Şimdi Ara

Nanohair

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
9.562
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Lig tv de gördüm. Nanohair diye bir şey var nedir bu? kullanan var mı ? Yorumlarınızı bekliyorum.

• Evet nedir bu Nanohair? Kullanan, sonuç alan var mı?
  • faydası varmı yokmu bilmem ama reklamında kullandıkları ingiliz futbolcu rooney saç ekimi yaptığını biliyorum. fazla bir şey dememe gerek yok sanırım.
  • yokmu kullanan ?
  • Reklamlar fazla abartılı geldi zaten. İyi bir şey olduğunu zannetmiyorum...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • buda minoxil gibi dökülmeyi durdurur hayatta olan köklerden saç çıkartır bırakınca aynen eski haline gelir diye tahmin ediyorum...

iddia ettiği gibi böyle bir ilaç bulunsa dünya sallanır
  • Yorumlar için teşekkürler ama anladığım kadarıyla kullanan birisi yok henüz forumda . Bekleyelim bakalım. :)
  • bende bekliyorum yorumları.
  • Mesajım bulunsun .. Yorumları bekliyoruz.. :)
  • Hiç bir işe yaramaz öyle dolandırıcılara paranızı kaptırmayın.
  • bugün bi arkadaşım aldı ve kullanmaya başlıcak görcez bakalım ne kadar faydalı bu nanohair dedikleri kadar var mı...

küçük küçük serumların içine koymuşlar lacivert renkte şampuan.

inş. faydasını görür.
  • dolandırıcı gibi duruyor. bütün büyük sitelere reklam vermişler falan ama çok gerçekçi gelmedi açıkcası. ben de burayı yıkarlar dedim ama hala kimse yıkamamış. beklemedeyim.
  • Bende donanımhaberde bir şeyler bulayım dedim bunun hakkında malum saçlar eskisi gibi değil
    ama bu sitenin reklamlarından ve 20 çeşit site isimleri kullanılmasından (orjinal fatura) demelerinden (yurtdışı faturasıdır) bakanlık onayı ??! (Türkiye sağlık bakanlığı kesin değildir) vs vs vs bir sürü şüphe uyandıracak şeyler var.
    Birde dikkat ettiyseniz satıcı bilgileri yazmıyor - dolandırıcı olduğu kesin bence. Uzak durmak lazım
  • Arkadaşlar!
    Nanohair "Amerikadan ithal" deniyor ama ne hikmetse, google da arattığımızda yanlızca türkçe siteler çıkıyor.

Yalan dolan
  • Hepsi palavra.
  • takip +1
  • dökülen saçı kuvvetlendirir dökülmeyi durdura bilir falan bunları anlarım neticede kök hala mevcut onu bir şekilde besleyip dökülmesi önlene bilir gerçi buda geçici bir çözüm olur o kuvetlendirici ilaç bırakıldımı kök gidicekse gene gider..

bu artık kanıtlanmış bilimsel dna ile ilgili bir mevzu kellik... sonradan olan çok nadir.. yani dökülücekse dökülücek kaçış yok ancak bazı ilaçlarla hafifden durdurulup kesin sona giden yolda biraz gecikme yapılabiliyor..

benim anlamadığım kök olmayan yani artık bariz kelleşmenin olduğu bir alanda hangi ilaç nasıl kök çıkartıcak.. bu deri olmayan bir kemiğin üstüne bir sıvı döküp orda kendiliğinden deri çıkmasını sağlamak gibi bir şey yani tövbe haşa o anlamda demiyorum ama yokdan var etmek gibi bir şey kökü..
    o kafama mantığıma o yüzden hiç yatmıyor..

biri mantığını açıklarsa kafamıza yatarsa o zaman inanırım bu tür sıfırdan saç çıkartan ilaçlara..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darkmoon34 -- 5 Ocak 2014; 12:56:42 >

• Ürün tabiki sahte. Böyle birşey olsa dünya ayağa kalkardı. Satıcı firma bilgileri yok. İçeriğine bakınca "sodium chloride" göze çarpıyor. Yani NaCl, yani TUZ. Bildiğimiz yemek tuzu ! Diğer maddelerden AQUA su demek, SLES ise sodyum loril eter sülfat. Yani sabuni deterjan, şampuan vb şeylerde ZATEN olması gereken birşey. Extra olarak bi bilgi verilmesi gerekmez..Gerisini siz düşünün..Saçlarınızı çok seviyorsanız gidin ****(reklam olmasın diye yazmıyorum adını.Sprey şeklinde.Doktora giderseniz zaten size bunu verecektir.) kullanın. Hem daha ucuz. Hemde ciddi ciddi tıbbî bir tedavi ürünü. Eczanelerde satılıyor...
  • adamların her yerde reklamları var-büyük vurgun kokusu geliyor
  • Onyargilar disinda alip kullanan var mi yok mu?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.