Şimdi Ara

network ve cisco

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
603
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bilge adam a gittim.sistem mühendisliğiyle ilgili ama sistem ve network paket halinde eğitim verildiğini söylediler.Daha sonra netron a gittim sistem ve cisco eğitimleri verildiğini söylediler.
    networkla ciscoyla arasındaki fark nedir?

• network cisco egitimi oluyor
  • ikisi de aynı şey mi?
  • dostum network tum sistemlerin genel adıdır. cisco oda ise bir sistem yanlız cihazları farklı router sistemleri falan filan işte, network egitiminde akla gelen 2003 server sistemi ve microsoft ag sistemleri (xp,2003 v.s )
  • network egitiminden kasitlari evet cisco egitimidir. genelde cisco egitimini de iki parca halinde verirler ccna ccnp seklinde. gecen sene ben bunlari almistim.
  • eğitimlerinin ne gibi faydaları oldu
  • Bilge adam a sistem ve network a gitmek istiyorum.Ama microsoft sertifikası almak için teknik ingilizce kursuna da gitmek gerekiyor.Kitapları da ingilizce.Sizce ilk önce teknik ingilizce kursuna mı gideyim yoksa sistem ve network eğitimlerini aldıktan sonra mı teknik ingilizce kursuna gideyim?
  • su an cisco bilgimi bir yerde kullanamiyorum ama network isleyisini anlamanda yardimci olur. cisco cihazlarinin yapilandirilmasini ogrenirsin, networkun isleyisini ogrenirsin.
    mcse + ccnp olan donanimli biri olabilirsen oldukca guzel para kazanabilrsin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ahmet.koc

Bilge adam a sistem ve network a gitmek istiyorum.Ama microsoft sertifikası almak için teknik ingilizce kursuna da gitmek gerekiyor.Kitapları da ingilizce.Sizce ilk önce teknik ingilizce kursuna mı gideyim yoksa sistem ve network eğitimlerini aldıktan sonra mı teknik ingilizce kursuna gideyim?

bilgeadamin isleyisini anlatayim sana.

cisco ve microsoft egitimlerindeki kitaplar ve bu egitimlerin sinavlari ingilizce. teknik ingilizce egitimini de bunun icin veriyorlar temel duzeyde size ingilizce dersi veriyorlar. cumle kurmayi, zamanlari ogretiyorlar sonrada bol bol teknik ceviri yaptiriyorlar.

derslerde ingilizceniz zayif olsada sikinti cekmezsiniz ama kitaplari okurken zorlanirsiniz. yeterli degilse yabanci diliniz once ingilizce egitimini almanizi tavsiye ederim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.