Şimdi Ara

N11 Swing ss101 193 Polarize Cam Unisex Güneş Gözlüğü 44,90 tl kargo ücretsiz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
1
Favori
1.579
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • N11 Swing ss101 193 Polarize Cam Unisex Güneş Gözlüğü 44,90 tl kargo ücretsiz . bu fiyata yok

http://urun.n11.com/unisex-gunes-gozluk/swing-ss101-193-polarize-cam-unisex-gunes-gozlugu-P73347667

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• tipsiz

• Çerçöp

• Arkadaşlar kaliteli ve pahalı gözlüklerden alabilen var alamayan var .

Sırf ucuz diye görüntüsüne ve üzerinde yazan Rayban yazısına aldanıp kalitesiz 20 -30 TL ye çakma gözlükler alanlar var.

imkan ve olanaklara göre değerlendiren insanlar mutlaka çıkacaktır .

• çöp falan değil güzel gözlük geçen sene ggden arabada takmalık bu fiyatlara almıştım iş görüyor
  • 30 yıl önce de vardı bu model, bedava olsa kullanmam.
  • markafonide 2 adet alımda aynı fiyata geliyor ama avantajix extrası var ve de farklı model seçeneği..

http://www.markafoni.com/kampanya/infiniti-design-swing-22986/
  • çakma rayban

çöp
  • Gözlüğü aldım kargosu biraz uzun sürse de geldiğinde beni tatmin etti.

Çerçöp demeden önce bir alanların yorumunu incelesek.

Aynen rayban varken buna para mı verilir demeyin bende kararsızdım fakat alınca fikrim değişti. Gözlüğün Polarize olduğu açık ve net ortada dandik kalitesiz gözlükle güneşe bakamazken bu gözlükte rahatsızlık duymuyorsunuz.
    Araç kullanmak için aldım fiyat/performans ürünü denilebilir.

Başarılar swing.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SaWYeR_2234

Gözlüğü aldım kargosu biraz uzun sürse de geldiğinde beni tatmin etti.

Çerçöp demeden önce bir alanların yorumunu incelesek.

Aynen rayban varken buna para mı verilir demeyin bende kararsızdım fakat alınca fikrim değişti. Gözlüğün Polarize olduğu açık ve net ortada dandik kalitesiz gözlükle güneşe bakamazken bu gözlükte rahatsızlık duymuyorsunuz.
    Araç kullanmak için aldım fiyat/performans ürünü denilebilir.

Başarılar swing.

benim gözlük de geldi ve çok yerinde bir karar verdiğim için seviyorum. Gözlük orjinal ve polarize. Parasının hakkını fazlasıyla veriyor.

Dandik gundik çöp diyenler gidip raybana maybana 300 500 bayılsınlar. Gözlük la bu ...

• mutlaka o gözlüğün bir problemi vardır, yoksa işportada bile zannetmiyorum o fiyat olsun işportada bile 40-50 olmuş gözlük fiyatları, cam filan çiziktir bende buradan size link atayım bakın.https://www.sezeroptik.com/swing-ss101-242m-49-23-u2628 iyi günler diliyorum. N11 Swing ss101 193 Polarize Cam Unisex Güneş Gözlüğü 44,90 tl kargo ücretsiz

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.