Şimdi Ara

Mobilite: Apple'ın yeni mağazasında başımıza gelenler ve dahası... (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
443
Cevap
20
Favori
15.323
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bildiğin savunanlar var, aklım almıyor. Birisi çıkmış şirket kuralları falan diyor. Faşistlik şirket kuralları çerçevesinde oldukça sorun olmuyormuş demek ki. İyiymiş. Milletin beynini yıkamak serbest. Bunu açık etmek yasak. Üstelik küçümseyici bir şekilde. İleride dünyayı şirket devletler yönetecek denir hep. Şüpheyle yaklaşırdım ama artık iyiden iyiye inanıyorum. Bir şirket insanları bu hale sokabilmiş ise her zaman her yerde istediği gibi at koşturur. İnsanoğlu da ağzı açık ayran budalası gibi izler. Apple, Microsoft, Samsung, LG, Google, HTC vs. vs. hiç birini zerre sevmem. Aksini kanıtlayana iPhone 6 hediye.
  • neden şaşırmadım acaba.
    iki kuruş para kazanıyorlar diye kendilerini bi ... sanıyorlar.
    gerçi suç bunlarda değil, ... paketleyip standa koysa satın almak için sıraya giren sürüde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SturdyHead

Siz Apple'ı eleştirin eleştirin sonra vay efendim neden şöyle böyle oldu.

Ulan zeki adam apple i eleştirmese bu forumun yada teknoloji sitelerinin ne anlamı var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hauntedd

quote:

Ulan zeki adam apple i eleştirmese bu forumun yada teknoloji sitelerinin ne anlamı var

nato mermer nato kafa. yapacak bi şey yok. sanki bu site ürünleri sadece övmek için kurulmuş.
  • Abi inanılmaz büyük bir ayıp yapılmış sana, işine bu kadar aşık, özverili ve çalışkan birine, özellikle de kendileri için avantaj olacak bir tanıtım sırasında böyle bir harekette bulunmaları büyük saygısızlıktır.

Bu video'ya başlar başlamaz diğer videoya geçtim, izlerken sinirim bozuldu açıkcası senin o baskı halindeki durumunu düşünebiliyorum bile..
    Onlar kaybeder Erdi abi, sen canını hiç sıkma.

• erdi beye yapılan yanlış bize yapılan yanlıştır
  • forum kurallarına aykırı olmayan mesajların silinmeside trajikomik :) apple az bile yapmış size... gerçi bunuda silersiniz.
  • Erdi abi sana yapılan gerçekten büyük ayıp. Senin gibi işine aşık, özverili ve çalışkan bir gazetecinin özellikle onların avantajına olabilecek bir tanıtım esnasında yapılan bu hareket büyük bir saygısızlıktır...

Bu videoya başlar başlamaz diğer videoya geçtim, çok sorumsuzca, bilinçsizce yapılan bir yanlış ve bence normal bir durumda değil. Videoyu izlerken sinirim bozuldu senin o baskı halindeki durumunu düşünemiyorum bile.

Sen canını sıkma Erdi abı bu onların ayıbı ve onlar kaybeder..

• Erdi bey yasadıgınız bu duruma üzüldüm.Apple gibi bir firmaya bu hareket hic ama hic yakısmamıs.Aynı seyler bana yapılsa gözüm dönerdi.Siz yine daha sakin yapılı duruyorsunuz.Onlar bu videodan sonra utanırlar umarım biraz ceki düzen verirler

• Olay belli oldu, Apple Erdi ÖZÜAĞ 'a çay,kahve ve su vermemiş, ayrıca DH 'e 4-5 tane iphone yollayıp alın test edin iyi test yazarsanız cihazlar sizde kalır dememiş :)
  • siz objektif yaklaştıgınız için size müdahale etmiş olabilirler. hemde apple store'da.

sonuçta apple iyi yönlerini göstermek ve gösterilmesini isteyen bir firma. hatırlarsanız alman computer bild'e bükersen ambargoyu yersin diye ultimatom vermişti.
    bir bakıma da sizin içinde ders olmuştur. bir daha gitmezsiniz olur biter. ürünleri de kendi ofisinizde incelersiniz. iyi ve kötü yönlerisi söylersiniz kimseyle muhattap olmadan
  • Başlık zebanili CSB başlığı gibi olmuş la

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Çünkü Apple kötü bir şekilde eleştirilecek değil sadece övülecek bir şirket.
    Bunu açıklardım ama telefonun gibi kasan bir beynin olduğu için tek madde bile yazmam, hadi canım yandan yandan diyerek uğurlarım

• Erdi Bey çok samimisiniz tebrik ederim.Türkiye soğuk savaş döneminden sonra toprakları cetvelle çizilenlerden değil kan ile alınan asil bir cumhuriyettir.Bunun radikalmilliyetcilikle alakası yok.Nasılki ortadoğuda bir gazeteci sırf ABDli diye rehin alınamıyorsa, Türkiyenin de bundan farkı olmamalı.Tutumunuz bence çok isabetli tekrar teşekkürler.

• Yapılan çok büyük bir ayıp ama Mesut Bey ilk açılışa gittiğinde basın olarak sizi çağırıp hadi kalabalığı çekin gidin diyen onlar değil miydi? Basını (ihtiyacı var veya yok tartışılır) reklam aracı olarak gören Apple değil miydi? Hadi diyelim ki siz meslek etiği gereği ve

binlerce üyesi olan bu platforma olan sorumluluğunuzdan dolayı gittiniz (ki ben öyle düşünüyorum insan kolay kolay kendisine terbiyesizlik yapılan yere bi daha gitmez) ee peki bu forum değil miydi firma eleştri konularını silen reklam kaybetme korkusuyla herşeyi

yapan. Demem odur ki ya kullanıcılarınıza sizin yaptığınız ayıpları yapmayacaktınız ya da size böyle bir ayıp yapıldığında maalesef kabulleneceksiniz ve video yayınlamayacaksınız. (Bu dediklerim yönetimle ilgili kişisel değil Erdi Bey'i çok severim sayarım)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mertov -- 27 Ekim 2014; 17:05:01 >
  • apple=ergen teknolojisi
  • quote:

quote:

quote:

Çünkü Apple kötü bir şekilde eleştirilecek değil sadece övülecek bir şirket.
    Bunu açıklardım ama telefonun gibi kasan bir beynin olduğu için tek madde bile yazmam, hadi canım yandan yandan diyerek uğurlarım

Evladım önce kullandığım ürünler hakkında bilgin oluşması için daha önce sattığım ürünlere bak.

Sonrada malum yerine şarj aletini tak aman bitmesin. Malum iPhonelerin şarjı gitmiyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Kim ne derse desin apple

• Marka tutkunlarından bağımsız olarak değerlendireyim.Çok abartmışsınız , bir ikram yapılmadı , video kesildi diye 3 gündür eleştirmek abartmaktır.Tarafsız olarak değerlendirdim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fowell-one

Olay belli oldu, Apple Erdi ÖZÜAĞ 'a çay,kahve ve su vermemiş, ayrıca DH 'e 4-5 tane iphone yollayıp alın test edin iyi test yazarsanız cihazlar sizde kalır dememiş :)

Videoyu izledin mi?
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.