Şimdi Ara

MTB ÖNERİ [MART AYINDA ALINACAK]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
2.130
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar arkadaşlar. Başlıkta yazıldığı üzre mtb öneri istiyorum sürüş %70 arazi beykoz Polonezkoy civarı bilen arkadaşlar vardır geriye kalan %30 ise günlük kullanım ise gidip gelme vs. 1200/1400 limitinde önerilerinizi bekliyorum iyi forumlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• O fiyata salcanonun kaliteli donanimli bisikletleri var bir yandanda dunya capinda kaliteli markalarin dusuk donanimli bisikleti var aradaki fark nerde dersen kadro masa gidon ve bogaz gibi parcalarda oluyor

• Salcano ve belirttiginiz markalardan bi kaç model yazabilir misiniz?

• keşke astro 270 sv yi kaçırmasaydın 1200 tl lik bisiklet ayarında
  • Hocam düşünürseniz ben salcano imsonia 10 model bisikletimi satıyorum ilan ve ürün detayları ilanlarımda belirtiyor.

http://forum.donanimhaber.com/m_87174015/f_//tm.htm#87174015

http://urun.gittigidiyor.com/spor-outdoor/salcano-insomnia-10-mtb-29-dag-bisikleti-104875798

• quote:

Orijinalden alıntı: enyalios

Hocam düşünürseniz ben salcano imsonia 10 model bisikletimi satıyorum ilan ve ürün detayları ilanlarımda belirtiyor.

http://forum.donanimhaber.com/m_87174015/f_//tm.htm#87174015

http://urun.gittigidiyor.com/spor-outdoor/salcano-insomnia-10-mtb-29-dag-bisikleti-104875798

yenisi zaten 1200 lira bu bisikletin.

• kymelria kullanıcısına yanıt
    Bisiklet zaten sıfır ayarında ve bende 1000 lira gittigidiyor'da artı olarak 100 lirada puan hediye alana 900 liraya geliyor ve taksitli fiyatına %10 da gittigidiyor benden kesicek düş bana 900 lira kalıyor bunda ne var anlamadım %30 amortisman ki bu ürüne %20 max uygulanması lazım ben aldığımda listesi 1305 liraydı. 500 liraya falanmı verelim anlamadım :)
  • SEDONA 820.

* KADRO6061 ALUMINIUM 27,5
    * BEDEN15/17/19
    * RENKTBD
    * VİTES SAYISI24
    * MAŞABLAZE 650B ML
    * ORTA YATAKShimano UN26
    * AYNAKOLShimano FC-M171
    * VİTES KOLUShimano SL-M310
    * FRENSHIMANO BR-M395
    * ZİNCİRYBN S8C
    * VİTES / ÖNShimano FD-M311
    * VİTES / ARKASHIMANO ACERA RD-M390
    * KASETSRAM CS PG 820 11-32 T
    * ELCİKVLG 298AD2
    * GİDONRACEFACE RIDE FLAT WIDE 710mm
    * BOĞAZ rACEFACE RIDE XC
    * SELE BORUSU rACEFACE RIDE XC
    * JANT ÇEMBERİ sEDONA DS26
    * HAZNE / ÖN Shimano RM35
    * HAZNE / ARKA Shimano RM35
    * FURÇ TAKIMI NECO 142
    * PEDAL WELLGO LU C29
    * SELESEDONA 1091
    * LASTİK SCHWALBE RAPID ROB 27,5X2,10

Nasıl arkadaşlar? 2.el düşünmüyorum sağol.

• quote:

Orijinalden alıntı: kadirdemiroz

SEDONA 820.

* KADRO6061 ALUMINIUM 27,5
    * BEDEN15/17/19
    * RENKTBD
    * VİTES SAYISI24
    * MAŞABLAZE 650B ML
    * ORTA YATAKShimano UN26
    * AYNAKOLShimano FC-M171
    * VİTES KOLUShimano SL-M310
    * FRENSHIMANO BR-M395
    * ZİNCİRYBN S8C
    * VİTES / ÖNShimano FD-M311
    * VİTES / ARKASHIMANO ACERA RD-M390
    * KASETSRAM CS PG 820 11-32 T
    * ELCİKVLG 298AD2
    * GİDONRACEFACE RIDE FLAT WIDE 710mm
    * BOĞAZ rACEFACE RIDE XC
    * SELE BORUSU rACEFACE RIDE XC
    * JANT ÇEMBERİ sEDONA DS26
    * HAZNE / ÖN Shimano RM35
    * HAZNE / ARKA Shimano RM35
    * FURÇ TAKIMI NECO 142
    * PEDAL WELLGO LU C29
    * SELESEDONA 1091
    * LASTİK SCHWALBE RAPID ROB 27,5X2,10

Nasıl arkadaşlar? 2.el düşünmüyorum sağol.

boy kaç acaba ?

• 1.82

• o zaman 27,5 '' a 19 kadro alman icab eder :) birde ona 1500 civarı vereceğine mossonun aceralı modelini al derim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oldie But Goodie -- 11 Şubat 2014; 14:59:11 >
  • quote:

Bisiklet zaten sıfır ayarında ve bende 1000 lira gittigidiyor'da artı olarak 100 lirada puan hediye alana 900 liraya geliyor ve taksitli fiyatına %10 da gittigidiyor benden kesicek düş bana 900 lira kalıyor bunda ne var anlamadım %30 amortisman ki bu ürüne %20 max uygulanması lazım ben aldığımda listesi 1305 liraydı. 500 liraya falanmı verelim anlamadım :)

sana 500 e ver diyen mi oldu niye celallendin
    kaç km kullanırsan kullan, o bisiklet ikinci el ve bir salcano . o para etmez.
    senin 1300 e alman hiçbir anlam ifade etmiyor. sen de çok iyi biliyorsun ki hiçbir bisiklet liste fiyatından satılmıyor. hatta bu bisikletin sıfırını pazarlıkla 1100 e bile alabilirsin.
    bu yüzden o bisikletin ederi 750 bilemedin 800dür. ölücü değilim ama gerçekçi olalım.,

• Sedona daha bi içime yattı be hocam. Yanı yalnızca bi kaç parça için degisikligin luzumu yok bence 820'de kaliteli zannımca

• quote:

Sedona daha bi içime yattı be hocam. Yanı yalnızca bi kaç parça için degisikligin luzumu yok bence 820'de kaliteli zannımca

sedona 731e de bakabilirsin. 26"tekerlidir.
  • 731 nette bulamadım hocam ne gibi fark olur 820 ile arasında? Ve fiyat?

• quote:

731 nette bulamadım hocam ne gibi fark olur 820 ile arasında? Ve fiyat?

http://www.erdoganlarbisiklet.com/ozel-urunler/indirimdekiler/sedona-2012-731-bisiklet.html

2014 yılında üretilmeyecek bir model sanırım. 2013ün çok satanlarındandı.
  • En iyi seçenek su an 820

• quote:

Orijinalden alıntı: kymelria

quote:

sana 500 e ver diyen mi oldu niye celallendin
    kaç km kullanırsan kullan, o bisiklet ikinci el ve bir salcano . o para etmez.
    senin 1300 e alman hiçbir anlam ifade etmiyor. sen de çok iyi biliyorsun ki hiçbir bisiklet liste fiyatından satılmıyor. hatta bu bisikletin sıfırını pazarlıkla 1100 e bile alabilirsin.
    bu yüzden o bisikletin ederi 750 bilemedin 800dür. ölücü değilim ama gerçekçi olalım.,

Alıntıları Göster
    Her malın bir alıcısı vardır ve benim biçtiğim fiyat bu işine gelen alır işine gelmeyen almaz, saygı duymaktan başka bişey yapamazsın, yok şurda şuymuş burda buymuş diye eline birşey geçmez, zaten alan kişi beyinsiz değil internet kullanan adam araştırır. Ben bu arada %30 amortismanı aldığım fiyattan yaptım 1300 liste fiyatından değil. Sen hocam 1100 liraya al cidden diyorum dalga falan değil ben ama kutulu olucak montajını burda sundu bisiklette yaptırırız ben bir tane daha arkadaşım düşünüyordu sıfır istiyordu ona aldıracağım. 19'' 29 jant olucak

• quote:

Sedona daha bi içime yattı be hocam. Yanı yalnızca bi kaç parça için degisikligin luzumu yok bence 820'de kaliteli zannımca

Bence yerinde gidip bak birde mossonun kadrodaki eliptik döküm çok hoşuma gidiyor bir bak bence, içine en çok hangisi sinerse onu al :)
  • quote:

Her malın bir alıcısı vardır ve benim biçtiğim fiyat bu işine gelen alır işine gelmeyen almaz, saygı duymaktan başka bişey yapamazsın, yok şurda şuymuş burda buymuş diye eline birşey geçmez, zaten alan kişi beyinsiz değil internet kullanan adam araştırır. Ben bu arada %30 amortismanı aldığım fiyattan yaptım 1300 liste fiyatından değil. Sen hocam 1100 liraya al cidden diyorum dalga falan değil ben ama kutulu olucak montajını burda sundu bisiklette yaptırırız ben bir tane daha arkadaşım düşünüyordu sıfır istiyordu ona aldıracağım. 19'' 29 jant olucak

ama illa ki siz 1100 e kutulu bul ben arkadaşa alacağım diyorsanız,
    hiç bir pazarlık yapmadan kargo dahil, kutulu vaziyette aşağıdaki linkten alın . firma güvenilir bir firmadır. bence hemen alın kapınıza kadar gelsin. kargo dahil 1150ye gelir

http://www.buroteknik.com/Salcano-insomnia-10-29-Jant-Dag-Bisikleti_100344.html

internet kullanan adam araştırır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kymelria -- 11 Şubat 2014; 18:34:26 >

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.