Şimdi Ara

Nexus 5'i kullandık: LG G2 mi yoksa Nexus 5 mi değerlendirmesi (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
277
Cevap
4
Favori
10.592
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • g2 varken
  • abi xiamio mi3 varsa onuda bi çekin

• Kim ne derse desin Apple.. İkisini üst üste bindirir..
  • G2 android tarafında alınabilecek en orta yollu cihaz, iyidir

G2nin tek sevmediğim yanı kasa gıcırdaması. Onun dışında güzel telefon. Windows Phone almasam G2 alır aldığım gün cyanogen kurarım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • O fiyata alinmaz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeLorean DMC-12

Nexusun arayüzü değiştirmesi lazım gugılım android 5 ile. G2 nin arayüzü açık ara önde.

Güzel kardeşim nexus 5 te stock android ara yüzü vardır o kadar donanımlı telefon alıp rom atamayacaksan 1600 ım var yedekte

• lg G2 google edition ciksin ben onu alacam.

• G2 diyorum

• Adamlar g2 diyorsa g2 dir.Şu tek parça kasa artırılamayan hafıza dan vazgeçseler ne güzel olur.
    Yazılım güncellemesi önemli ama bunlar daha önemli gibime geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CommandPrompt

Yazılım yazılım diye ölünen nedir? Hanginiz geliştiricisiniz ? Güvenlik açığı varmış da mı kapatılmış 4.4'de? %50 performans farkımı var? Hayır.. 4.4'ü indirip,sonra 4.4.1'i indirip,peşine 4.4.2 yi falan indirip kobay gibi kullanmak çok gerekli sanırım.. (?) Bazı sistem odaklı iyileştirmeler var ancak bunlar hiç birinizin fark edemiyeceği flash beleğe yazılım düzeni ile windowsdaki trim gibi çoğu ssd kullanıcının haberinin bile olmadığı özellikler.. Görsel olarak ne veriyor? Şeffaf durum çubuğu ve yazılımsal home tuşu mu? G2'de zaten var.. Performans'mı ? G2'nin daha kötü çalıştırdığı bir oyun-uygulama gösterin? Kaldı ki N5 de knock knock (o kadar alıştırıyor ki çevremdekilerin cihazlarının ekranlarına vuruyorum.) yada kumanda (televizyonumun kumandası kayıp bunu kullanmaya başladığımdan beri) gibi ekstraları yok. Daha bir çok "cici bici" cabası.

G2'nin kronik problemi kamerası.. Yazılımsal sorunu var. Ama xda'da güzel bir topluluğu var ve kendi kamera güncellemelerini çıkardılar,şuan gayet iyi kullanıyorum. Tuş konumlandırması, bana sorarsan yanda yada arkada olmasının hiç bir farkı yok,çünkü tuş kullanmıyorum... Açma kapama işleri ekrana vurarak yapıyorum, telefonu elime almama bile gerek yok. Ama telefon görüşmelerinde yada elime aldığım da "bu tuş burada olmalıymış" dedirtiyor. (yani arkada,şuan ki gibi) Ayrıca Kore cihazlarına 4.4 güncellemesi dağıtılıyor, yereleştirme sorunları var sanırım. Ve 4.2.2 ile ilgili bir güncellemede geldi ama ben güncellemedim,çünkü ihtiyacım yok... Benim düşüncem elimde sadece bir ekran tutuyormuş gibi hissetirebiliyor,eski xperia,s3 mini ve iphone 4'üme bakınca,bu ne biçim telefon ekranı (çerçeve bakımından) oyuncak bebek ekranı gibi dedirtiyorsa, arkada ki tuşlar ayrı bi cihazda verilsin. ( Zaten kullanmıyorum ) Ve G2 yi şuan 1200 küsürlü rakamlara (en düşük),hiç olmadı en rahat 1300-1400 liraya nette heryerde bulabiliyorsunuz...

Tercuman olmussun bana daha ne diyebilirim kameradada arkadaki tuslar cok ise yariyor

• frislusw F kullanıcısına yanıt
    Önemli olan gerçekleri söylemek şuan için Z1 compact'ın rakibi yok ve bu bir gerçek.

• bataryası patates ve üstüne kırpılmış g2 alacam. üzerine de fazla para verecem he. oldu o zaman.
  • quote:

Orijinalden alıntı: web101

Önemli olan gerçekleri söylemek şuan için Z1 compact'ın rakibi yok ve bu bir gerçek.

+1 ama ben g2 ve n5 arasından n5 i secerdim. Nexus 4 bile bazen g2 den daha akici olabiliyor. Ayrıca sadelikten yanayim. G2 nin arayüzü cok caf cafli. Knock knock özelliğini de pek abartmayin aynisini n4 ile yapilabiliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: kesbi

2 haftadır G2 ile 4.4.2 kullanıyorum. CM sağolsun. Kumandayı da yükledim. OTG desteği de var. Orjinal kapakla uyuyup uyanıyor ama pencere şimdilik olmuyor. Radyosunu da aktive ettikmi tamamdır. Ne işim var daha iyisi varken nexusla filan. Ekran da daha büyük. Nexusda kumanda ve radyo varmı bilmiyorum ama bunlar da çok önemli şeyler bence. Ha LG'nin güncelleme vermesini bekliyorsanız hala boşuna beklemeyin daha aylar vardır.

Bende şu an Samsung Galaxy S3 kullanıyorum, 1.000 TL'ye kadar düşer düşmez G2'ye geçiş yapmayı planlıyorum. S3'ü de 1.000 TL'ye almıştım, olursa G2 de öyle olacak.
  • lg g2 tokatlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Miyamoto Musashi

lg g2 mi kaldı?

Harbiden lan. G3 colugun cocugun elinde dolaşırken bi de.

• quote:

Orijinalden alıntı: web101

4.3 inç ekranda sen z1 compactın ısınmadan g2 kadar performans vereceğine ınanıyorsun yanı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Morgue

Kim ne derse desin Apple.. İkisini üst üste bindirir..

Yazılım işlerinden anlamayanlar için öyle gözüküyor, bende de S3 var ve stock halde kullanıyorum.
  • G2 alan herkes malını övmeye gelmiş buraya. A işlemcisini koy B işlemcisini koy x kadar ram doldur hıçbiri nexus cihaz kadar akıcı olamaz.Aksini iddia eden zaten nexus ya kullanmamıştır yada 30 saniye karıştırıp bırakmıştır.

Nexusda çok yazılımsal eksik var diye üşenenler zaten iphone alsın.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.