Şimdi Ara

Mount&Blade 2: Bannerlord'un İlk Oynanış Videosu Yayınlandı! (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
0
Favori
786
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orjinalden alıntı: SentnieL

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orjinalden alıntı: White Death

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orjinalden alıntı: SentnieL

Her gördüğümde bu oyuna gülüyorum arkadaş sen hack n slash oyunu yapıyorum diye çıkıyorsun kaçıncı oyun bu hala dövüş animasyonları oturmadı Birbirlerine kılıç sallıyacaklarına havayı dövüyorlar gine birde kötü animasyonlar belli olmasın diye tanıtım videosunun nerdeyse 1 dk sında masa oyunun gösterdi adamlar ya en çok ona güldüm
    Şimdi bazı arkadaşlar çıkıp ama bu firma Türk destek vermeliyiz diyecek niye destek vereyim o Türk olduğunu belli ediyormu oyunu orta çağda geçiyor bir tane hadi Türk krallığını geçtim Türk'e benzer bir topluluk varmı?Hadi onu yapmadın bari Türkçe dil desteği koy bu kadar mı zor sonra birde biz Türk firması destekleyelim he olur sen bizi yoksay biz seni destekleyelim
    Şimdi tabi karşılaştırılmaz ama bir cd projekt e bakın adamların yaptığı 3 oyunda bu mount and blade ile karşılaştırılmayacak kadar güzel ve şimdiden efsane olmuş oyunlar birde sözde aynı oyun türündeler Cd projektte bağımsız bir firma ilk oyunlarını yaptıklarında hiç kimse onlarıda bilmiyordu ama şimdi adı dev oyun firmaları ile birlikte anılıyor ilk oyun çıkalı 8 yıl olmuş 8 hala düzeltilemedi Bu oyunun satmasının tek sebebi karşısında ona benzer oyun olmamasıydı şimdi gine bağımsız bir firmanın oyunu geliyor ondan umudum var bakalım</blockquote>

Bende bu "türk oyunu" lafına hastayım ya. Milletçe birşey öğrenmişiz "türk oyunu olduğunu belli etmiyor" diye. Ya arkadaş türk oyunu olması için içinde türk milletine benzer bir toplum olması mı gerekiyor?(kergitler ingiltereden geliyor zaten) Orada karşılaştırdığın The Witcher 3'de adamlar polonya dan kaç tane şey koymuş? Dünya genelinde bir başarı için oyunun tüm dünya ya hitap etmesi gerekir. Yani şu an zaten başarılı türk oyunlarının sayısı bi elin parmaklarını geçmezken kalkıp şikayet etme hakkımız yok bence. Eleştirmeye birşey demiyorum ama bu eleştiri değil daha başka birşey.</blockquote>

Witcher ın hikayesini bilmiyorsunuz galiba çünki Witcher Polanyalı yazar Andrzej Sapkowski nin romanından uyarlanmıştır bütün efsanler ve karakterler polanyanın kendi efsanlerinden türetilmiştir

Valla tartışmaya denk geldim galiba şu diyeceğim ufak atalım biraz millete cevap yazarken, polonya efsanesi olduğunu idda ettiğin oyunda ki çoğu efsane ve yaratığın diğer kültürlerde birebir yer aldığını hatta polonya diye bir yer yokken bile olduğunu yazayım. milleti ordan buradan duyduklarınız ile cevap verip uyutmaya çalışmayalım, hoşçakal.

• Türkçe dil desteği için şunu söyleyeyim, geçenlerde oyunun komple paketini aldım ve hepsinde dil desteği vardı RESMİ olarak(ne kadar Viking Conquest'te sıkıntılar olsa da). Steam veya listeleme ile ilgili sıkıntı vardır muhtemelen.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • quote:

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orjinalden alıntı: Reul

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orjinalden alıntı: kiralik kettle

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orjinalden alıntı: emaltindal

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orjinalden alıntı: kiralik kettle

</blockquote>

Warband'ı adam gibi oynamadığın çok belli. Combat konusunda Mount & Blade kadar yetenek ve deneyim gerektiren, vuruş hissi bir o kadar iyi ve tatmin edici olan başka bir oyun yoktur. Belki Souls serileri, ki onların da animasyonları kalastır. Daha güzel gözüksün diye oynayışı değiştirip büyük risk alacaklarına zaten iyi olanı muhafaza etmeleri isabet olmuş.

CD Project'e bağımsız demen de komik olmuş ayrıca. Stüdyo açmadan önce Polonya'nın en büyük dağıtımcı firmasıydılar. Adamları Türkiye'deki bir firmayla karşılaştıracak olsan bu Taleworlds değil olsa olsa Aral olur.</blockquote>
    Bağımsız demek ne demek oyun dünyasında büyük dağıtımcıların olmaması demek arkanda ea ubisoft activision gibi
    Birde hala dövüş sistemini savunuyorsunuz o zaman örnek videolar atalım herkes karar versin Bu warband combat videosu
    <a data-test="test" rel="nofollow" style="word-wrap: break-word; text-decoration: underline;" target="_blank" onclick="return dhExternalLinkRedirect(this)" href="/ExternalLinkRedirect?module=pgdcode&messageId=108800727&url=https://www.youtube.com/watch?v=L9jHcZjWw9U" data-href="https://www.youtube.com/watch?v=L9jHcZjWw9U">https://www.youtube.com/watch?v=L9jHcZjWw9U</a>
    Bu witcher 2 combat videosu
    <a data-test="test" rel="nofollow" style="word-wrap: break-word; text-decoration: underline;" target="_blank" onclick="return dhExternalLinkRedirect(this)" href="/ExternalLinkRedirect?module=pgdcode&messageId=108800727&url=https://www.youtube.com/watch?v=NWIYZ2RAPmw" data-href="https://www.youtube.com/watch?v=NWIYZ2RAPmw">https://www.youtube.com/watch?v=NWIYZ2RAPmw</a>
    witcher 2 deki sistemin yarısı kadar akıcı ve düzgün olsa gine laf etmeyeceğim ama o bile yok oyunda Ayrıca kütük gibi animasyonlar var dark soulstakilerle karşılaştırmak bile yanlış</blockquote>
    Oyun bir Türk firmasının oyunu olduğunu belli bile etmiyor beni desteklemeyen firmayı desteklemem diyorsun da adamlar türkçe desteği koydu zaten bundan haberin yok sanırım. türkiyeye özel fiyatla satılıyor oyun. oyunu oynamadığın belli, türkleri andıran bi devlet falan yok demişsin. Kergitler sana amerikalıları mı andırıyor? Bence de oyun çoğu yönüyle harika. Fakat şu animasyonlar konusunda haklısın, zamanla gelişeceğini düşünüyorum, yalnız bir tek o yüzden de bu kadar yerden yere vurman saçma.</blockquote>

Hangi oyununda Türkçe destek var steam üzerinden bak bakalım warband yok ilk mount and blade de zaten yok bir tek napoleic wars ve fire and sword dlc sinde destek var ? .Ana oyunlarda destek varmı yok</blockquote>
    Kardeş yapma kaç sene Warband'ı Türkçe oynadım ben. Steam'de teknik sebeplerden beri koymamış olabilirler bir ihtimal ama arasan illa ki bulursun Türkçe sürümünü.</blockquote>

Diğer firmalar rahatlıkla steamde Türkçe destek verebilirken nasıl bir teknik sebeb varda Talewords koyamıyor?</blockquote>

oyun steam hesabımda var yüklediğinizde otomatik olarak türkçeye çevrilip çevrilmemesini size soruyor</blockquote>

Mağaza sayfasında destek görünmüyor o nasıl saçma iş ilk çıktığı zaman demosunda da yoktu

bi sus la bi sus

• warbandda harcadığım saatlerin daha fazlasını vermek nasip olur inş

• quote:

Arkadaş Warband'i hiç oynamamış olduğun belli oluyor. Oyunun Steam sayfasında Türkçe destek yazmıyor ancak oyunu kurunca Türkçe seçenek var.
    Oradaki sıkıntı Türkçe desteğin Steam sürümlerine sonradan güncelleme ile gelmesinden kaynaklanıyor sanırım. Steam sonradan güncelleme ile gelen özellikle oyunun sayfasına aktarmıyor. Aslına bakarsan bu konuda TaleWorlds'ten de bir istek gelmemiş olabilir Steam tarafına.

• quote:

Orjinalden alıntı: PSBoy

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orjinalden alıntı: Reul

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orjinalden alıntı: emaltindal

</blockquote>

Warband'ı adam gibi oynamadığın çok belli. Combat konusunda Mount & Blade kadar yetenek ve deneyim gerektiren, vuruş hissi bir o kadar iyi ve tatmin edici olan başka bir oyun yoktur. Belki Souls serileri, ki onların da animasyonları kalastır. Daha güzel gözüksün diye oynayışı değiştirip büyük risk alacaklarına zaten iyi olanı muhafaza etmeleri isabet olmuş.

CD Project'e bağımsız demen de komik olmuş ayrıca. Stüdyo açmadan önce Polonya'nın en büyük dağıtımcı firmasıydılar. Adamları Türkiye'deki bir firmayla karşılaştıracak olsan bu Taleworlds değil olsa olsa Aral olur.</blockquote>
    Bağımsız demek ne demek oyun dünyasında büyük dağıtımcıların olmaması demek arkanda ea ubisoft activision gibi
    Birde hala dövüş sistemini savunuyorsunuz o zaman örnek videolar atalım herkes karar versin Bu warband combat videosu
    <a data-test="test" rel="nofollow" style="word-wrap: break-word; text-decoration: underline;" target="_blank" onclick="return dhExternalLinkRedirect(this)" href="/ExternalLinkRedirect?module=pgdcode&messageId=108803072&url=https://www.youtube.com/watch?v=L9jHcZjWw9U" data-href="https://www.youtube.com/watch?v=L9jHcZjWw9U">https://www.youtube.com/watch?v=L9jHcZjWw9U</a>
    Bu witcher 2 combat videosu
    <a data-test="test" rel="nofollow" style="word-wrap: break-word; text-decoration: underline;" target="_blank" onclick="return dhExternalLinkRedirect(this)" href="/ExternalLinkRedirect?module=pgdcode&messageId=108803072&url=https://www.youtube.com/watch?v=NWIYZ2RAPmw" data-href="https://www.youtube.com/watch?v=NWIYZ2RAPmw">https://www.youtube.com/watch?v=NWIYZ2RAPmw</a>
    witcher 2 deki sistemin yarısı kadar akıcı ve düzgün olsa gine laf etmeyeceğim ama o bile yok oyunda Ayrıca kütük gibi animasyonlar var dark soulstakilerle karşılaştırmak bile yanlış</blockquote>
    Oyun bir Türk firmasının oyunu olduğunu belli bile etmiyor beni desteklemeyen firmayı desteklemem diyorsun da adamlar türkçe desteği koydu zaten bundan haberin yok sanırım. türkiyeye özel fiyatla satılıyor oyun. oyunu oynamadığın belli, türkleri andıran bi devlet falan yok demişsin. Kergitler sana amerikalıları mı andırıyor? Bence de oyun çoğu yönüyle harika. Fakat şu animasyonlar konusunda haklısın, zamanla gelişeceğini düşünüyorum, yalnız bir tek o yüzden de bu kadar yerden yere vurman saçma.</blockquote>

Hangi oyununda Türkçe destek var steam üzerinden bak bakalım warband yok ilk mount and blade de zaten yok bir tek napoleic wars ve fire and sword dlc sinde destek var ? .Ana oyunlarda destek varmı yok</blockquote>
    Kardeş yapma kaç sene Warband'ı Türkçe oynadım ben. Steam'de teknik sebeplerden beri koymamış olabilirler bir ihtimal ama arasan illa ki bulursun Türkçe sürümünü.</blockquote>

Diğer firmalar rahatlıkla steamde Türkçe destek verebilirken nasıl bir teknik sebeb varda Talewords koyamıyor?</blockquote>

oyun steam hesabımda var yüklediğinizde otomatik olarak türkçeye çevrilip çevrilmemesini size soruyor</blockquote>

Mağaza sayfasında destek görünmüyor o nasıl saçma iş ilk çıktığı zaman demosunda da yoktu</blockquote>

bi sus la bi sus

Ne yazacağım ne kadar yazacağım seni ilgilendirmez Eğer forum kurallarına uymuyorsa şikayet edersin adminler karar verir Yok mesajlarımı görmek istemiyorsan blok atarsın görmezsin

• quote:

Orjinalden alıntı: HoLyZz!

</blockquote>

Arkadaş Warband'i hiç oynamamış olduğun belli oluyor. Oyunun Steam sayfasında Türkçe destek yazmıyor ancak oyunu kurunca Türkçe seçenek var.
    Oradaki sıkıntı Türkçe desteğin Steam sürümlerine sonradan güncelleme ile gelmesinden kaynaklanıyor sanırım. Steam sonradan güncelleme ile gelen özellikle oyunun sayfasına aktarmıyor. Aslına bakarsan bu konuda TaleWorlds'ten de bir istek gelmemiş olabilir Steam tarafına.

Warband in demosunu oynamıştım ilk çıktığı zaman ilk oyunu satın alıp oynadım Warband in demosunda ilk oyundaki hataların devam ettiğini gördüğüm için almadım
    Not:Ayrıca ben demoyu oynarken demo inglizceydi

• quote:

Her gördüğümde bu oyuna gülüyorum arkadaş sen hack n slash oyunu yapıyorum diye çıkıyorsun kaçıncı oyun bu hala dövüş animasyonları oturmadı Birbirlerine kılıç sallıyacaklarına havayı dövüyorlar gine birde kötü animasyonlar belli olmasın diye tanıtım videosunun nerdeyse 1 dk sında masa oyunun gösterdi adamlar ya en çok ona güldüm
    Şimdi bazı arkadaşlar çıkıp ama bu firma Türk destek vermeliyiz diyecek niye destek vereyim o Türk olduğunu belli ediyormu oyunu orta çağda geçiyor bir tane hadi Türk krallığını geçtim Türk'e benzer bir topluluk varmı?Hadi onu yapmadın bari Türkçe dil desteği koy bu kadar mı zor sonra birde biz Türk firması destekleyelim he olur sen bizi yoksay biz seni destekleyelim
    Şimdi tabi karşılaştırılmaz ama bir cd projekt e bakın adamların yaptığı 3 oyunda bu mount and blade ile karşılaştırılmayacak kadar güzel ve şimdiden efsane olmuş oyunlar birde sözde aynı oyun türündeler Cd projektte bağımsız bir firma ilk oyunlarını yaptıklarında hiç kimse onlarıda bilmiyordu ama şimdi adı dev oyun firmaları ile birlikte anılıyor ilk oyun çıkalı 8 yıl olmuş 8 hala düzeltilemedi Bu oyunun satmasının tek sebebi karşısında ona benzer oyun olmamasıydı şimdi gine bağımsız bir firmanın oyunu geliyor ondan umudum var bakalım

Bak kardeşim oyunu oynamadığın her halinden belli gelip burda ahkam kesmeye hakkın yok öncelikle onu söyleyeyim. Türkçe dil desteği yok demişsin. Ben zamanında sürümünü de orjinalinide kullanmış biri olarak ikisinde de bir yamaya gerek kalmadan Türkçe desteği vardı. Steam'den bahsediyorum. Başka birşey de Türk olduğunu belli etme konusunda demişssin ama mesela bak God OF War gibi Yunan Mitolojisini konu alan bir yapımın yapımcısıda Japon ona bakarsan. Zaten de Türkçe dil desteğini koymakta da zorunlu değiller her ne kadar Türk firması olsalarda yabancılar bizden daha çok sahip çıkıyorlar.
    Oyun hakkında diyeceklerim ise İNANILMAZ SÜPER!!!

• quote:

Orjinalden alıntı: As0nka

Şimdi tabi karşılaştırılmaz ama bir cd projekt e bakın adamların yaptığı 3 oyunda bu mount and blade ile karşılaştırılmayacak kadar güzel ve şimdiden efsane olmuş oyunlar birde sözde aynı oyun türündeler Cd projektte bağımsız bir firma ilk oyunlarını yaptıklarında hiç kimse onlarıda bilmiyordu ama şimdi adı dev oyun firmaları ile birlikte anılıyor ilk oyun çıkalı 8 yıl olmuş 8 hala düzeltilemedi Bu oyunun satmasının tek sebebi karşısında ona benzer oyun olmamasıydı şimdi gine bağımsız bir firmanın oyunu geliyor ondan umudum var bakalım</blockquote>
    Bak kardeşim oyunu oynamadığın her halinden belli gelip burda ahkam kesmeye hakkın yok öncelikle onu söyleyeyim. Türkçe dil desteği yok demişsin. Ben zamanında sürümünü de orjinalinide kullanmış biri olarak ikisinde de bir yamaya gerek kalmadan Türkçe desteği vardı. Steam'den bahsediyorum. Başka birşey de Türk olduğunu belli etme konusunda demişssin ama mesela bak God OF War gibi Yunan Mitolojisini konu alan bir yapımın yapımcısıda Japon ona bakarsan. Zaten de Türkçe dil desteğini koymakta da zorunlu değiller her ne kadar Türk firması olsalarda yabancılar bizden daha çok sahip çıkıyorlar.

Sentinelin bir şey bilmediği veya oyunu oynamadığı o akdar bariz ki türkçe dil desteğini bilmez oyundan şikayet eder cs projekt in witcherıyla karşılaştırır ikisinin bütçesine bak baklalıma rada ne akdar büyük bir uçurum var bu oyun warbandın özerine çok fazla yenilik getirmiş ve bence witcherıda oynamış biri olarak bu oyundan aldığım zevki hiçbir oyundan almadım mount blade warband ve fire and swordda toplam 750 saatlik tecrübem var onlinenında klanlara katılmak ve 200 kişilik serverları olan bir oyunu bu akdar cahilce eleştirmen hiçbirşey anlamadığın anlamına gelir sen git witcherına oyna adamların bu kadar geliştirmesini görmeyecek akdar körsen şişiriliş balonlarınla mutluluklar

• quote:

Orjinalden alıntı: As0nka

Sentinelin bir şey bilmediği veya oyunu oynamadığı o akdar bariz ki türkçe dil desteğini bilmez oyundan şikayet eder cs projekt in witcherıyla karşılaştırır ikisinin bütçesine bak baklalıma rada ne akdar büyük bir uçurum var bu oyun warbandın özerine çok fazla yenilik getirmiş ve bence witcherıda oynamış biri olarak bu oyundan aldığım zevki hiçbir oyundan almadım mount blade warband ve fire and swordda toplam 750 saatlik tecrübem var onlinenında klanlara katılmak ve 200 kişilik serverları olan bir oyunu bu akdar cahilce eleştirmen hiçbirşey anlamadığın anlamına gelir sen git witcherına oyna adamların bu kadar geliştirmesini görmeyecek akdar körsen şişiriliş balonlarınla mutluluklar

• Harika geliyor. Acin on siparisleri, senlendirelim Steam'i.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • 1000 saat warbanda verdim. 10000 saat de bu oyuna veririm. Yürü be talesworld. Çok beklettin ama adam gibi geldin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bayrağı balkona astım beyler

• Oyun beni gayet tatmin etti ve heyecanlandırdı.Özellikle de şu alttaki videodan sonra.
    https://www.youtube.com/watch?v=ZpkrdMAyCmo
    Grafikler yeterli sayılabilir en azından warband ile kıyaslarsak.Önceki tüm oyunlarında türkçe dil desteği olduğu gibi bunda da olacağına eminim.Tek beklentim Türkçe ses desteği gelip gelmeyeceği.Gelmez ise üzülürüm/üz çünkü bu oyunu alırken ihtiyacım olmadığı halde 2 adet almıştım ilk çıktığında gurur duyduğum için şayet Türkiye de de bu sebeble Warbanda karşı büyük bir ilgi oluştu ve oyun dünyasına en duyarsız adam bile bunun için Warband'ı satın almıştır.Türkiye den büyük desteğini alan Taleworlds bakalım hakkını verecek mi?Şayet warband da steamdan bakıldığında şu alttaki dillere anladığım kadarıyla ses desteğiyle birlikte dil desteği sunulmuştu, bu sebeble Türkçe dil desteğini tam anlamıyla bekliyoruz.

İngilizce
    Çekçe
    Fransızca
    Almanca
    Macarca
    Lehçe
    Basitleştirilmiş Çince
    Geleneksel Çince

• çıkış tarihi plsssssssss bak yeni bırakmışken korsanı söyleyin ona göre para ayıram oyuna taleworlds duymaz ama ya tutarsa mantığı
  • Müthiş olacak; yine çok bağlılık yapacak gibi :) <3

• 1. Şu video oynatıcınız, bildiğin en kötüsü !
    2. Türkçe dil desteği yok mu ?! Yoksa bu oyuna para verip almam, ingilizce bildiğim halde, Türkiye den oyun çıkıyorsa, türkçe kesinlikle barındırmalı.. Biz dilimize sahip çıkmazsak kimsenin umrunda olmaz !

• Şu ana kadar hangi oyununda türkçe destek olmadığı gördün.Kesinlikle olacaktır türkçe destek.Teknoseyir'in incelemesini izleyin youtube'dan.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.