Şimdi Ara

New York Apple Magzasind Calisiyorum. Merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
2
Favori
1.356
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hiç İstanbul'a gelip buradaki Apple Store'dan genius hizmeti aldın mı? Aldıysan Amerika genius bar ile kıyaslar mısın?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Wiggle

quote:

Orijinalden alıntı: Dicklers

quote:

Orijinalden alıntı: X-Slim

imkanlar nasıl çalişma ortami ve arkadaşlar

Herkes kafa dengi. (Her ne kadar burada irkclilik kalmadi deseler bile var) Apple calisanlari arasinda kesinlikle irkcik yok. Her renkten, irktan, ulkeden insan var.

Mutlu ve huzurlu bir calisma ortami var. magzada olmadigimiz zaman ofiste takiliyoruz. Ofisler google kadar olmasada bayaga eglenceli. Playstation, Xbox, Apple TV, iMacler, kart oyunlar vs. var.

Benim tek sikintim ogle arasi 1 saat. Ve bu 1 saat hem odenmiyor hemde yemek parasi verilmiyor.

Kaç bin kayime alıyon?
    Saatlik ücret ne kadar?
    haftada kaç saat çalışıyorsun?
    Abdde çizikli mizikli telefonlarda mesela wifi çalışmıyorsa sualsiz değişim yapılıyor mu?
    yoksa türkiyedeki gibi telefon düşmüş çizikli falan diyip 1200 lira ver öyle değiştirelim tarzı uygulama var mı?

Yari Zamanli calisanlar 20
    Tam zamanli calisanlar 40 saat calisiyor.

Saat ucerti posisyona ve eyalete gore degisiyor. New York icin baslangic ucreti saatte xx dolar. Saat ucreti yeterli olmasada diger avantajlar cok iyi. Sigorta, hisse senedi, kisisel gelisim, urun indirimleri vs. Expert ve Genius'lar saatte xx dolara kadar, magza mudurleri ise xx dolar aliyor. Magza lideri ise aylik maas aliyor.

Cizik Telefon sorun degil, ancak kasada fiziksel bir hasar varsa ya da ekranda catlak vs kesinlikle urunlere ellemiyoruz. Cunku telefonu actigimizda hasarli kasayi ya da ekrani tekrar yerine takamiyoruz. Eger telefon sifira yakin olsa bile wifi cipini degistirirken ekrani biz kirip yenisi ile degistiriyoruz. Burada cok fazla sorun olmuyor cunku cogu musterinin apple care + i var. Telefonu elimize almadan 99 dolar karsiliginda yeni cihaz veriyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dicklers -- 30 Mayıs 2016; 21:21:29 >

• quote:

Orijinalden alıntı: OsbourneReynolds

Hiç İstanbul'a gelip buradaki Apple Store'dan genius hizmeti aldın mı? Aldıysan Amerika genius bar ile kıyaslar mısın?

Iki sene once buraya tasindim ve 1 yildir Apple ile calisiyorum. Temmuz'da Istanbul'da olacagim ve kesinlikle Apple Store'u ziyaret etmeyi dusunuyorum. Apple calisanlari diger magzalari ziyaret ettiklerinde magaza turu veriyorlar. Ofisleri ve back-of-house u gosteriyorlar. Tahminim TR magazalari cok kalabaliktir.
  • Dicklers kullanıcısına yanıt
    Her güzelliğin bir kusuru vardır hocam hiç sıkıntı yapma zamanla bunlar + olarak elbet sana döner .

Bu arada şanslısin wt ile mi gittin yoksa orada oturuyor musun ? ( 2 sene önce taşınmışsin peki nasıl bir vesile ile oldu bu olay :) )

Irkçılık yapmayı sevmem herkez insan milletin ne derdi var böyle boş işlerle yıllarca kosturmaca içinde :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi X-Slim -- 28 Mayıs 2016; 17:56:24 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu mesajı yazdigim telefonu o mağazadan almıştım. Çok guzel siyah saçlı 170 boylarında bir genius vardi duruyor mu 😂

• Size yeni çıkacak Iphone modelleriyle ilgili bilgi sızıyor mu Iphone 7 bekleyen birisi olarak soruyorum , bilginiz yoksa bile öngörünüzü paylaşın. Iphone 7 beklediğimize değecek midir yoksa hayal kırıklığı mı olur sizce ?
  • Türkiyede cihazlara apple care gibi planlar satın alınabiliyor mu? Benim 6s plus Almanya cihazı. Tr'de 1 yıl garantisi var. Garanti süresini uzatabilir miyim?

• quote:

Her güzelliğin bir kusuru vardır hocam hiç sıkıntı yapma zamanla bunlar + olarak elbet sana döner .

Bu arada şanslısin wt ile mi gittin yoksa orada oturuyor musun ? ( 2 sene önce taşınmışsin peki nasıl bir vesile ile oldu bu olay :) )

Irkçılık yapmayı sevmem herkez insan milletin ne derdi var böyle boş işlerle yıllarca kosturmaca içinde :)

Tesekkurler evet dogru soyluyorsun. Burada Apple'a bir kere ayak atinca ve birazda hirsli olunca yukselme imkani cok.

Ben 2 sene once erkek arkadasimi ziyaret etmek icin New York'a tatile geldim, evlendik ve donmeme karari aldim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: huso60

Size yeni çıkacak Iphone modelleriyle ilgili bilgi sızıyor mu Iphone 7 bekleyen birisi olarak soruyorum , bilginiz yoksa bile öngörünüzü paylaşın. Iphone 7 beklediğimize değecek midir yoksa hayal kırıklığı mı olur sizce ?

Eger magza lideri ya da merkez binada degilsen tum dunya ile ayni anda ogreniyorsun. Cok fazla sayida musteri gelip yeni cikacak olan cihazlar hakkinda soru soruyorlar. Sizin bilginiz ne kadarsa bizimde okadar. Bende cogu zaman macrumors.com'dan ogreniyorum dedikodu haberleri. Bu sene sadece bir bilgi paylasildi oda yeni telefonun kesin eylul ayninda cikacagi. Bunu biliyor olmamizin sebebi ise 'iPhone Upgrade Program' sadece amerikaya ozgu olan bir program. Bir noktada telefonu Apple Store'dan alip taksitlendiriyorsun. IUP ile telefonu alan musterileri her sene ucretsiz upgrade hakki tanindi. Onun disinda hayir Magza calisanlari yeni teknolojilerden habersiz :)

• quote:

Orijinalden alıntı: MajestiC

Türkiyede cihazlara apple care gibi planlar satın alınabiliyor mu? Benim 6s plus Almanya cihazı. Tr'de 1 yıl garantisi var. Garanti süresini uzatabilir miyim?

Garanti suresini uzatma yani Apple Care + sadece cihazin satildigi ulkede cihaz satildiktan 60 gun icinde eklenebiliyor. Bu durumda telefonun Almanya'ya gitmesi lazim. Cunku ekleme icin telefonun iyi konuma olmasi gerekiyor.
  • Sizinle ilginc bir bilgi paylasabilirim.

Benim magzada calisanlarin %50 si Apple hayrani bile degil :) Hatta bunlarin yarisinin iPhone'u bile yok :)

Anlamasi biraz zor biliyorum ama bu bahsettigim arkadaslar Apple Store'u sadece bir ek is ya da part-time universitenin yaninda calisabilinecek bir yer olarak goruyor. Apple hayranlari bu yuzden cabuk yukseliyor.
    Hayirli olsun hocam ne güzel bir imkan bizede nasip olur umarım en kisa zamanda iyi mevkilere gelirsin :)

• quote:

Hayirli olsun hocam ne güzel bir imkan bizede nasip olur umarım en kisa zamanda iyi mevkilere gelirsin :)

Tesekkurler aynisini sizin icin de diliyorum.
    Teşekkür ederim hocam umarım :)

• New York'ta o Apple Store'u ziyaret etmiştim. Hatta iPad'imi ordan almıştım :)

Ben de bir soru sormak istiyorum. 6s cihazımın ekranı değişecek ve onarım 1 gün sürecekmiş. Daha önce burada Apple Store yok iken yetkili serviste ekran değişimi yaptırmıştım ama ekran tam oturmamıştı sanırım, üst taraftan bastırınca hareket ediyor ve ekran dalgalanıyordu. Aynısının başıma gelmesinden tekrar korkuyorum açıkçası. Ekran değişimleri nasıl oluyor?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Wiggle

quote:

quote:

imkanlar nasıl çalişma ortami ve arkadaşlar

Herkes kafa dengi. (Her ne kadar burada irkclilik kalmadi deseler bile var) Apple calisanlari arasinda kesinlikle irkcik yok. Her renkten, irktan, ulkeden insan var.

Mutlu ve huzurlu bir calisma ortami var. magzada olmadigimiz zaman ofiste takiliyoruz. Ofisler google kadar olmasada bayaga eglenceli. Playstation, Xbox, Apple TV, iMacler, kart oyunlar vs. var.

Benim tek sikintim ogle arasi 1 saat. Ve bu 1 saat hem odenmiyor hemde yemek parasi verilmiyor.

Kaç bin kayime alıyon?
    Saatlik ücret ne kadar?
    haftada kaç saat çalışıyorsun?
    Abdde çizikli mizikli telefonlarda mesela wifi çalışmıyorsa sualsiz değişim yapılıyor mu?
    yoksa türkiyedeki gibi telefon düşmüş çizikli falan diyip 1200 lira ver öyle değiştirelim tarzı uygulama var mı?

Yari Zamanli calisanlar 20
    Tam zamanli calisanlar 40 saat calisiyor.

Saat ucerti posisyona ve eyalete gore degisiyor. New York icin baslangic ucreti saatte 17 dolar. Saat ucreti yeterli olmasada diger avantajlar cok iyi. Sigorta, hisse senedi, kisisel gelisim, urun indirimleri vs. Expert ve Genius'lar saatte 25 dolara kadar, magza mudurleri ise 30-35 dolar aliyor. Magza lideri ise aylik maas aliyor.

Cizik Telefon sorun degil, ancak kasada fiziksel bir hasar varsa ya da ekranda catlak vs kesinlikle urunlere ellemiyoruz. Cunku telefonu actigimizda hasarli kasayi ya da ekrani tekrar yerine takamiyoruz. Eger telefon sifira yakin olsa bile wifi cipini degistirirken ekrani biz kirip yenisi ile degistiriyoruz. Burada cok fazla sorun olmuyor cunku cogu musterinin apple care + i var. Telefonu elimize almadan 99 dolar karsiliginda yeni cihaz veriyoruz.

çok iyi kardeşim ya biz burada 99$ a kılıf alıyoruz

• Kardes merhaba.
    Ben amerikadayim. Los angles san diego phoenix ve las vegasi gezecem. Acaba hangi sehirden alirsan vergisi düşük olur? Hangi sehirden alirsam tax refund alabilirim. Ve son olarak turkiye de calismasi icin dikkat etmem gereken bir kodu varmi. Acil cvp verirsen sevinirim kardes. 1 hafta sonra tr ye geri donecem.

• Ulan daha mağaza yazmasını bilmeyenleri apple da çalıştırıyorlar komedi resmen
  • HuoYuanJi kullanıcısına yanıt
    Tüm dil bilgisi kurallarını günlük yaşamında her yerde doğru kullanan ancak hiçbir işe yaramayan çok insan var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • iphone 7 plus 128gb ciddi bir stok durumu mu var? Çoğu ülkede mevcut değil görünüyor.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.