Şimdi Ara

Monster Power Center HTS-1000, 2600, Signature 5100 Kullanıcı Listesi (48. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.194
Cevap
10
Favori
130.239
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: astramastra

forumdan sevgili @väliaikaista nın cihazıdır,gönül rahatlığı ile kendisinden alış veriş yapabilirsiniz.

http://www.audiophile.org/satilik/elektrik-filtresi/ilan/24364/monster-hts5100/

aslında Yaşar beyin yerinde olsam satmazdım. Sinema tarafına katkısı bence çok iyi bu cihazların.

• quote:

Orijinalden alıntı: aticus3

quote:

Orijinalden alıntı: astramastra

forumdan sevgili @väliaikaista nın cihazıdır,gönül rahatlığı ile kendisinden alış veriş yapabilirsiniz.

http://www.audiophile.org/satilik/elektrik-filtresi/ilan/24364/monster-hts5100/

aslında Yaşar beyin yerinde olsam satmazdım. Sinema tarafına katkısı bence çok iyi bu cihazların.

Ben de katılıyorum. Bu fiyata bu performans zor bulunur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enerji78 -- 9 Temmuz 2014; 18:52:54 >

• Vardır bir bildiği .
  • quote:

Orijinalden alıntı: väliaikaista

Vardır bir bildiği .

Ona şüphe yok.

• hts 5100 aldığım için hts 1000 satılık fiyat 250tl
  • htc 1000 kullanicisiyim..
    htc 5100 ile arasinda ne tür farklar varr görüntü ve sesde farklilik varmi??

• hts5100 araniyor arkadaşlar varmi satan?

• Merhaba ustalar
    Nuri ustanin araciligi ile murat arkadastan aldigim ve 1 yildir sadece lx55 ici kullandigim hts5100 cihazimizi forum araciligi ile bir arkadasa sattim. Arkadas cihazi almadan once bir arkadasinin evinde Sony avr-ps4-lcd tv bagli sekilse test yapildiktan sonra el sıkısildi ve urunu teslim ettim. Sati alan arkadaş 2 guj boyunca cihazi kendi evinde lcdtv-digiturk-dsmart (uydu kablolalari dahil)-ps4 baglayarak kullandi. 2. Gunde lcd tv de hdmi gecisi yaptiginda hts5100 kapandi ve bir daha acilmadi. Bu konuda arkadas nasil bir yol izlemelidir?

• arkadasın evinde elektrik tesisatinda bir sıkıntı olabilir aztek arayın zeki beyi isteyin tamir vs için yardımcı olur..
  • merhabalar, htc 1000 arayan arkadaşlar satılık var bilginize.özelden msj atabilirsiniz.
  • sıfır ayarında hts 5100 satılık kutusuyla beraber
  • monster power home theatre powercenter hts 1000 cihazım bozulmuştur. Reset tuşu işe yaramıyor.

Cihaz üstündeki ledler yanıyor fakat hiç bir şekilde bağladığım cihazlara elektrik akımı gitmiyor,
    Prizlere kontrol kalemi ile baktığımda ışık var.

Bilgisi olanlar cevap yazarsa sevinirim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gamerasi -- 20 Ağustos 2014; 20:31:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tgaripozer

sıfır ayarında hts 5100 satılık kutusuyla beraber

Ne istiyosun hocam cihaza

• Arkadaşlar bir ara merter media markt da görmüştüm 200 liraya hts 1000 acaba yakınlarda herhangi bir media marktda hts 1000 gören var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sakgoz79

Arkadaşlar bir ara merter media markt da görmüştüm 200 liraya hts 1000 acaba yakınlarda herhangi bir media marktda hts 1000 gören var mı ?

hocam buna bir bakın fiyatta indirim yaparsa olabilir

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-ev-elektronigi-ses-sistemleri-satilik-monster-hts-1000-180385571/detay
  • tema59 T kullanıcısına yanıt
    Hocam o ilanı gördüm ama fiyat fazla ben sıfırını 200 e gördükten sonra asla o rakamdan fazlasını vermem:) en azından psikolojik olarak veremem :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: sakgoz79

Hocam o ilanı gördüm ama fiyat fazla ben sıfırını 200 e gördükten sonra asla o rakamdan fazlasını vermem:) en azından psikolojik olarak veremem :)

http://www.hepsiburada.com/liste/schneider-apc-8li-akim-korumali-grup-priz/productDetails.aspx?productId=hrsepf8vnt3gr&categoryId=13006539&SKU=HRSEPF8VNT3-GR

Bunu da değerlendirebilirsiniz. Yetmedi ileride yanınahttp://www.hepsiburada.com/liste/schneider-apc-otomatik-voltaj-regulatoru-1200va/productDetails.aspx?productId=hrsele1200i&categoryId=13006559&SKU=HRSELE1200I alır işi bitirirsiniz.

• Bayramda media markt gezdim (mall of istanbul'daki) orada görmedim.
  • Hocam o ürünü biliyorum başarılı bir ürün ancak yanılmıyorsam hts 1000 ayarı bir ürün değil gibi o ayarda tunçmatiğin ve belkinin de ürünleri var hali hazırda belkinin 8 li akım korumalı prizini kullanıyorum zaten biraz daha profesyonel olsun diye hts 1000 arayışı içindeyim 200 liraya yakalarsam alacağım olmazsa da tunçmatiğin 8 li bir ürünü var onu alırım artık napalım :) ama verdiğiniz linkte ki Schneider Apc Otomatik Voltaj Regülatörü 1200Va ilgimi çekmedi değil :) biraz araştıracağım çok güzel bir ürüne benziyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sakgoz79 -- 8 Ekim 2014; 16:21:44 >
  • 
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.