Şimdi Ara

Navia NS-1020 almayı düşünüyorum ne dersiniz? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
458
Cevap
1
Favori
52.742
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Muhteşem bir kampanya. Bunu sıcak fırsatlarda yyınlayacağım ki herkes görsün. Gerçekten harikaymış Teşekkürler.
  • ewet gusel bir kampanyaymıs dergiye uyeliğim var olmasaydı kacırmazdım.bu arada hepsi buradada 369 ytl
    http://www.hepsiburada.com/productdetails.aspx?Categoryid=257643&Productid=otmnavi1020
  • bende sımdı gorunce kacırdıgıma pısman oldum onceden aldıgıma...

zizim dostuma tesekkur edemeyecegım, gorunce moralım bozuldu :)

baska arkadaslar yararlanır artık..........

pb

quote:

Orjinalden alıntı: chemucell

ewet gusel bir kampanyaymıs dergiye uyeliğim var olmasaydı kacırmazdım.bu arada hepsi buradada 369 ytl
    http://www.hepsiburada.com/productdetails.aspx?Categoryid=257643&Productid=otmnavi1020

• Dostum sen ve değerli yorumların olmasa bu kadar insan bu cihazı almaya karar vermezdi.

İnsanlar cihazı alacak, böylece Navia daha iyi haritalar üretecek ve biz 1-2 sene sonra Avrupa kalitesinde haritalar kullanacağız.

Polyanna mıyım dersin?
  • :) teşekkürler.

Navia özelinde değil bu olay tüm Türkiye navigasyon pazarı için geçerli.

Bu sektörde hacim ne kadar büyür , satış adetleri ne kadar artar, rekabet ne kadar artarsa, kazanan sadece biz TÜKETİCİLER olacak...

düşük fiyatlar, kaliteli ürünler, dediğin gibi iyi haritalar vs vs.

pb

quote:

Orjinalden alıntı: Zizim

Dostum sen ve değerli yorumların olmasa bu kadar insan bu cihazı almaya karar vermezdi.

İnsanlar cihazı alacak, böylece Navia daha iyi haritalar üretecek ve biz 1-2 sene sonra Avrupa kalitesinde haritalar kullanacağız.

Polyanna mıyım dersin?

• quote:

Orjinalden alıntı: JoKeR PL

bu cihazı almayı dusunen arkadaslar var ise
    http://www.nationalgeographic.com.tr/uyelik/default.aspx
    buraya bir baksın yada national geographic uyelıklıle beraber bu aletın fıyatı 330 ytl dergılerde cabası :)

KAMPANYA BENİMDE İLGİMİ ÇEKTİ DÜŞÜNÜYORUM DA,
    İZMİRDEYİM ŞEHİR İÇİNDE İŞİME YARAR MI ACABA? DENDİĞİ GİBİ DERGİLERDE CABASI. YUKARIDAKİ YORUMLARDA İZMİRLE İLGİLİ BİLGİ EDİNEMEDİM , YARDIMCI OLACAK ARKADAŞLARA ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER.

• pianoblack arkadas konu hakkında cok degerli yorumlar yaptı oradan bayagı bilgi edinebilirsin...cunku bende almayı dusunuyorum
    quote:

Orjinalden alıntı: dominic

quote:

Orjinalden alıntı: JoKeR PL

bu cihazı almayı dusunen arkadaslar var ise
    http://www.nationalgeographic.com.tr/uyelik/default.aspx
    buraya bir baksın yada national geographic uyelıklıle beraber bu aletın fıyatı 330 ytl dergılerde cabası :)

KAMPANYA BENİMDE İLGİMİ ÇEKTİ DÜŞÜNÜYORUM DA,
    İZMİRDEYİM ŞEHİR İÇİNDE İŞİME YARAR MI ACABA? DENDİĞİ GİBİ DERGİLERDE CABASI. YUKARIDAKİ YORUMLARDA İZMİRLE İLGİLİ BİLGİ EDİNEMEDİM , YARDIMCI OLACAK ARKADAŞLARA ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER.

• görünce çok sevindim.

* Bu fiyat tekliflerimiz 30 Ocak 2008 tarihine kadar ve yurtiçi üyelikler için geçerlidir
    * Başvurunuzu en geç 20 Ocak 2008 tarihine kadar yaptığınız takdirde üyeliğiniz Şubat 2008 sayısından geçerli olabilecektir.

unutmayalım...
  • navianın içinde oto cam kızağı vs. diğer bütün aparatlar mevcuttur dimi arkadaşlar.
  • evet diger navigasyon cihazlarında ne var ise bu cihazdada standart geliyor.ayrıca bir kitap hediyesi mevcut.guncelleme fiyatıda oldukca uygun 39 ytl ilk yıl ucretsiz tabii
  • selam arkadaşlar bildigim kadarı ile sorulara cevap vereceğim :

/ng üyesi olduğum için eskiden beri bahsettiği , orada bahsedilen konu şu :
    şayet üyelik formunuzu her ayın 20'sine kadar gönderirseniz aboneliğinizin ilk dergisi size hemen 10 gün sonra sonra yani ay başında geliyor. ancak üyelik formunuzu örnek olarak ayın 25'inde gönderirseniz ilk derginiz 35 gün sonra geliyor. promosyonlar ile kitap , dergi, navigasyon cihazı her neyse
    ilk dergi ile birlikte teslim ediliyor...genelde ng kampanyaları 5-6 sürüyor ancak bu ne kadar sürecek bilmek güç..

/küçük oteller kampanyası farklı o hepsiburada.com'da. ben o kampanya'dan almıştım. o kampanya şu şekilde. navia ns-1020 alana küçük oteller kitabı hediyeydi. bu ise national geographic'in kendi kampanyası. Burada national geographic üyesi olan kişilere navia hediye ediliyor. karşışmasın.

/izmir haritası , oraya daha gitmedim ve kullanmadım ancak detaylı bir şekilde var.

/kutu içeriğihttp://www.navia.com.tr/ns1020.php linkinde var.

kolay gelsin.......

pb

• Merhaba,

www.remco.com.tr adresini ziyaret etmenizi öneririm.

81 il datası yüklüdür... Tüm Türkiye'yi kapsamaktadır.
    Bluetooth araç kiti özelliğine sahip olan modelimiz GPS6027B' dir.
    Sitemizden navigasyon videolarına da ulaşabilirsiniz...

Saygılarımla,
    Mustafa DORUM

Tel:0 212 659 79 01

Her türlü sorularınızı bekliyorum...
  • selamlar , birşey öğrenmek istiyorum , Gaziantepte sokak isimleri varmıdır? Remco Navigasyonda...
  • quote:

Orjinalden alıntı: remcocomtr

Merhaba,

www.remco.com.tr adresini ziyaret etmenizi öneririm.

81 il datası yüklüdür... Tüm Türkiye'yi kapsamaktadır.
    Bluetooth araç kiti özelliğine sahip olan modelimiz GPS6027B' dir.
    Sitemizden navigasyon videolarına da ulaşabilirsiniz...

Saygılarımla,
    Mustafa DORUM

Tel:0 212 659 79 01

Her türlü sorularınızı bekliyorum...

şuanki piyasaki var olan yazılım 81 ili kapsamıyor diyorlar. bunun hakkında ne söyliyebilirsiniz.

• dostum nereden olsun ?

buyuk ıhtımal ıle satan arkadas bile bilmiyordur, cihaz içerisinde ne oldugunu. ıste bence ACI olan bu.

bu urunler Turk ıthalatcı + tahtakale mantıgında yapılmıyor. muhendıslık, arge gerekiyor bunu kullanınca anlıyorsun.

bu arada o arkadastan cevap alamazsın buyuk ıhtımal ıle, yanına "uzaklastırıldı" yazıyor.

cunku burası bır satıs sıtesı degıl, ancak bazı arkadasların anlaması zaman alıyor.........

firmanın web sitesine gittim şöyle yazıyor "Önceki yıllarda CeBİT'e yeni cep telefonu modellerini görmek için fuara gelen ziyaretçilerin, bu yıl navigasyon cihazlarına ilgi gösterdikleri dikkat çekilirken, fuarda yer alan navigasyon firmaları da ziyaretçilerden gelen taleplere yetişmekte güçlük çekti. "

herhalde kendini akıllı satan bir kişi bu iş patlayacak hemen bu işe girelim diye girmiş ve can havliyle xxxx firmasında almış harita ve yazılımı ama tabi hata yapmış.

TABIKI GUNCELLEME KONUSUNDA BİR FİYAT VS YAZMAMIŞ.

işe girmesi güzel çeşit oluyor piyasa ama keşke biraz araştırsaymış ne alacağını, en azından bu forumu okusa biraz bu konuda daha bilgili en azından DÜRÜST harita üreten firmalar olacağını görecekmiş.

bahsi geçen yeni navigasyon firmasına geçmiş olsun demekten başka çare yok....

pb

quote:

Orjinalden alıntı: gecce_yolcusu

selamlar , birşey öğrenmek istiyorum , Gaziantepte sokak isimleri varmıdır? Remco Navigasyonda...

• bu arada navıa'nın send location ozellıgını kullanabıldım onceden bahsettiğim size.

herhangi bir noktadayken buna bastıgınız zaman bulundugunuz koordınatı sms ıle baska bır cıhaza gonderıyor.

mesajın geldıgı cıhaz xxx sızı davet ettı , oraya gıtmek ıstermısınız dıyor, evet dersenız oraya sızı goturuyor, hayır dersenız bu noktayı favori yerlerin içerisinde kayıt ediyor.

bende malesef pnd oldugu ıcın kullanamadım sım kart olmadıgı ıcın ancak arkadasın wındows mobıle urununde guzel calısıyor.

pb
  • video icin tesekkurler buarada NG dergisine aboneydim.ns1020 li promosyon cıkınca uzattım oldukca karlı fiyata geldi.
    quote:

Orjinalden alıntı: exxel_16

navia tanıtım videosu arkadaşlar...

http://www.pain-board.com/YT/Ürün-İnceleme---navia-ns-1020-askzbkz3e7eA.html
  • Arkadaşlar özellikle BULBUL hakkında ve navigasyon cihazları hakkında sorularınız bekliyorum.

Saygılar
  • quote:

Orjinalden alıntı: TRWeb

Arkadaşlar özellikle BULBUL hakkında ve navigasyon cihazları hakkında sorularınız bekliyorum.

Saygılar

bulbuluda met ediyorlar. anlatabilirmisin biraz...
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.