Şimdi Ara

Neden oyunda tanklar hem çok vurup hemde ölmüyor? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
0
Favori
1.362
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • nacizene kafama takılan amumu hasar kabul ama zaten atmak zorunda sadece ölmese adc ye apc ye vuramasa neden oynansın ki bunlar? tmm q attı ultiledi bitti mi? bence şuan gayet dengeli sistem adc ye apc ye ulaşan tanklara assaslara sahip takım yeniyo.
  • Abi tankla nasıl 1 vs 1 atamıyorsun gelsin lanede şamarlarsın tf de kite yaparsın gene şamarlarsın.Ne yapsın istiyorsun 3k canlı ward olarak gezsinler mi çok ağır cc yok oyunda dmgde vurmaları lazım zaten oyun mekaniği hızlı dodgela kite yap 1 vs 1 de hiç bir tankı yaklaştırmadan kesersin
  • farm yapabiliteleri az onların.bi dengesizlik yok bence
  • dariyi tanq qasıom teq atıom qafam raad .d.dd
  • Rapid Step kullanıcısına yanıt

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Birinin armor birinin hp üzerine hasarı var bu yüzden
  • Bundan iki üç ay önce malum buff gelmeden önce tanky üst koridorlar hiç bir işe yaramıyordu menzilli arkadaşlar tokadı vurup geçiyordu şimdi işler biraz değişti hasar çıkarıp ölmüyorlar artık. Ama yine de koridoru kazanmak için yine Lulu, Nida, Ryze gibi seçim gelince sıkıntı oluyor. Bir ara forumda koNusu vardı hatta burada çoğu kişi özledi shen oynamayı, hard tank kasmayi ama oynatmiyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: mem1n

kurbanda renektona girin 7 arkadaş, kesersiniz öyle

• quote:

Orijinalden alıntı: Ragnarok.

quote:

Orijinalden alıntı: Chalinder

quote:

Sen dota2'yi görsen. Şu aralar oynuyorum orada çok daha farklı. Kuvvet kasıyon hp , hasar bilmem ney oluyor. Zeka kasıyon mana , regen falan geliyor. LoL'de çok daha iyi.

Abi burda niye sana herkes düşman

Sevmeyen kadar seven de vardır.

Ben seviyorum ragnaroku. Yorumları falan gayet iyi.

• al vayne dari tanklar sana vurana kadar ölürler
  • Amumu hasar vurmuyor diyen oyundan gram anlamıyordur.Gidip full tank kassan bile güzel hasarı var ama ap ağırlıklı bir build hazırladınmıda 146 zırh 100 den fazla büyü direnci 3k canı 300 den fazlada ap si oluyordu yamulmuyorsam.Böyle bir build ile de q-r-w-e yapsan adc ye arşı adcnin %70 canını alırısn.
  • quote:

Orijinalden alıntı: L.J

Amumu ile eritsene bi şu Renekton'u Nasus'u falan nasıl eriyor bi görelim. Amumu hasar veriyormuş.

W skilli % li hasar verdiği için tanklara çok rahat hasar verebiliyor amumu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: freezyslot

quote:

quote:

quote:

Sen dota2'yi görsen. Şu aralar oynuyorum orada çok daha farklı. Kuvvet kasıyon hp , hasar bilmem ney oluyor. Zeka kasıyon mana , regen falan geliyor. LoL'de çok daha iyi.

Ben seviyorum ragnaroku. Yorumları falan gayet iyi.

Eyv.

• Hecarim alıyorum tfde W açıyorum hem adamlara hem canım artıyor çivili de çıktıysam adc kendini öldürüyor. Bana 3k vururken kendisi 1k hasar alıyor sonra gg
  • Vayne oyna
  • 15-25 dakikaları arası dediğin doğru tanklar hem tank olup hemde vuruyor ama 30. dakikadan sonra hasarı kalmıyor artık ve zırh delme itemleride alınıyor o dakikada tanklıklarıda eskisi kadar sökmüyor.
  • Oyun kazanmak istiyosan çık Rammus'a thornmail bak dalgana. Tabi baya sıkıcı oluyo bi Kassadin dururken ama oyun kazanmak garanti gibi. 30. dakikaya kadar çoğu şampiyona borusu ötüyor tankların çünkü genelde millet late gamede açılan şampiyonları seçiyor veya itemlerini anca tamamlıyor. Sen de oyunun başında avantajını kullanabilirsen doğru itemler ve beslenmenin avantajıyla oyunu taşırsın.
  • quote:

quote:

quote:

Ben seni seviyorum kanka.

• quote:

Orijinalden alıntı: The Wild Bunch

quote:

quote:

quote:

Ben seni seviyorum kanka.

Bende seni knk.

• Çare vayne

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.