Şimdi Ara

Monster Power Center HTS-1000, 2600, Signature 5100 Kullanıcı Listesi (60. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.194
Cevap
10
Favori
130.239
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: teknika

Bugün HTS 5100 Signuture kullanıcıları arasına Hometheatre da katıldı.

Vay be, 5 yıl sonra benim elime geçti cihaz, iyi mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgrozt

quote:

Hazır para ediyor ve arıza yapmamışken sat kurtul parası ile iyi kablo al bu cihazlar sesi ütülemek dışında hiç bir ise yaramıyor amaç yüksek alcak elektrik ten korunmak sa zaten ups alacaksın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: eraycelik80

quote:

Orijinalden alıntı: ozgrozt

quote:

Hazır para ediyor ve arıza yapmamışken sat kurtul parası ile iyi kablo al bu cihazlar sesi ütülemek dışında hiç bir ise yaramıyor amaç yüksek alcak elektrik ten korunmak sa zaten ups alacaksın

Tuğrul arkadaşımıza katılıyorum, çok önceleri HTS 5100'ün sisteme ne katacağı aynı zamanda ne götüreceği çok konuşuldu.
    Kablo konusunuda yukarda konuşmuştuk en az 2.5mm2 lik kablo tavsiye etmiltik . Şu an alınan Chord classicin üst modeli chord Carnivali ülkemizde bayisi yokken ingiltereden ilk alan (2010 yılıydı) etrafınada bir kaç takım alan kişiyim. Dış çapı büyük gözükmesine rağmen sadece 1.5mm2 lik zayıf bir kablo ve şu an üretilmiyor. Yerine giriş kablolarda ödüllü 2.00mm2 lik chord Clearway üretiliyor, bari Clearway alınsaydı.
    Center 3 yerinede Center 1 alınmış :((

Her şeye rağmen güzel bir başlangıç hayırlı olsun. Güle güle keyifle kullanın...

• Asefik kullanıcısına yanıt
    CENTER 3 gelsin stoklara değişecek

• quote:

Orijinalden alıntı: eraycelik80

CENTER 3 gelsin stoklara değişecek

• Sevgili ustalarım, şimdi bu monster'ları zaten öncelikle bir deneyeceğim, çalışıyorlarsa bir süre kullanacağım ve hatta birkaç güne gelmesini beklediğim LineInteractive UPS'e bağlayıp da kullanmayı planlıyorum. Kablo mevzusuna gelince benimkisi biraz "okyanusu geçip derede boğulma" misali debelenerek de olsa bir süre sonra sizlerin önerileri doğrultusunda gerekenleri kesinlikle yapacağım. Ancak şu an maddi bağlamda biraz nefeslenmem gerek. Yardımlarınız ve önerileriniz için ne kadar teşekkür etsem az. Sevgilerle...

Ekleme: İki modeli de çalışmadı , biraz önce(daha önce arayıp davet ettiğim) elektronikçi bir abiye verdim gitti. Bu tip cihazların tamir görmüşlerini kullanmayı hiç düşünmedim, cesaret de edemem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozgrozt -- 4 Kasım 2016; 23:4:48 >
  • Sistem değişikliğinden dolayı kullanmakta olduğum MONSTER 5100 Signature cihaz satılıktır. Tamirsiz,sıkıntısız ve temiz durumdadır.

İlgilenenler pm den ulaşabilir.
  • Sende mi bürütüs
  • Bende Sezar!!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aeterna_victriX

Bu mesaj silindi.

ne istiyorsunuz ?

• Satılmıştır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi edmontdante -- 6 Ekim 2021; 23:24:30 >
  • Selam arkadaşlar, Monster Power HTS 5100 MKII Signature serisi arayan varsa ,sistemim de boşa çıktı PM den bana ulaşabilir.

• Selam MONSTER POWER HTS 1000DE aç kapama düğmesi aktif olmuyor elektrik geliyor cihaza tamiri var mi. Bildiğiniz istanbul da
     Monster Power Center HTS-1000, 2600, Signature 5100 Kullanıcı Listesi

• Satılık Monster HTS 5100 SİGNATURE, Ürünün Jelatinleri Üzerinde Duruyor Gerçek Anlamda Temiz ve sıfır ayarındadır kutusu yoktur, Fiyat 49850 tl’ dır pazarlık malesef yoktur…

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aeterna_victriX -- 27 Ekim 2023; 22:47:26 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.