Şimdi Ara

nexen - kumho - hankook - petlas

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.310
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 165 60 14 olculerinde lastik almak istiyorum. Baslikta belirttigim lastiklerden hangisini tavsiye edersiniz.

Tesekkurler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Doblomuzda uzun yıllar petlas kullandık bi sıkıntısını görmedim, profildeki aracımıza da hankook aldık 4 mevsim denilen saçmalıktan (babam sağolsun) hiç memnun değilim açıkcası sessiz falan ama ıslak zeminde şu donanımda bi araçta yol tutuş sıfır resmen. Yalnız şöyle bi durum var belki bizdeki hankook serisi farklıdır bilmeden biz kötüsünü almışızdır buna bişi diyemem. Ancak passatında getzinde hankook kullanan çoğu insan memnun değil.
  • Petlas kullanıyorum 205/55/16...16 bin km yaptım yaz lastikleriyle fazla deforme olmadı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: murca

165 60 14 olculerinde lastik almak istiyorum. Baslikta belirttigim lastiklerden hangisini tavsiye edersiniz.

Tesekkurler

Küçük ebatlarda, kaliteli markalar ile ucuz markalar arasında fiyat farkı minimumdur.
    Continental, Goodyear, Bridgestone' da fiyat araştırmadan ikinci sınıf markalara para vermeyin.Lastik hamuru kaliteli markalar çok daha uzun süre kullanılabilir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.