Şimdi Ara

MORHİPO JACK & JONES MONT (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
223
Cevap
5
Favori
18.287
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ya monta cok iyi diyen yok fiyat performans açısından iyi. bende aldım inşallah sicak tutar çünkü yaşadığım yerde eksi 30-35 leri görebiliyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mont sıcak tutuyor ancak naylon olmasından sanırım terletiyor ve ağır bir ter kokusu yayılıyor geçtiğimiz yıl 10 gün içinde iade ettim bilginize.

• Hocam öyle bir yere bu mont işe yaramaz . Sen anca bunu yazın giyersin . Sen dağlma markalarım kaliteli ürünlerini alsan daha iyi olur du .

@Closer Hocam hem ucuz hem de marka olunca ipini koparan alıyor . Yapacak bir şey yok çek ve puan olunca bende aldım . Baya uyguna geldi .
  • 75 liraya aldık mavi olanını memnun kalırız inş haber veren arkadaşa tşkler

• benim gibi çok üşüyenler kapsın,kesinlikle memnun kalırlar.
  • Almayı düşünüyordum ama terleme olayını göz önüne alınca vazgeçtim. Çünkü daha önce buna benzer bi mont almıştım De Facto dan. Acayip terletiyor

Naylon olmasa iyiydi

• Konu Dışı ve Çek İstek-Paylaşım mesajları silinmiştir.

İyi forumlar,
  • Iki hafta önce montun mavisini modagramin 40 tl indirimi ile 89 liraya aldim. Magazda ve her yerde 129 tl. monta gelecek olursak; aşırı sıcak tutan, kaliteli duran bir mont. Ic taraf biraz kalitesiz duruyor. Cok fazla insanda var bu mont o yüzden bu bir handikap. Onun dışında gayet iyi hoş ve hafif bir mont. Tavsiye ederim

• Bunun sarısını 1 ay önce aldım. Bu bi ara soğuk hava dalgasının olduğu zaman giydim gram soğuk geçirmedi ve oldukça hafif ve kaliteli naylon diyenlere aldırmayın lcw ürünü sanıyolar. 130 lira verirken sırf rengi için vermiştim gram pişman değilim. Şapkası büyük biraz arkadaşın dediği gibi.
  • aynen mont çok iyi
  • Bu montu görünce nedense Umut Sarıkaya karikatürleri geldi aklıma...

devamı da var ama şimdi sakat olur, anlayan anladı :)
  • herkeste olması niye kötü anlamadım demek ki kullanışlı bir mont. valla iyi fiyat bim de bile 65 tl istiyorlar mont gibi şeylere

• n11 den 78 tlye almıştık bi ara
  • Geçen hafta aldim mağazadan.İstanbul için şuanki havalarda ideal fakat kar kış ta giyilmez.Su geçirebilir fazla yağmurda.

• Boyum 1.70 kilom 65 s beden olur sanırım ama yeşil hariç hiç bir renkte s kalmamış. Bide dress blues ile ponderosa pine renkleri arasında nasıl bir fark var ben ikisinide lacivert görüyorum (renk körüyüm bu arada) sizce hangisi faha güzel.

• Umitbjk kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle geçirmiyor.
  • Len 2 hafta önce boynerden 130 a aldim nerdeyse yariya düşmüş.

• Haber için teşekkürler, bayramda aynısını arkadaşa 129a almıştık ykm den ;) bitane yesil aldık bakalım

• büyükşehirler de olanlar almasın . herkesin üzerinde neredeyse bnlardan var orda burda. ama küçük yerdeyseniz olabilir.
  • abi gerçekten çok iyi mont ama herkesde var be abicim,yani bi giyiyosun baba en az 3-4 kişide görüyosun artık giyesin gelmiyor.şahsen ben giymiyorum artık,öyle bakkala giderken hava yağmurluysa falan giyiyorum.

+ normal fiyatı 177lira falandı sezon başında baya düşmüş.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.