Şimdi Ara

MONSTER REFERENCE POWER CENTER! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
411
Cevap
4
Favori
27.986
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Az önce stok durumu için ümraniye mediamarktı aradım ellerinde var fakat fiyat olarak 399tl dediler.
  • Teknosada bile 385TL
    Ayrıca bu ürünün fiyatı M.Markt den M.Markt e değişiyormu anlamadım.
  • Yahu geçen perşembe beylikdüzü Mediamarkt'tan yine arkadaşa da aldık. 289 TL. (İKİYÜZSEKSENDOKUZ TÜRKLİRASI.)

BEYLİKDÜZÜ MAĞAZASI TEL: 0212 866 40 04

Bu arada onda da ses ve görüntü çok etkili bir şekilde olumlu değişti. Hatta onu da foruma üye yapacam.

quote:

Orjinalden alıntı: Oronra

Teknosada bile 385TL
    Ayrıca bu ürünün fiyatı M.Markt den M.Markt e değişiyormu anlamadım.
  • Teknika ben @togi61 nin mesajı üzerine yazdım mesajı.
    Kozyatağı Optimum M.Markt da ürünün fiyatının 279TL olduğunu bizzat gözümle sistemden gördüm. O sebepten 399TL ye inanamadım ve M.Markt dan M.Markt a değişiyormu diye latife ettim.
  • Ben de dedim ne oluyor yahu zam mı? Geldi yine dedim. Zaten geöen sene 399 Tl civarındaydı.

Bu arada üründen almak isteyen arkadaşlar bence acele etsin. Hem fiyatı şu an düşük. Hem de ürün sınırlı sayıda kalmış. Hatta bazı yerler de kalmamış.

LOgitech Z5500 gibi, geçen sene 490 Tl'idi bu sene 850 Tl oldu tuhaf ama zam görebilir.
  • Selamlar Sn. Oronra,

Ürünü ne zaman gördünüz acaba Kozyatağı'nda, çünkü ben dün gittiğimde göremedim.
  • Söylediğim fiyata inanmayan arkadslar ümraniye mediamarktı arasın ordanda 7 ye basıp müzik sistemleri bölümüne bağlansın.
  • Ben ürünü görmeye gittiğimde ellerinde kalmamıştı. Bu gün için (yani salı günü) geleceği bilgisini aldım. GÜn içinde gelse bile saat bilgisi malesef veremiyorum. En garantisi akşama yada yarın sabahtan uğrayıp görmek.

quote:

Orjinalden alıntı: ercument76

Selamlar Sn. Oronra,

Ürünü ne zaman gördünüz acaba Kozyatağı'nda, çünkü ben dün gittiğimde göremedim.
  • Teşekkürler Sn. Oronra
  • Sizede teşekkürler.

quote:

Orjinalden alıntı: ercument76

Teşekkürler Sn. Oronra
  • merhaba sayın teknika

Öncelikler sizin forumda ki yorumlarınızı ve açmış olduğunuz konuları okuyorum doğrusunu söylemek gerekirse çok şey öğreniyorum.
    Bize verdiğiniz bilgiler için size şahsım adıma çok teşekkür ederim.

Ne kadardır bilemiyorum ama bayadır monster'ın ürünlerini takip etmekteyim ve de neden bukar fiyatlarının yukarıda
    olduklarını yavaş yavaş idrak ediyorum.Adamların işi kablo yapmak ama iyi sonuçlar almak şartı ile gerçi dünya da onlar
    kadar başarılı firmalar var ama iddaları yüzünden dikkatimi çok çekiyor.Özellikle hdmi kabloları.

Dediğim gibi sizin incelemeleriniz benim için önem taşıyor ve monster'ın monster referance hts serileri test etmeniz ve monster
    yetkililerinin iddaa ettikleri ile aynı sonuçları elde etmeniz bende monster'ın ürünlerine güvenirliliğini arttırdı.Testiniz için teşekkür ederim.

3 şeyi merak ediyorum;

* subwoofer'ı bağladınız mı? bağladıysanız hangi girişten bağladınız? veya bağlamadıysanız neden bağlamadığızı söylerseniz sevinirim.

** stage ler arasında ki farklar nelerdir? mesela stage 4 ile stage 5

*** hi end ürünleride giriş atam var ama ps3 nerden bağlanıla bilir?
    Cevabınızı sabırsızlıkla bekliyorum.

Saygılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bons@i -- 8 Temmuz 2009; 22:15:35 >

• HT 800e ne diyorsunuz HTS 1000 ile çok fark var mı?
  • Bu monsterın prizleri kıymete bindi sanırım. Öğrendiğim kadarıyla ithalatçısı piyasaya mal vermekte bir takım sıkıntılar yaşıyor.
    Ürün genelde MM ve Teknosa gibi mağazalarda var fakat hem market tutturabildiği rakamlara satış yapıyor.
    Öncelikle soylemeliyim ki neredeyse birçok yerde ürün yok, olan yerlerdede faiş fiyatlar sözkonusu.

Teknosa da HTS1000 385TL civarlarında ve ellerinde ya bir tane yada hiç yok, Ümraniye MM de 399TL ellerinde 2 adet var, Kozyatağı MM de 279TL ama ellerinde ürün yok ve neredeyse 15 gündür ha geldi ha gelecek diyorlar, Beylikdüzü MM de 289TL ve ellerinde en son 2 adet vardı.

MM lere neden fiyatlar farklı böle diye sordum, her MM farklı alım yapıyormuş ve farklı kişiler işletiyormu sanırım. Böle abuk sabuk bir cevap aldım bide, gülermisin ağlarmısın

• Eğer alacaksan ve uzaktaysan, ben beylikdüzü MediaMarkt'tan alır gönderirim sana.

Ürünü bence kaçırmadan ve fiyatları değişmeden bir an önce almakta fayda var.
  • Acikcasi urunu MM icinde test edip ole karar vermek istiyorum. Kozyatagi MM i seferber ettim :) urun gelir gelmez arayacaklar beni, gidip test edicem bende.

Ama dusunmen yeter teknika, tesekkur ederim nazik teklifin icin.
  • Rica ederim.

Yardımcı olabileceğim şeylerde elimden geleni yaparım.
  • Arkadaşlar.

Beylikdüzü MediaMarkt'ta halen HTS 1000 (289 Tl) ve HTS 2800 (899 Tl) var haberiniz olsun.
  • quote:

Orjinalden alıntı: teknika

Arkadaşlar.

Beylikdüzü MediaMarkt'ta halen HTS 1000 (289 Tl) ve HTS 2800 (899 Tl) var haberiniz olsun.

Ah bir de adam akıllı amfi getirseler de gidip dinlseyebilsek, geçen gün oradaydım, DTS kodlu George Michael CD'mi de yanımda götürüm dinlemek istedim hiç aklıma yatan bir amfi yoktu (Onkyo 606, 607 veya Yamaha 663 gibi)
  • Kozyatağı MM de 606 vardı ama 2000TL fiyat koymuşlardı

Not: -----> SATILIK MARANTZ SR5001 7.1Ch (HDMI) AVR için TIKLAYIN
  • Şimdi biri en sağlıklı şekilde şu aleti nasıl kullanacağımı anlatabilirmi bana
    Sağ gösterirken sol vurmuş gibi oldum ama..

-----> SATILIK MARANTZ SR5001 7.1Ch (HDMI) AVR için TIKLAYIN

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.