Şimdi Ara

Neden oyunda tanklar hem çok vurup hemde ölmüyor? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
0
Favori
1.362
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sen tf de tank kafana atlayınca vurulan damage in tamamını tank vuruyo sanıyosun ama o tankın arkasındaki apc adc leri hiç görmüyorsun olay bundan ibaret. riot tank metasını bitirdi millet hala sızlanıyor bence en büyük sebebi TR de low eloda adc OYNAMAYI BİLEN OLMAMASIDIR.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gold5555

quote:

Orijinalden alıntı: Ronon Dex

iki tane ebedi kılıç kasar sonra tank ölmüyor bi bortk bide lw al bakıyım noluyo o tank

lw bortk yetersiz kalıyor tankla 1v1 atmıyorum sonuçta benim şikayetim tanklarım hem çok vurması hem çok tank olmaları

bortk lw yetersiz kalmaz. inf edge static lw kastığın zaman zaten hayvani hasar sahibi oluyorsun. buildlerini birde pozisyon bilgini geliştir kardeş.

• Öyle birşey yok tank ölmüyor ama tek aranıyor tek atan tek yiyor yani adaletli bir sistem var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • GTA daki tanklar gibi düşün

• iyide amumunun hasarı gayet güzel siz amumu görmemişsiniz herhalde.
    pick ekranında banlamam ama karşıya gelince çokta korktuğum bi karakter.
  • Çünkü tank metası
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chalinder

quote:

Orijinalden alıntı: Ragnarok.

Sen dota2'yi görsen. Şu aralar oynuyorum orada çok daha farklı. Kuvvet kasıyon hp , hasar bilmem ney oluyor. Zeka kasıyon mana , regen falan geliyor. LoL'de çok daha iyi.

Abi burda niye sana herkes düşman

abi?
    2k li la o
  • quote:

Orijinalden alıntı: Under The Dome

quote:

Orijinalden alıntı: Chalinder

quote:

Orijinalden alıntı: Ragnarok.

Sen dota2'yi görsen. Şu aralar oynuyorum orada çok daha farklı. Kuvvet kasıyon hp , hasar bilmem ney oluyor. Zeka kasıyon mana , regen falan geliyor. LoL'de çok daha iyi.

Abi burda niye sana herkes düşman

abi?
    2k li la o

Abi derken ben genelde böyle konuşurum kimi hocam der kim lan der kimi abi der.

• Rammus ile adc yi tekledigimi hatırlıyorum. Full tank kasmistim

• Malphite ultisinim 800 vurmasi gibi. Ya da olafin olmemesi. Ya da pantheonun pasifi stuni mizragi gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: digerkisi

Arkadaşım söylediği o değil mesela bi amumu nasıl olurda bi luciana 2 atar SEN TANKSIN TANK sen damage veremezsin ama almazsında bu böyle olmalı bence.

lucıan adc dır defansıf ıtem almaz run sayfası kabılıyet agacı harıcınde sevıye atladıgı vakıt kazandıgı zırh ve buyu dırencınden ıbarettır defansı, hasar almaya musaıttır yanı. eger tank şampıyonun hasar turune gore esya alırsan savunması hemen hemen hıc olmayan lucıana tek atabılır, tabi destek annie rabbadon rushlamissa

• Onu bunu bilmemde harbiden amumu ful build olunca rakipsiz oluyo bide ww can dolduruyo hemen

• Malphite damage mu vuruyor latede yada amumu tamam olmuyor diyorsan da zirh delme cana gore vurma diye bir olay var

• quote:

Orijinalden alıntı: Strength of the Bear

Malphite ultisinim 800 vurmasi gibi. Ya da olafin olmemesi. Ya da pantheonun pasifi stuni mizragi gibi.

olafın olayı o. bir botrk gerisi tank. w'nun verdiği hayvani sustain ve as + botrktan gelen ls ve as + pasif üstüne sprite visage alınmışsa kolay kolay ölmez. 7 snde bir 350 true damage istesende öldüremezsin. ya focus atacaksın ya da onu kendi haline bırakıp adc ve apc focus yapacaksın.

sezon 2 ve 3'te en az 2 tank ile oynanıyordu. soloya squishy hero alınca o oyun %70 karşıdaydı. koca takım bir tankı eritemiyorsa oynamayın.
  • bu oyunda her zaman tanky takim kazanir zaten. lw-botrk al tank kalmiyo demissiniz de bi yere kadar lw botrk aliyorsunuz. bir mundo maokai bir apc den fazla damage vuruyor bu oyunda hic dikkat etmemis olabilirsiniz ama. Suan yine iyi son gelen botrk buff i olsun youmuu nun metaya girisi falan olsun tank olayi bitti artik takimlarin tank ihtiyaclarini ryze offtank kha zix karsiliyor artik. sezon 5 te kesinlikle buff gelicek tanklara suan gucsuz durumdalar.

Oyundaki butun tank itemleri nerflendi bu sezon.

Randuin,sunfire,warmog's,visage(%20 cd dan sonra bircok hero metadan dustu),frozen heart,iceborn. adc ler icin ise gelen tek ciddi nerf bt nerfiydi apc ler icin ayni supportlarda buff landi jungle icin ff gibi bir item geldi ama tanklar her zaman nerflendi. sebebi oyunun mekanikleri tank lara ters kaliyor.

yani full build mundo full build oyundaki belkide butun apc ler ile vs atabilir. adc ler icin de sadece vayne disinda herkesle vs atabilir. fakat oyun tasiyamaz. adc tasir. aradaki fark bu oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tides Of Blood -- 17 Eylül 2014; 23:00:06 >

• Bi adc bi tank'a kendini yakalatıyorsa adc oynamasın zaten. Tanktan kaçamayan adc'ler gap closer'lara assassin'lere nasıl dayanıyor?
  • kelimenin köküne in

Gerçekte tanklar hem hasar verip hem öncülük etmek için üretilmişlerdir

• Malphite full build olsun varus full builld olsun malphite tek duz vurus yemeden sadece q ulti e w yapip alir.
    Ama zaten tanklarda o sebeple vardir oyunda.tf de onculuk edip focus atar ve focus yemez.

• Mesela maokai
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.