Şimdi Ara

New York Apple Magzasind Calisiyorum. Merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
2
Favori
1.353
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • New York Apple Magzasind Calisiyorum. Merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Yere düşen iPhone'ları ne yapıyorsunuz ?
  • 6s lerin arkasında logonun az altına bastırınca gelen çıt sesi neden acaba ?

• İphone 7 beklenmeli mi
  • Hangi magaza ? Bende phillyde calisiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -gg- -- 28 Mayıs 2016; 0:06:27 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dörtçeker

Yere düşen iPhone'ları ne yapıyorsunuz ?

Magzada yere dusen telefonlari mi soruyorsun? Henuz magzada yere dusen telefon gormedim, kablo ile bagli olduklari icin.

Ama saatlerin bulundugu masadaki ipadler yere dusup kiriliyor. Cupertino'dan yenileri geliyor.

• kenanmorbulut K kullanıcısına yanıt
    Bilmiyorum. Hatta hic duymadim boyle bir seyi :)

• quote:

Orijinalden alıntı: donanımcı123

İphone 7 beklenmeli mi

Flagship modellerini beklemek her zaman daha mantikli. 4 ay sonra yenisi cikiyor.

• Manhattan dayim.

• Hocam 6s home tuşundan gelen çat çat sesi normal mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Dicklers

Manhattan dayim.

Su donen yuvarlak cam merdivenli magazami sanirim 3 katliydi 6s tanitiminda gitmistim nyc de.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • No ss no güven der buranın ahalisi

• Kanıtla panpa inanmıyoz

• 1. İphone se alacağım, turkiye ile amerika dan alınan model arasında ne fark var, garanti vs.?

2. Çalışma izni nasıl aldın?

• Bir an konu dışı mı diye düşündüm :D

Apple çalışanı olmak için ne yapmak gerek?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • imkanlar nasıl çalişma ortami ve arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Odysseus348

1. İphone se alacağım, turkiye ile amerika dan alınan model arasında ne fark var, garanti vs.?

2. Çalışma izni nasıl aldın?

1. iPhone SE 16GB fiyati $435
    64GB fiyati $545

Buradan alinan urunlerde 1 yil evrensel garantisi var. Turkiye'de de sadece 1 yil gecerli. Eger $99 Apple Care+ alinirsa garanti 2 sene oluyor. Amerika'da odenen vergi havalimanindan geri alinamiyor.

2. Buraya 2 sene once sevgilimi ziyarete geldim, evlendik. Evlendikten 3 ay gibi kisa bir sure sonra calisma izni, 9-10 ay kadar sonra ise Yesil Kart cikti.

• quote:

Orijinalden alıntı: skydiver132

Bir an konu dışı mı diye düşündüm :D

Apple çalışanı olmak için ne yapmak gerek?

Diger ulkelerde nasil bilmiyorum ama burada cok sayida magza var. Calisanlarin yarisi universite ogrencisi ve yari zamanli calisiyorlar.

Her ay yuzlerce kisi ise aliniyor ve isten ayriliyor. Benim calistigim magzada 400'e yakiniz. 25+ magza muduru var.

Ise alim sureci diger ulkelere gore farkli olabilir. Burada once 300-400 kisiye ilk gorusme icin davetiye gidiyor. Otel gibi bir yerde 50-60 kisi ile birlikte masada oturup Apple ile ilgili bir kac tanitim videosu izletiyorlar. Sonrasina herkese bir soru yobeltiyorlar. "Benim donemimde Musteri Memnuniyeti senin icin ne kadar onemli?" Diye sormuslardi. Herkese 1-2 dakika sure taniyorlar.

Ilk gorusmede %80 eliyorlar. Sonrasinda telefon gorusmesi ve yuz-yuze gorusmeler oluyor. Apple hayrani, tutkunu, kendine gore bir yasam tarzi olan insanlari aliyorlar.

Calisma sartlari cok iyi. Magza mudurleri iliskin cok iyi. Alt-Ust olayi yok

• quote:

Orijinalden alıntı: X-Slim

imkanlar nasıl çalişma ortami ve arkadaşlar

Herkes kafa dengi. (Her ne kadar burada irkclilik kalmadi deseler bile var) Apple calisanlari arasinda kesinlikle irkcik yok. Her renkten, irktan, ulkeden insan var.

Mutlu ve huzurlu bir calisma ortami var. magzada olmadigimiz zaman ofiste takiliyoruz. Ofisler google kadar olmasada bayaga eglenceli. Playstation, Xbox, Apple TV, iMacler, kart oyunlar vs. var.

Benim tek sikintim ogle arasi 1 saat. Ve bu 1 saat hem odenmiyor hemde yemek parasi verilmiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dicklers

quote:

Orijinalden alıntı: X-Slim

imkanlar nasıl çalişma ortami ve arkadaşlar

Herkes kafa dengi. (Her ne kadar burada irkclilik kalmadi deseler bile var) Apple calisanlari arasinda kesinlikle irkcik yok. Her renkten, irktan, ulkeden insan var.

Mutlu ve huzurlu bir calisma ortami var. magzada olmadigimiz zaman ofiste takiliyoruz. Ofisler google kadar olmasada bayaga eglenceli. Playstation, Xbox, Apple TV, iMacler, kart oyunlar vs. var.

Benim tek sikintim ogle arasi 1 saat. Ve bu 1 saat hem odenmiyor hemde yemek parasi verilmiyor.

Kaç bin kayime alıyon?
    Saatlik ücret ne kadar?
    haftada kaç saat çalışıyorsun?
    Abdde çizikli mizikli telefonlarda mesela wifi çalışmıyorsa sualsiz değişim yapılıyor mu?
    yoksa türkiyedeki gibi telefon düşmüş çizikli falan diyip 1200 lira ver öyle değiştirelim tarzı uygulama var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Wiggle -- 28 Mayıs 2016; 16:21:13 >

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.