Şimdi Ara

MORHİPO JACK & JONES MONT (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
223
Cevap
5
Favori
18.287
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bordo alan var mı nasıl durur? Hiç bordo montum olmadı ve daha az pişti olacağımı düşündüğüm için alabilirim.
  • Valla millet naylon filan diyo ama malı da götürüyo birileri alacağım montta m mi l mi diye düşünürken m yi kaptılar ben de l yi aldım. Mont ve fabrika gömlek bir de kargo ödemeyim diye 10 liraya duracell pil aldım 4 lü ( alkaline değil heralde ) çekle beraber 97,5 tuttu
  • Mont bu, tişört gibi kullan at değil yıllarca giyiliyor. Herkesin üstünde olan bir monta 75-80 gibi bir ücret ödemektense dechatlon vb yerlerden ya da çek vb kullanarak columbia vb ürünler almak çok daha mantıklı bence
  • normalde l giyiyorum.ama nedense bunu m aldim umarim olur olmassa degisim mumkun dimi morhipoda?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de arkadaşım için aldım, 100 TL'ye tamamlamak için bir de yeşil triko aldım kendime. Mont ve triko 83 TL'ye geldi. Kargo da ücretsiz :) Haber veren arkadaşa teşekkür ederim :) :)

• quote:

Orijinalden alıntı: stevenashty

Mont bu, tişört gibi kullan at değil yıllarca giyiliyor. Herkesin üstünde olan bir monta 75-80 gibi bir ücret ödemektense dechatlon vb yerlerden ya da çek vb kullanarak columbia vb ürünler almak çok daha mantıklı bence

O dediğin montlar 200 300 lira bilader. Herkesin bütçesi farklı.

• 2 yıldır giydiğim kaz tüyü montumu 50 liraya aldım decathlondan (-15 derecede bile hiçbir sıkıntı yaşamıyorum), şu anda da mağazada 100 lira bandında çok fazla çeşit var sezon sonunu beklemeye gerek yok yani, ayrıca morhipodan çekle yine 100 lira civarında columbia mont almak mümkün oluyor -7/24 olmasa da-
  • quote:

Orijinalden alıntı: karaelmaslim

Ben de arkadaşım için aldım, 100 TL'ye tamamlamak için bir de yeşil triko aldım kendime. Mont ve triko 83 TL'ye geldi. Kargo da ücretsiz :) Haber veren arkadaşa teşekkür ederim :) :)

kargo nasıl ücretisz oldu?
  • farklı marka mont lazım banada bu markayı heryerde görmeye başladım artık,enseden yünlü veya polarlı model bakıyorum bende
  • bnde aldım şansıma 10 tl indirirmim vardı 1 günlük tanımlanmış..L ve Xl arasında kaldım ama Xl aldım değişim varmış zaten
  • İlk önce montun cart sarı olanının tükenmiş olması hayretlere düşürdü Yeşile giriyorum ben arkadaşlar, başka alan olmasın ona göre
  • Daha kimse de yokken almıştım bu montu bu aralar herkesle pişti oluyorum

• Aldık bir tane teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: karaelmaslim

Ben de arkadaşım için aldım, 100 TL'ye tamamlamak için bir de yeşil triko aldım kendime. Mont ve triko 83 TL'ye geldi. Kargo da ücretsiz :) Haber veren arkadaşa teşekkür ederim :) :)

100 tlye tamamlayınca ne oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: bymyWILL

Len 2 hafta önce boynerden 130 a aldim nerdeyse yariya düşmüş.

ben onun icin firsata göre ihtiyaclarımı tamamliyorum .. bir ayakkabi almak icin 6-7 ay bekledigim oldu..

• quote:

Orijinalden alıntı: matmuhendisi

quote:

ben onun icin firsata göre ihtiyaclarımı tamamliyorum .. bir ayakkabi almak icin 6-7 ay bekledigim oldu..

Ya bende genelde internetten kovalıyorum böyle şeyleri evde adım çıktı mezarcı diye ama bu jj montun düşeceğini düşünmemiştim bukadar

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: matmuhendisi

quote:

Ya bende genelde internetten kovalıyorum böyle şeyleri evde adım çıktı mezarcı diye ama bu jj montun düşeceğini düşünmemiştim bukadar

valla bu sicak firsatlar ahalisi ne tepkiler aliyor diger arkadas ve akrabalarindan acaba bunun üzerine konu acilir

• kargo befava olmuş.

kargo beleş olunca fayanamafım alfım akşamfan beri sepette beklettiğim L befen siyah montu. İnşallah benfen faha çok ihtiyacı olan birinin hakkına girmemişizfir. Sitefe böyle bir bug var sanırım, sepete atınca sonsuza kafar kalıyor sepette. Veyahut bir başkası siyah almak istemefiği için sepetimfe kalmıştı.

her zaman giyeceğimi sanmıyorum bu montu, polat alemfar parfesüsü var benfe. Her yere giyilmiyor malum, yine tişörtle (yaz kış tişört giyiyorum nafiren kazak) pantolonla o ağır havasını alıyorum parfesünün ama boğazlı kazak giyince 2001 mofel feli yürek oluyorum. bakkala, spora vs. giferken giyilir bu.

d harfi kırık, onun yerine f kullanıyorum, okuyan arkafaşlar kusuruma bakmasınlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eyvallah -- 14 Kasım 2014; 4:00:33 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Feel Me

kargo befava olmuş.

kargo beleş olunca fayanamafım alfım akşamfan beri sepette beklettiğim L befen siyah montu. İnşallah benfen faha çok ihtiyacı olan birinin hakkına girmemişizfir. Sitefe böyle bir bug var sanırım, sepete atınca sonsuza kafar kalıyor sepette. Veyahut bir başkası siyah almak istemefiği için sepetimfe kalmıştı.

d harfi kırık, onun yerine f kullanıyorum, okuyan arkafaşlar kusuruma bakmasınlar.

o site varya beni delirtti bu saat oldu uyutmadı once 10 lira cekimi yedi vazgecmedim baska hesaba baktım oraya da tanımlamıslar senin gibi aksamdan beri beklettigim bordo medium montu diger sepetden cıkarıp hemen yeni hesaptakine ekledim bu seferde fiyatı 129.50 gormeye basladı baska tarayıcı ile kasdım tekrar 77.97 gordu sonra ceki kullandım 67.97 kargo beleş 6 da taksit yaptım gordunmu len morhipo kim daha büyükmüş umarım degmişdir kafam kazan oldu sabah da iş var iyimi ettik bilemedim

• siyahın l olanı hala var vicdan azabı cekmene gerek yok he son bişey daha avantajix de kullandım 2 lirada oyle düş 65 e geldi yamyamlıgın dibine vurdum anlıycagın
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.