Şimdi Ara

NAVİTECH 2012 MODEL QXV SERİSİ NAVİGASYONLARI SATIŞA SUNUYOR (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
797
Cevap
14
Favori
109.854
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben şubat ayında almıştım işlemci hızının önemi primo 2.4 de kendini belli ediyor. Bana göre bu yazılımda 600+ hızda olması bu yazılıma ancak yeterli geliyor. Yukarıda yazdığım gibi markette cihazı elinize alıp incelwyin hoşunuza giderse alırsınız zaten
  • Ömür boyu güncelleme garantisi verip sözünün arkasında duramayan Navitech-DELCO firmasını kınıyor ve taahhütünü geçekleştirmesini istiyorum. Bu tavırla cihazlarının özellikleri ne olursa olsun çok talep görmeyeceğini düşünüyor ve forum katılımcılarına etik olmayan bu tavırlarını duyuruyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yutuna

Ömür boyu güncelleme garantisi verip sözünün arkasında duramayan Navitech-DELCO firmasını kınıyor ve taahhütünü geçekleştirmesini istiyorum. Bu tavırla cihazlarının özellikleri ne olursa olsun çok talep görmeyeceğini düşünüyor ve forum katılımcılarına etik olmayan bu tavırlarını duyuruyorum.

Hocam sorun nedir?Güncellememi yapamadınız?Belki teknik bir aksaklık vardır zaman zaman bu tür aksamalar modellerde olabiliyor.Firmaya konu hakkında mail yada telefonla görüşme yaptınızmı?
  • Dün navitech Delco ya durumu anlatan mesaj yazdım, bana cihazın arızasını belirten bir yazı ile cihazı göndermemi belirten bir yanıt yolladılar. Sorun güncelleme sorunu olup arıza söz konusu değil. Tekrar yazdım bakalım ne cavap gelecek. İlginiz için teşekkür ediyorum.
  • Bugün Qxv-444 siparişimi verdim, geldiğinde yorumlarımı paylaşacağım. Yardımcı olan arkadaşlara çok teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarampol

Bugün Qxv-444 siparişimi verdim, geldiğinde yorumlarımı paylaşacağım. Yardımcı olan arkadaşlara çok teşekkürler.

Hayırlı olsun cihazınız
  • Arkadaşlar, bendede Honda Jazz var ve bu araçta kullanmak üzere hangi ürün, tavsiye edersiniz?
    Ayrıca TMC-şarj ünitesi gerekiyormuş. Bunuda alacağım herhalde...

Navitech QXV-751T Primo
    Navitech QXV-714 Primo
    Navitech QXV-713 Primo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hdblack35 -- 23 Mayıs 2013; 23:35:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hdblack35

Arkadaşlar, bendede Honda Jazz var ve bu araçta kullanmak üzere hangi ürün, tavsiye edersiniz?
    Ayrıca TMC-şarj ünitesi gerekiyormuş. Bunuda alacağım herhalde...

Navitech QXV-751T Primo
    Navitech QXV-714 Primo
    Navitech QXV-713 Primo

Bende 714 var memnunum, TMC zaten beraber geldi
  • Navitech QXV521 Cihazı toolbox a bağlarken aşağıdaki hata mesajını alıyorum.
    Teknik destekden gelen yazı toolbox u kaldırın yeniden yükleyin oldu.
    Ama çözüm olmadı toolbox un son versiyonu yüklü.
    Bu uyarıyı alan arkadaş vamı?
    Yoksay dediğimde toolbox a bağlanıyor.
     NAVİTECH 2012 MODEL QXV SERİSİ NAVİGASYONLARI SATIŞA SUNUYOR
  • yokvarsay diyip geçip güncelleme yapılabiliyor.Bunun nedeni cihaz direk primoda açıldığından kapatırken primodan çıkış yapılamadığından bu uyarı geliyor.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • quote:

Orijinalden alıntı: İmkansız

yokvarsay diyip geçip güncelleme yapılabiliyor.Bunun nedeni cihaz direk primoda açıldığından kapatırken primodan çıkış yapılamadığından bu uyarı geliyor.

Bu kadar kısa zamanda bir cevap aldığım için teşekkür ederim.
    Bende yokvarsay deyip bütün güncellemeleri yaptımdı.
    Dediğiniz gibi primodan çıkış yaptım, tekrar bağlandım yine aynı mesaj çıktı.
    Başka buna sebep olan ne olabilir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ERDA

Navitech QXV521 Cihazı toolbox a bağlarken aşağıdaki hata mesajını alıyorum.

Navitech teknik servisten mi kaldırıp yeniden yükleyin dediler. Soruyu yada problemi kesinlikle yanlış anlamışlar. Bu mesaj Navitech cihazların tümünde çıkar. Çünkü cihaz hiç wm6 ekranına düşmez, iGo doğrudan kapanır, bu nedenle de toolbox kuraldışı kapanma verir. Tüm kullanım kitabı, sitedeki pdf lerde vb yoksay diyerek devam edin diye belirtir zaten.
    Bu cihazınızın çalışma şeklinden kaynaklanıyor merak etmeyin

• quote:

Orijinalden alıntı: ogoksel

quote:

Orijinalden alıntı: ERDA

Navitech QXV521 Cihazı toolbox a bağlarken aşağıdaki hata mesajını alıyorum.

Navitech teknik servisten mi kaldırıp yeniden yükleyin dediler. Soruyu yada problemi kesinlikle yanlış anlamışlar. Bu mesaj Navitech cihazların tümünde çıkar. Çünkü cihaz hiç wm6 ekranına düşmez, iGo doğrudan kapanır, bu nedenle de toolbox kuraldışı kapanma verir. Tüm kullanım kitabı, sitedeki pdf lerde vb yoksay diyerek devam edin diye belirtir zaten.
    Bu cihazınızın çalışma şeklinden kaynaklanıyor merak etmeyin

Sorunu anlamamalarına imkan yok . Çıkan hata mesajının ekran alıntısını gönderdimdi.
    O cevap ondan sonra geldi. Neyse bende yoksayı tıklayıp devam ettim., tüm güncellemeleri yaptım.
    Teşekkür ederim

• Arkadaşlar Navitech QXV-522W Primo VR cihazında av-in girişi var mı aradım bulamadım
  • hayır yok.
  • merhaba arkadaşlar maximum 120 tl ye istanbul içinde ve uzun yolda işimi görecek kullanışlı bir navigasyon cihazı arıyorum
    önerebileceğiniz cihazlar var mıdır ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dark1907

merhaba arkadaşlar maximum 120 tl ye istanbul içinde ve uzun yolda işimi görecek kullanışlı bir navigasyon cihazı arıyorum

Buyrun size iki cihaz,ekonomik ömür boyu güncelleme vs her şey var

http://www.hepsiburada.com/liste/piranha-sigma-43navigasyon-cihazi-omur-boyu-ucretsiz-guncelleme/productDetails.aspx?productId=otpirsigma&categoryId=257643&navq=categoryid%3d257643%26fh_view_size%3d12%26fh_sort_by%3d-order_stock_attribute_pl%252c-ranking_cocktail_bestseller%26fh_secondid%3dotpirsigma%26fh_lister_pos%3d3%26fh_location%3d%252f%252fcatalog01%252ftr_TR%252fcategories%253c%257bcatalog01_60002705%257d%252fcategories%253c%257bcatalog01_60002705_2147483631%257d%252fcategories%253c%257bcatalog01_60002705_2147483631_253575%257d%252fcategories%253c%257bcatalog01_60002705_2147483631_253575_257643%257d%26fh_eds%3d%25c3%259f%26fh_refview%3dlister

http://www.hepsiburada.com/liste/navitech-px-405-43-yeni-nesil-navigasyon-cihazi/productDetails.aspx?productId=otdelpx405&categoryId=257643&navq=categoryid%3d257643%26fh_view_size%3d12%26fh_sort_by%3d-order_stock_attribute_pl%252c-ranking_cocktail_bestseller%26fh_secondid%3dotdelpx405%26fh_lister_pos%3d1%26fh_location%3d%252f%252fcatalog01%252ftr_TR%252fcategories%253c%257bcatalog01_60002705%257d%252fcategories%253c%257bcatalog01_60002705_2147483631%257d%252fcategories%253c%257bcatalog01_60002705_2147483631_253575%257d%252fcategories%253c%257bcatalog01_60002705_2147483631_253575_257643%257d%26fh_eds%3d%25c3%259f%26fh_refview%3dlister
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• quote:

merhaba arkadaşlar maximum 120 tl ye istanbul içinde ve uzun yolda işimi görecek kullanışlı bir navigasyon cihazı arıyorum

Cihaz markasından çok, size olması gereken bir kaç özellikten bahsedeyim,

Birincisi şu an cihazda olması gereken piyasadaki en kapsamlı harita Başarsoft.
    İkncisi yazılım olarak igo primo tercih edin.
    igo 8 çok eskidi artık amigo ise kullanım imkanları çok kısıtlı.

İstanbul içerisinde kullanacaksanız TMC (Trafik bilgi sistemi oldukça işinize yarayacaktır)

eğer imkanınız var ise bu üç özellik olan, müşteri desteği güçlü bir markadan alın.

İşlemci en az 500mhz, 256 ram iyi olur ama 128 de idare eder.
    ekran boyutu zevkinize kalmış.

bunları dikkate alınca fiyat 175-200 lere çıkabilir, ama aradaki fark ta kullnım rahatlığı ve destek süresi dikkate alınınca değer diye düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: ogoksel

quote:

Cihaz markasından çok, size olması gereken bir kaç özellikten bahsedeyim,

Birincisi şu an cihazda olması gereken piyasadaki en kapsamlı harita Başarsoft.
    İkncisi yazılım olarak igo primo tercih edin.
    igo 8 çok eskidi artık amigo ise kullanım imkanları çok kısıtlı.

İstanbul içerisinde kullanacaksanız TMC (Trafik bilgi sistemi oldukça işinize yarayacaktır)

eğer imkanınız var ise bu üç özellik olan, müşteri desteği güçlü bir markadan alın.

İşlemci en az 500mhz, 256 ram iyi olur ama 128 de idare eder.
    ekran boyutu zevkinize kalmış.

bunları dikkate alınca fiyat 175-200 lere çıkabilir, ama aradaki fark ta kullnım rahatlığı ve destek süresi dikkate alınınca değer diye düşünüyorum.

anlıyorum teşekkür ederim bunları da dikkate alacağım kesinlikle..
    sadece şuan için acil lazım ve fazla para ayıramayacağım eğer ki indirimle bir fırsat yakalarsam alabilirim böyle bir cihaz

• Eğer hala almayı düşünenler var ise QXV-524 modeli gold ta 229.00 tl türkcell cüzdanla ödedim 198.99 tlye aldım. Tavsiye ederim.
  • 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.