Şimdi Ara

Next YE-5000 FULL HD CX(Kart girişli) Uydu Alıcı (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
293
Cevap
5
Favori
28.508
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • arkadaşlar kusura bakmayın konuyu dirilttim ama şimdi bu ürünü alırsam tüplü televizyonda çalıştırabilir miyim?
  • ciyakciyak C kullanıcısına yanıt
    scart kompozit kablo alırsan tüplü tv de çalışır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler s.a. hayirli ramazanlar... Konuyu hortlatacagim ama sormayi dusundugum bir konu var ve bu benim icin cok onemli... Urunun usb oynaticisi nasil? Tum formatlari calistiriyormu? Donma takilma yapiyormu? Altyazi olayinda bi sikinti varmi? Sizden rica ediyorum benim icin yorumlarsaniz cok sevinirim.almayi dusunuyorum usb oynatici benim icin cok onemli...

• ibrahim_koparal İ kullanıcısına yanıt
    birkaç defa denedim bütün formatları çalıştırmıyor ama takılma yaşamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alpha Centauri

birkaç defa denedim bütün formatları çalıştırmıyor ama takılma yaşamadım

Hocam acayip formatlar deneyecek degilim aslinda... Avi mp4 mkv mpeg gibi bilindik seyleri oynatsin bana yeter... Film dizi izlicem yani... Bu kadarini oynatir heralde dimi hocam?

onları oynatır
  • quote:

onları oynatır

Eywallah hocam saolasin... Yardimin icin tesekkurler altyazi destegi de var daha ne olsun siparisi geciyorum hemen...

• quote:

onları oynatır

Altyazilari gormuyor mu bu cihaz ne yapmak lazim?

alt yazılı film hiç denemedim
  • 11 yıldır golmaster 9400 kullanan biri olarak, sd yayınları biraz daha iyi bekliyordum doğrusu ama hd yayınlar fena değil bakalım...
  • next ye-5000 hd cx kullanıyorum bazı kanallarda sinyal yok sorunu alıyorum uydu alıcıyı servise götürdüm yazılım güncelledi fab. ayarları yaptı eve döndüm 2-3 hafta sorunsuz kullandım yine aynı sorun ne yapmam gerekiyor acaba ? yardım ederseniz sevinirim...
  • Arkadaşlar merhaba. NextStar YE-5000 HD CX uydu alıcımız var. Son zamanlarda hd kanallarda sinyal yok sorunu oluşmaya başladı. Kanallar bazen geliyor bazen gidiyor. Son birkaç gündür de hiçbir hd kanalı açmıyor. Sd kanallarda da sorun yaşamaya başladık. Yazılımını güncelledim, yeniledim fayda etmedi. Ne yapmam gerekiyor?
  • arkadaşlar selam. konu bayağı eski ama bu uydu alıcı var illet birşey. sinyal varken görüntü yok diyor ne yapmak lazım?

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.