malum iki vuruş veya bi kapmada ölüyoruz bence boşuna konulmuş olamaz deniyorum ben olumlu olumsuz bilgi veririm
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.