Şimdi Ara

monitörün kendi kendini kapatması!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
684
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • BENQ - G900WA 19" monitörüm var. Uzun süredir sorunsuz kullanıyordum. Dün birden bire ekran kapanmaya başladı. Birden görüntü gidiyor, monitörü kapatıp açıyorum 1-2 sn liğine görüntü geliyor ama yine kararıyor. Sorun bilgisayardan kaynaklanabilir diye monitörü laptop a bağlayıp ikincil monitör olarak çalıştırdım yine aynı problem!

Daha önce bu tip bir problemle karşılaşan var mı? Neden yapıyor olabilir?

• Dostum kablolardan olabilir eğer mümkünse başka bir ara kablo kullan
    Ekran kartından diyemiyorum zaten laptop da da aynısını yapmış
    Eğer anlıyorsa aç içine bir bak
    Birde yazarmısın son zamanlarda monitörün çevresinde herhangi bir değişiklik yaptın mı?(Yani monitörün yanına hoparlör falan koydunmu böyle bir şey)
    Bende yaşamıştım ama sorun ekran kartından dı seninki o da deil ilginç
  • Sorun bilgisayardan değil. Başka bir ara kablo denediniz mi ? Denediyseniz yine aynı sorun varsa monitorle ara kablonun baglantı yerınde sorun olabilir...
  • buna benzer bir sorun bendede var monitör bir süre sonra kapanıyor sonra bi daha açılmıyor pc yi kapatıp açmak lazım güç kaynagı cok ısınıyor ondan olabilir mi ?
  • Monitörün etrafında herhangi bir değişiklik yok! Sanırım kasayla da alakası yok çünkü dediğim gibi laptop a bağladım...
    Geriye dediğiniz gibi kablo seçeneği kalıyor ama onun dışında elektriksel birşey olabilir mi diye düşünüyorum!?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.