Şimdi Ara

MOTOROLA V3 (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
763
Cevap
0
Favori
201.729
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bak kardes bu telefon gercekten karizmatik bir gorunuse sahip flash flex atılarak da dehset ve feci hale getirebilirsin ama arttırılabilir hafızası olmaması kötü olmus.

işte bende onu diyorum tam 2. telefon vazifesi görür bu alet ama bugün bir symbianlı telefon şart:)
  • Bende Sıkıldım symbiandan, kameralı telefonlardan..

Yani son bilmemkaç telefonum hep daha da gelişen kameralara ve de symbian'a sahipti ancak son cihazlarda ne symbian'ı artık eskisi kadar kullandığımı ne de kamerayı eskisi kadar kullandığımı farkettim.. Ve sattım zaten.. :) Şu an sadece telefon olan ha birde radyosu bulunan 6800'ı kullanıyorum ancak, V32ün görüntüsü yetiyor, incecik harika tasarım..

Hafıza kamera fln ne istediğinizi biliyorsanız hikaye..
  • bu fotolar v3le çekilmiş (bynedim istemişti)
     MOTOROLA V3

MOTOROLA V3

MOTOROLA V3

MOTOROLA V3

MOTOROLA V3

MOTOROLA V3

MOTOROLA V3

• Çok sağol Teknode..

• tekrar deniyorum ama olmuyor deli olacağım
    işte hata satırı buraya resim koymak için i tıklıyorum sonra dosyayı seçiyorum ( ilk defa bu işlemi yapmıyorum)
    hata : \\dhweb01\upfiles\buffer\
  • arkadaşlar çok teşekkürler ben bu telefonu alırım yawww karizması yeter ama şimdi de doğru soru acaba biraz daha mı beklemeliyim yoksa hemen alimmi??
  • hadi bismillah olmuyor bir türlü resimleri koyamıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi marduk -- 4 Kasım 2005, 8:52:12 >
  • Bence az daha beklemek gerek, bir üst modeli gelicek, megapiksel kameralı, arttırılabilir hafızalı fln. sadece tipleri aynı özellikleri farklı. O cihaz piyasaya çıkınca iyice düşecektir v3..
  • Dostum resimi kendi programıyla yollamana rağmen olmuyo mu???
  • Bide mesaj hafızası sadece 10 tane ile sınırlıymış bu doğrumu ben 500'e kadar alabildiğini duymuştum yaw....
  • Ben 4 gün önce aldım,bayram msjları falan geliyor sürekli,msj sayısıda 10 yada 20 ile falan sınırlı değil,bilginize.
  • işte budur bende 500 olduğunu biliyorum..
  • bunun üst modeli aralık gibi çıkıcak deniodu, v3x...çok güzel bi alet bundan biraz kalın ama 2mp kamera var alette...

şimdi bu v3ün bi de pembesi çıkıomuş, ısıtıp ısıtıp yediriolar aynı yemeyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tritone -- 6 Kasım 2005, 0:56:29 >
  • Burakk dostum bu zaten bütün firmaların stratejisidir her firma bu tür şeyleri yapar zira değişik kullanıcılara değişik modeller ok.
    Ben zaten bu telefonun özellikleri P990'dan iyidir demiorum ama modeli bence süper incecik hemde metalden... falan filan gücümüz yetse 8800 alırım ama ne yazıkki onada gücüm yetmio..
  • Bence harika cihaz, özellikleri ön planda değil ama cidden görünüm konusunda hiçbir telefon noy ölçüşemez..
  • Bencede ne beklediğinize bağlı,
    Bu incelikte hafiflikte kalitede güzel denilebilir.
    Genpa garantili sıfır 500 YTL'ye aldım.Fiyatıda uygun bence.Siyah tabii,gri isterseniz 40 YTL daha ucuzdu.
  • v3x te hafıza kartıda var ama acaip pahalı olacaktır yoksa v3x alma taraftarıyım kafam karıstı ne alsam diye bi türlü karar veremiyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: Awacs

Bencede ne beklediğinize bağlı,
    Bu incelikte hafiflikte kalitede güzel denilebilir.
    Genpa garantili sıfır 500 YTL'ye aldım.Fiyatıda uygun bence.Siyah tabii,gri isterseniz 40 YTL daha ucuzdu.

Fiyatlar çok iyiymiş, bende acaba izmirde bulabilirmiyim o fiyatlardan?

Üst modeli de daha bi harika gibi duruyo gerçi ama bekleyemicem sanıırm, bu fiyata bu ciha çok iyi bence..

Birde sorularım var, kullanım rahatlığı olarka nasıl, menülere bi symbian cihaz gibi kolay erişilebiliniyormu? Yoksa uğraştırıyormu? Hızı nasıl?
  • Daha önce Symbian serisi telefonlar kullandım,7650 -6600 -9110 -9210 -3230 vs.
    Symbian çok farklı,dediğim gibi ne beklediğinize bağlı.
    Aracımda Bluetooth kit var,açıkçası telefona elimi sürmez oldum,araca binince otomatik olarak araçtaki BT 'a bağlanıp onun LCD ekranını kullanmaya başlıyor ve araçtaki joystickten menuyu kontrol edebiliyorsunuz.3230'da bu mümkün değildi.
    Ama esas önemli olan ufak,ince,hafif olması.
    Hız bakımından bana yeterli,ama çok uygulamam olsun,herşeyi yapayım derseniz ayrı konu.
    Bu boyutlarda 5 gün şarjı dayanıyor ve e maillerimede bakabiliyorum.Bu 5 güne Bluetoothun sürekli açık olduğunu katarsanız bence iyi sanırım.
    Çok süper bir kamera beklemein,zira kamera arayanlar u telefonu tercih etmemeli.Ama bugün 2 MPolduğu söylenen SE K 750 -W800'de bile bana göre grenli imajlar alınabiliyor,fotoğraf işi ayrı konu.
  • yrn alıyorum biri satıo 400YTL ye faturalı garantiliymiş almış hiç kullanmamış üzerinde çizik deil parmak izi bile yok dedi satan arkadaş bakalım yrn artık bende RAZR lıyım....
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.