Şimdi Ara

Modemin Wireless ışığı sürekli yanıp sönüyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
31.439
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar airties rt_5443 modemim var. Listeden kontrol ettim herhangi bi cihaz wireless e bağlı değilken wireless ışığı sürekli yanıp sönüyor(saniyede 5-6 kez, o derece hızlı bir şekilde). bir problem olabilir mi? öncesinde sadece wireless e bağlanıldığında yanıp sönüyordu ama şimdi aralıksız sürekli yanıp sönüyor. modem resledim, wifi şifresini değiştirdim, nafile hep aynı şekilde yanıp sönmeye devam ediyor. nasıl eski haline getirebilirim zira internetim de yavaşladı.

• ayarlardan wirelees kapat.
  • - Modem arayüzünden kablosuz yayın'ı kapatın.
  • bazen kendiside bağlanıyor sanırım o yüzden kapatması saçma olmaz mı
  • modeminin wireless ışığının yanıp sönmesi çok normal bir durum. eğer wireless kullanmıyorsan modemin üzerindeki (eğer varsa) tuştan veya modem ayarlarından kapatabilirsin.
  • Kullanmıyorsan kapat anlaşılan başkaları kullanıyor .
  • önceden yapmıyordu sadece veri trafiği olduğu zaman ynaıp sönüyordu. şimdi aynı şekilde hiç ritmi bozulmadan yanıp sönüyor. başkası kullandığından değil kimlerin kullandığını görebiliyorum arayüzden fakat bazen benim de kullanmam gerekiyor wireless i sadece kullanmak istediğim zaman açmak istemiyorum. problem nedir başka aklına bişey gelen var mı?
  • Hangi programin interneti kullandigini gosteren programlar vardi onlari deneyebilirsin. Belki windows, antirus v.s guncelleme yapiyordur. Kaspersky da ağ izleme gibi bir secenek var sanirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RoBiN*

Hangi programin interneti kullandigini gosteren programlar vardi onlari deneyebilirsin. Belki windows, antirus v.s guncelleme yapiyordur. Kaspersky da ağ izleme gibi bir secenek var sanirim.

Hocam wireless den bahsediyorum port ışığı normalde de yanıp sönüyor zaten ama wireless portu kullanasam bile hiç değişmeden sürekli yanıp sönüyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Skylife07

bazen kendiside bağlanıyor sanırım o yüzden kapatması saçma olmaz mı

ben kapattım hiçbir sorun yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hokkabaz06

quote:

Orijinalden alıntı: Skylife07

bazen kendiside bağlanıyor sanırım o yüzden kapatması saçma olmaz mı

ben kapattım hiçbir sorun yok

kapattığım zaman telden nasıl bağlanıcam hocam işim düştüğü zaman geri açmakla uğraşamam skylife haklı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.