Şimdi Ara

MOTOROLA V3 (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
763
Cevap
0
Favori
201.735
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kutudan çıkan deri kılıfa V3 sığdımı?
    Ben resmen beceremedimde?
  • Sığdı yaw zorlayınca üstten oldu yanlız benim bi sorum olcak bu telefona themes ve oyunları atamadım yaws her türlü ses,resim atıo ama themes ve games leri atamıorum...
  • Arkadaşlar bir saat önce bende bir V3 aldım en siyahından.Telefon gayet güzel benim aldığım fiyat 282YTL,sıfır bir yıl garantili üstelik kontörlü hattı da içinde,her ay yaklaşık 100dk'ya yakın konuşma imkanı sağlayacak şekilde bir promosyonla.Telefon gerçekten tam bir karizma.Kılıfı bile deri be abicim hangi telefonda veriyorlar bu kılıfı.
  • quote:

Orjinalden alıntı: corleone

Arkadaşlar bir saat önce bende bir V3 aldım en siyahından.Telefon gayet güzel benim aldığım fiyat 282YTL,sıfır bir yıl garantili üstelik kontörlü hattı da içinde,her ay yaklaşık 100dk'ya yakın konuşma imkanı sağlayacak şekilde bir promosyonla.Telefon gerçekten tam bir karizma.Kılıfı bile deri be abicim hangi telefonda veriyorlar bu kılıfı.

fiyattan emın mısın nerden aldın ben de alıorum yarın o zaman...
  • Fiyattan eminmisiniz yoksa yanlışmı yazıldı?
    Nerede satılıyor eğer 282 YTl doğruysa?
    quote:

Orjinalden alıntı: corleone

Arkadaşlar bir saat önce bende bir V3 aldım en siyahından.Telefon gayet güzel benim aldığım fiyat 282YTL,sıfır bir yıl garantili üstelik kontörlü hattı da içinde,her ay yaklaşık 100dk'ya yakın konuşma imkanı sağlayacak şekilde bir promosyonla.Telefon gerçekten tam bir karizma.Kılıfı bile deri be abicim hangi telefonda veriyorlar bu kılıfı.
  • londra-ukden aldım.yanında da her ay yüklenmek üzere 10 poundluk kullanım verdiler.fiyatı dogru ytl cinsinden yazdım çünkü toplamda bu telefon kontörlü hattı ve 100 poundluk hediyesiyle birlikte 119 pound hepsi bu.üstelik kredi kartına da hiç komisyon almadılar.

• Hayırlı olsun,ama TR'deki fiyatlar bizim için daha önemli,malum burada yaşıyoruz.
    Deri kılıf problemi sendede varmı?
    Çok sert ve zormu çıkarması falan?
  • Deri kılıf ilk başta problem ama biraz kullandıktan sonra oluyo.Size önerim telefonu koyun içine beklesin şöyle bikaç gün sonra düzelecek kendi kendine de ben şu arkasında ki kemere takma aparatının geçtiği uzantıya kıl oldum yaw cebine falan koyamıosun onu bi şekilde kesmek lazım
  • ya bende v3 alacaktım ama mp 3 yokmuş hafıza kartıda yokmuş şimdi düşünüyorum ne alsam diye offffff v3 çok şık varmı acaba böyle şık mp3 çalarlı bir telefon
  • v3x var istediğin v3 görünümü ve de harika özellikelr..
  • gelirken iki tane daha getircem trye ha iki tane de laptop şahane bir şey 1200ytlye geliyor sıfır :) memleketim kdv ile uğraşssın yazık bu millete,devlet gitsin vergisini küçük tüketicilerden değil büyükbaşlardan toplasın.3mbit internete ben 9 ytl veriyorum dört arkadaşız.neyse konu dağılmasın.dileyene yeni resimlerimden gönderebilirim.kalitesi eh işte ama bu kadar ince bir telefondan daha ne beklersiniz ki!!!
  • dostum sen ingiltere'nin neresindesin?Ben de Portsmouth'da master yaptım Bu arada burası galiba artık V3 topic'i oldu negüzel yaws
  • New Cross'tayım lewisham'i biliyorsundur.Bu arada v3le çektiğim resimler 6600dan daha iyi.
  • gelırken bi v3 bana :D
    bu arada bournemouth nasıl bi yer orda master yapabılırım de
  • bournemouth iyi bi yer dostum çok eğlenirsin orda ben ingilizce kursuna gitmiştim
  • arkadaslar bende v3 almayi dusunuyorum hatta yarin... izmirde tavsiye edbileceginiz yetler war mi? boynerden alcaktim kredi kartimla belli bi limittin ustune hediye ceki veriyo diye hesapli geliyodu ama bugun aradim ellerinde yokmus siradada 5 kisi warmis 2 hafta beklersin dediler... yani tel bu arada yok satıyo...
  • Ya bende alıcam ama şöyle uygun fiyata bulsam yani 500 ytl fln garantili siyahını.. Burada 650 ytl fiyat veriyorlar. Valla izmirde daha ucuza bilen varsa çok iyi olacak..
  • bugun aldim telefonu gercekten harika abi tam karizma tel...
    ama hiç biyerde yok dun biyerle 580 anlasmistim bugun gelcekti aradim oda hiç biyerde bulamis... en son bornova meydamda turkcell bayinden aldım 620 milyona 13 taksit ile elinde son bitane war soyliyim..
  • 620 milyona m1?Ben onu taksitle 530 milyona ald1m.
  • ne zaman aldın? bende nette buldum 550 amaya ne biliyim beklemek istemedim... ve suan nerdeyse izmirde hic bi yerde yok bi cok yer 650 diyodu taksitli tabi kullandigin banka kredi kartida onemli... en uygun boynerde ama onlarda yok suan 2 hafta beklemem lazim diyolar 590 orda fiyati ama ayin 13 ne kadar alırsan 60 milyonluk hediye ceki weriyolardi baktim o kampanyadan yararlanamicam bende gittim aldim buradan sabredemedim 2 hafta daha .... bu arada 13 taksit ile aldım ben
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.