Şimdi Ara

Next YE-5000 FULL HD CX(Kart girişli) Uydu Alıcı (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
293
Cevap
5
Favori
28.508
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kesinlikle yeni yazılımla daha stabil oldu cihaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • evet katılıyorum daha stabil oldu
  • hocam bende ürünü çok inceledim yorumlarınızı okudum ilk almaktan vazgeçtim şimdi yeni güncellemeyle olumlu yorumlar yazmıssınız iyi oldu :) benim sorum şu digitürk kartı felan takabiliyor muyuz ürüne ??
  • ghetto16 G kullanıcısına yanıt
    digiturk kartı takılıyor mu bilgim yok

ama cihaz bende pişmanlık yaratmadı ben memnunum, f/p bir ürün
  • Bir veri olur mu bilmem ama yeni yazılımla birlikte Digitürk ve D Smart kanalları yüklü geliyor. Tabiki ilgili platformların kartlarını denemek gerekir.
  • digiturk ve d-smart kartlarını deneyen arkadaşlar varsa bu başlıkta bilgi aktarırsa çok iyi olur faydalanmış oluruz
  • 1-2 aydır beklediğim yeni yazılımı yükledim cihaz artık daha stabil

not: uydu aliciyi kapatinca artık saat cikiyor onceden sadece kirmizi isik vardi bu iyi olmus olmasi gerekliydi zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Champarator -- 7 Kasım 2014; 1:47:46 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Ne dersiniz arkadaşlar bu yeni yazılımda HD kanalların"10 FPS" falan düşmesi takılma olayı bitti mi?.Biss girsin HD düzgün göstersin yeterli
    son yazılımı 03.11.2014 tarihinde eklenmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Richard Parker -- 7 Kasım 2014; 16:14:31 >
  • Digitürk kartını tanımadı.
  • Iyi de ben yazılım yüklemeden cihaz kapalıyken de saat gösteriyor vede cihazda hiç problem yok yeni yazılım yüklemeye çekiniyor um açıkçası

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • benim cihazda yazılım öncesi saat yoktu,yazılımdan sonra aktif hale geldi
  • Bu cihazı kullanan arkadaşlardan bir ricam var yardımcı olursanız sevinirim. Yaklaşık 1,5 ay önce Türksat 4A'ya geçişten sonra babamlara bu cihazdan aldık. Cihaz gayet güzel ve stabil çalışıyor.
    Özellikle en son yazılımla TRT kanallarının BİSS şifreleriyle ilgili sıkıntısıda hallolmuş. TRT HD'de maç esnasında şifre giriyordu artık girmiyor, maç izlenebiliyor.
    Kumandasının hassasiyeti hakkında bana bilgi verebilirseniz çok memnun olurum. Çünkü ciddi manada sıkıntı yaşıyoruz. Kumanda normal çalışıyor kanal değiştiriyorsunuz,
    arkasından mesela program izliyorsunuz zap yapmak istediğinizde sanki zaman zaman algılamıyor. Özellikle cihazın karşısından ziyade, sağ ya da sol tarafa doğru geçip
    belli bir açıyla kumandadan kanal değiştirmeye çalışırsanız algılamıyor, sanki stand by'a geçiyor. Biraz bekleyip hafif sallayınca yine çalışıyor.
    Piller değişti yine aynı sorun devam ediyor. Yoksa kumandası bizim düşündüğümüzden daha mı hassas? Durum sizde de böyle mi?
    Yoksa bizim kumandada sıkıntımı var onu anlamaya çalışıyorum. Eğer bizim kumanda bozuksa ona göre satıcıyla irtibata geçip değiştirmeye çalışalım.
    Fikrini paylaşan arkadaşlara şimdiden teşekkürler...

• HD yayınlar tüplü TV’de izlenebiliyor mu bu udu cihazı ile
  • oşentürk O kullanıcısına yanıt
    Benim cihazın kumandası yazdığınız kadar hassas değil
    Rahatsız edecek kadar dikkatimi çekmedi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • wa$abi kullanıcısına yanıt
    Tüplü tv de izlenemez

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • oşentürk O kullanıcısına yanıt
    benim kumandada da ayni sorun var bazen algilamiyor kafasina gore :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: go_can

benim kumandada da ayni sorun var bazen algilamiyor kafasina gore :)

Cevaplar için teşekkür ederim arkadaşlar. Zaman zaman bu algılamama sorunu can sıkıyor.
    Acaba diyorum kumandayı değiştirip yenisini alsak, aynı sorun devam eder mi?
    Bu konuda tecrübe edinen veya bilgisi olan lütfen paylaşsın. Çünkü bazen ciddi manada kumanda kullanılamıyor.
    Neyse babamlar biraz daha kullansınlar bakalım. Deneyimlerimizi burdan paylaşmaya devam ederim.
    Digiturk için ise bu cihazı kullanamazsınız. Bende Digiturk var denedim olmadı.
    Zaten olmazdı da, çünkü Digiturk kendi cihazını getirip merkezden tanıtıp Kartı o şekilde kullandırıyor. Bilginiz olsun...
  • 87 liraya kargo dahil gitti gidiyordan sipariş ettim şu an için hd tv ye sahip değilim scart ile tv ye bağlıyacağım takınca hemen çalışır mı ek bi ayar yapmak gerekir mi kumanda dan v.s

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fullmax45 F kullanıcısına yanıt
    Cihazın arkasında scart çıkışı yok bilginiz olsun
  • Fullmax45 F kullanıcısına yanıt
    sadece hdmi girişi var
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.