Şimdi Ara

Omzumda spordan sonra belirleyemediğim sakatlık bilen yaşayan varsa yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
329
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • evet yaklaşık 1yıl önce spor sırasında dumble bench press yaparken ağırlığı içe doğru fazla kapadım ve omuz kemiğim eğrilir gibi bi hissiyat oldu ve direk ağırlıkları yere fırlattım sonrasında hiçbi ağrı sızı olmadı 1-2gün içinde sporuma devam ettim. 2-3ay sonra omzum sürekli ses yapmaya başladı kütleme gibi, sürtme gibi yerinden çıkıp giriyo gibi , sürekli oluyor. vites atar gibi yerinden çıkıp giriyor sanki ama hiçbi ağrı sızı hareket problemim yok. 1yıldır sürekli bu şekilde

3-4ay önce normal film çektirdim bişey gözükmüyor dediler.
    2hafta önce MR çektirdim burdada önemli birşey gözükmüyor dediler
    ama omzumda bişey var sürekli kemik kütlüyor yerine otururduğunu hisseder gibi oluyor 10dk sonra aynı.

sizce nedir bu nasıl çözebilirim ? şuan rhythmix ilaç verdi 5gündür onu kullanıyorum sesi gidertti ama hala oynuyor hissediyorum.

• Omuz,dirsek,diz gibi eklemleri vücudun en hassas ve dikkat edilmesi gereken noktalarıdır.
    Bu noktalarla ilgili çalışmalar yaparken iyi ısıtmak,esnetmek gerekir.
    Muhtemelen tendonlar da veya sinirlerde ufak problem olmuştur endişe etmeye gerek yok zamanla düzelecektir.
  • elweda kullanıcısına yanıt
    1yıl geçti ama aradan hala aynı
  • gustawa G kullanıcısına yanıt
    Bazı sakatlıklar uzun sürer ciddi bir durum olmadığı zaman vücut kendini onaracaktır. Fakat sakat bölgeyi fizik tedavi tarzında küçük egzersizleri kan dolaşımını sağlamak iyileşme sürecinizi hızlandıracaktır.
  • elweda kullanıcısına yanıt
    tamamdır teşekkürler. 5-6aydır ara vermiştim spora tekrar başladım 2-3gün önce
  • Bende de aynı sorun var dediğin şekilde.Mr çektirmiştim bir şey çıkmadı doktora sorduğumda omzunun esnekliği azalmış tarzı şeyler söylemişti 5 yıl önce.Spordan önce iyi ısın çok ağır girme demişti kötüye gitmedi ama hala aynı şekilde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Krogoth K kullanıcısına yanıt
    5yıldır aynımı hocam hala kütlüyormu sürekli yerinden oynuyormu ? 6-7gündür Rhytmix ilacını kullanıyorum baya etki etti bana sizede öneririm. Glukosamine complex ilaçları deneyim hocam
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.