Şimdi Ara

MONITOR SORUNU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
470
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    HYUNDAI X91W Monitor DVI ve VGA çıkışlı...

VGA da iken çalışmasında hiç bir sorun yok. Her şey yolunda.

ama DVI ile çalıştırmak istediğimde görüntü gelmiyor... Windows açılana kadar DVI da çalışıyor, hatta DOS ta iken de DVI da gösteriyor. Ancak windows açıldıktan sonra, yani ekran çözünürlüğü arttığında görüntü gidiyor. eğer bilgisayarı 640x480 8 bit desteğinde açarsan o zaman gösteriyor ancak.
    Eğer ekran kartından DVI çıkısına VGA dönüştürücü takıp denedim VGA da çalışıyor, yani ekran kartının DVI çıkışı sağlam ...

Kısacası yüksek çözünürlükte DVI devre dışı kalıyor... Sorun tam olarak neyden kaynaklanıyor olabilir acaba, bir fikri olan var mı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ftyasar -- 29 Mayıs 2010; 23:38:13 >

• Monitörün markasını söylememişsin. Belki tanımıyordur diye olmuyordur. Ben de mesela tanıtım sürücüsünü kullanmazsam istediğim çözünürlüğe çeviremiyorum ne hikmetse.
  • Ekran kartın markası modeli nedir sürücü yüklemeden Dvı görmesi lazım windows kendisi mönitörü tanır mönitörün yazılımı kullanmak istersen sürücü yüklersin windows acılırken görüntü gidiyor cözünürlügü düsürünce geliyorsa ekran kartının fanını temizle ekran kartın sürücüsünü güncelle olmadı teknik servisi ara durumu anlat

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K@ptan41 -- 30 Mayıs 2010; 2:13:38 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.