Şimdi Ara

Monster Power Center HTS-1000, 2600, Signature 5100 Kullanıcı Listesi (57. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.194
Cevap
10
Favori
130.246
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: lastliqht

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-bahce-yapi-market-yapi-malzemeleri-monster-hts-1000-de-akim-koruma-prizi-150-tl-197716893/detay

İlandaki ürünler ikinci el ve tamir görmüş cihazlar, geçen satın aldım vidalarında ve giriş yerlerinde deformeler mevcut bu fiyata ancak böyle ürün satılır zaten.Sahibinden'deki profilinde 25 yıldır hizmet vermektedir yazıyor bunca yıl dolandırıcılıkla ayakta durmasıda büyük başarı tebrik mesajlarınızı eksik etmeyin satıcıdan.

Monster Power Center HTS-1000, 2600, Signature 5100 Kullanıcı Listesi Monster Power Center HTS-1000, 2600, Signature 5100 Kullanıcı Listesi Monster Power Center HTS-1000, 2600, Signature 5100 Kullanıcı Listesi Monster Power Center HTS-1000, 2600, Signature 5100 Kullanıcı Listesi Monster Power Center HTS-1000, 2600, Signature 5100 Kullanıcı Listesi Monster Power Center HTS-1000, 2600, Signature 5100 Kullanıcı Listesi Monster Power Center HTS-1000, 2600, Signature 5100 Kullanıcı Listesi Monster Power Center HTS-1000, 2600, Signature 5100 Kullanıcı Listesi Monster Power Center HTS-1000, 2600, Signature 5100 Kullanıcı Listesi Monster Power Center HTS-1000, 2600, Signature 5100 Kullanıcı Listesi Monster Power Center HTS-1000, 2600, Signature 5100 Kullanıcı Listesi Monster Power Center HTS-1000, 2600, Signature 5100 Kullanıcı Listesi

Birde Sıfır yazıyor utanmaz Ben zaten telefonda nasıl bir satıcı olduğunu anlamıştım ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi helsloot -- 26 Mart 2015; 17:15:10 >

• Bizde bazen neden bazı satıcılara ön yargılıyız diyoruz işte bu sebepten dolayı dürüst ol neyse onu yaz
  • Tam tahmin ettiğimiz gibi. Sıfır diye eski ürünleri satıyorlar. Yuh artık
  • Ben adı geçen satıcının dükkanına gitmiştim vakti zamanında bu monsterlardan almak için dükkan bildiğiniz hurdacı adam eski püskü malları muhtemelen iade malları topluca satın almış satıyor size şunu söyleyebilirim ben almaya gittiğimde tanesine 50 lira istiyordu hemen hepside bozuk mallardı dükkandan gülerek çıktığımı hatırlıyorum uzak durun derim zaten satıcının sattığı mal hakkında emin olun zerre bilgisi yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün bu ilanla ilgili şikayet yazdım.İnsanları kandırmasın siz de şikayet edin arkadaşlar.
  • omercilsaldi kullanıcısına yanıt
    Satıldı

• Bu Monster serisi madem bu kadar iyi iken, neden üretimi sonlandırıldı ? Bilen varmı acaba ? HTS-1000 bile bulunmuyor.
  • Aydindril kullanıcısına yanıt
    Üretim devam ediyor ama Türkiye'ye gelmiyor.
    O da muhtemelen pazar payının ufak olmasından kaynaklanıyor.
  • Discontinued gözüküyor kendi sitesinde. Amazonda felanda öyle yazıyor. Bitirmişler yani tamamen. Garip.

• Aydindril kullanıcısına yanıt
    Evet haklısınız özür dilerim.
    3-4 ay önce hts 1000'i alırken bakmıştım siteye Discontinued ibaresi yoktu mk-iii için.
    Hts serisinden sadece hts-950 kalmış gözüküyor.
  • Rica ederim. Nedenini öğrenmek lazım, ürün tutulmadımı acaba ? Çünkü bu seri burda çok konuşuldu, yazılıp çizildi. Bu aletlerin sonlandırılması düşündürücü gerçekten.

Bende hts1000 arıyorum sıfır ama imkansız gözüküyor bu saatten sonra.

• quote:

Orijinalden alıntı: Aydindril

Bu Monster serisi madem bu kadar iyi iken, neden üretimi sonlandırıldı ? Bilen varmı acaba ? HTS-1000 bile bulunmuyor.

Müşteri potansiyeli firmayı tatmin etmemiş olabilir. Sonuçta bu tip ürünlerin hitap edeceği kesim belli.
  • Büyük ihtimal öyle oldu. Yoksa sonlandırmaları saçma gerçekten.

Bu ürünlerin alternatifleri olmaması çok kötü.

Hts1000 denginde ne alabilirim? Birde HTS1000 i projeksiyonada bağlamak gerekiyor mu ? Projeksiyon ile AVR çok ters yerdeler çünkü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aydindril -- 8 Nisan 2015; 13:33:30 >
  • Aydındiril epeydir gözükmüyorsun bu cenahta
    malesef hts1000 sıfır bulman zor.
    şu an piyasada revizyonluları satılmaya başlandı bile.
    benzer fiyat ve kalitede olanı da yok malesef. ya çok fiyatlı ürünler var daha kaliteli ya da daha standart ürünler var.
    Ben Belkinin ürünlerini beğeniyorum bir alternatif olabilir belki tam tutmasada
  • quote:

Orijinalden alıntı: aticus3

Aydındiril epeydir gözükmüyorsun bu cenahta
    malesef hts1000 sıfır bulman zor.
    şu an piyasada revizyonluları satılmaya başlandı bile.
    benzer fiyat ve kalitede olanı da yok malesef. ya çok fiyatlı ürünler var daha kaliteli ya da daha standart ürünler var.
    Ben Belkinin ürünlerini beğeniyorum bir alternatif olabilir belki tam tutmasada

Ttaff in var bi tane 8 li dijital ekranli bi cihazi is gorurmu o acaba

• aa evet aklıma gelmedi ilk anda. Olabilir tabii, sanırım forumdan da bu ürünü alıp kullananlar oldu. Forumda bir aratın izlenimlerini bulabilirsiniz belki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aticus3

aa evet aklıma gelmedi ilk anda. Olabilir tabii, sanırım forumdan da bu ürünü alıp kullananlar oldu. Forumda bir aratın izlenimlerini bulabilirsiniz belki.

Bugun itibariyle aldim bakalim nasil sonuc verecek

• headbanger6 H kullanıcısına yanıt
    Deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim...

• quote:

Orijinalden alıntı: onkal

Deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim...

Tamam ustad bi gelsinde yari fiyatindan daha ucuz buldum killandim biraz ama bakalim

• TTAF'ın bahsettiğiniz ürününü ben 1 ay önce almıştım. Bütün büyük cihazlarımı bağladım.
    Oldukça kullanışlı. Güvenlik önlemleri oldukça tatmin edici. Toplam 8 port var. Bu portlardan 5 tanesi bağlı cihazları 3 dk. kullanılmadığında elektrik akımını kesiyor.
    Diğer 3 port aktif kullanılıyor. Bağlı cihazlar devamlı elektrik alacak şekilde çalışıyor. Eski uzatma kablolarımda evden çıkarken prizden çekiyordum. Bunda böyle bir şey yapmıyorum. Belki tek sorun olacak kısmı büyük cihaz. Ben command brand yapıştırıcı ile duvara yapıştırdım.
    Ayrıca @headbanger6 bende hemen hemen senin dediğin fiyatlarda sanalpazar dan ankaradan satış yapan bir firmadan almıştım.
    Hiç bir sorun yaşamadım. Belki aynı firmadır diye belirtmek istedim.

Birde not düşmek isterim. Cihazın güç kablosu harici. Onu kullanmadım. Kendim dh-labs encore kablo yapıp onu taktım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cypresshilltr -- 10 Nisan 2015; 9:23:17 >

• 
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.