Şimdi Ara

Mobilite: 2013'e damgasını vuracak akıllı telefonlar mercek altında (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
109
Cevap
1
Favori
3.026
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: injection

quote:

Orijinalden alıntı: berkozcann

quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

Apple, kullanıcılarının ne isteğini çok iyi bilen bir firma ben 5 inc ekranlar istemiyorum elime oturan ekran istiyorum, daha iyi performans verip kalınlaşan telefonlar istemiyorum ince ve hızlı telefonlar istiyorum. Apple bana tam istediğim şeyi veriyor doğrusu.

iphone 5i elime alır almaz elimde tv kumandası tutuyorum sandım, iphone 5 başlamadan bitti benim için, iphone 4-4sten geçenler için çağ atlamak olabilir lakin bana göre kumanda.
    fakat iphone 5in bana göre şuana kadar çıkmış ayfonlar arasında en çok parasını hakeden cihaz oldugu gerçeğini kabul ederim, eski ayfonlara nazaran her açıdan

look whos talking...

iphone için demiyorum genel olarak söylüyorum, imzasında deli gibi samsung ürünleri bulunan bir adamın ne cevap vermesini bekleyebiliriz ?

nokia-samsung-lg
    neyin kafasını yaşıyosun sırrını söylede yaşayayım
    ingilizce espri yapmaya çalışmış falan birde, gel sana özel ders vereyim bi ara
    iphone elimden çok geçmiş bir cihaz, 2.el bölümünde en çok iphone alışverişi yapan @dr.teknik iyi tanır beni, saygılar buradan kendisinede

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JohnMullins -- 24 Ocak 2013; 23:07:08 >

• video'yu izlemedim fakat iphone 5s ekranı hakkında ne söyleniyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 6.cadde

Donanim ilerledikçe ilerliyor ama pil sorununa hicbir cozum bulunmadi. Gun icinde biten piller yerine yeni bir teknoloji bulmalari lazim.

bu sorunun üzerine düşülmemesi çok ilginç bence.

Iphone5s çıkış tarihi tahmini ne zaman?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Seviyeli Yarbay -- 24 Ocak 2013; 23:43:34 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: abdullahkhan

Xperia Z alır hepsini ayağının altına.

adamlar şubatta yeni telefonlar çıkıyor diye bas bas bağırıyorken, 'xperia z alanlar 4-5 ay boyunca androıdın en hızlı telefonunu kullanma fırsatı yakalayacaklar' diye bas bas bağırıyorken, yani 5 ay sonra işi bitiyor bu telefonun ve hala bu yorum 10 beğeni alıyor. anlamak mümkün değil.

• videoları youtube üzerinden veri nolur yalvarıyorum artık

• quote:

Orijinalden alıntı: kcankaynak

Ne bu Xperia Z fanlığı anlayamadım valla. Evet tasarımı güzel gözüküyor özellikleri de güzel bir lafım yok. Ancak burada 1 yıldır Sony'ye "yazılım" diye söven kullanıcılar, şimdi 2 sitede resmini ve videosunu görüp nasıl bu kadar emin konuşuyor anlamıyorum. 2011 cihazlarına yazılım desteği vermedi. 2012 cihazlarına Mart 2013'de vericem dedi. Adamların yazılım sicili berbat. Samsung dışında hiçbir firma güven vermezken, özellikle LG ve Sony bu konuda en berbat firma iken, nasıl böyle ağzınızın suyu aktı anlamadım. Para sizin, zevk sizin tabii ki ama bu kadar da büyülenmeyin. En azından dereyi görmeden paçayı sıvamayın. Bi elinize alıp kullanın arkadaş. Suya karşı koruyo filan da kaç kişi o telefonla havuza girecek ? Kaç kişi küvete girip yıkanacak ? Yahu adamlar "okyanusta bile su geçirmez" dese de kaç kişi 2000 lira verip suya girebilecek ?

Ağustos-Eylül 2013 döneminde diğer firmalar 5.0.1 sürümü ile yepyeni deneyimleri kullanıcıya yaşatırken, siz yazılım desteği gelmeyen, 2 ay donanımsal olarak güncel kalacak olup daha sonra 2.plana düşecek bir cihaz alarak, paranızla rezil olmayın. (İnşallah olmazsınız)

samsung konusuna katılmıyorum, hala s3lere normal yollardan 4.1.2 yükleyemeyen insanlar var.

yazılım konusunda tek adam gibi hizmet veren şirket apple. adamlar ios 6 çıkardı, teknolojiden bir haber dayım bile 3gs'sine ios6 kurdu sorunsuz bir şekilde.

android 5.0 konusuna gelirsek, ben android 5.0 da android işletim sisteminin "kaynak müsrifi" olmayan, daha sade bir arayüz ile baştan yazılacağını düşünüyorum.

• lumia 920'nin geliştirilmiş hali 950 olarak gelirse yine adından çok sözettirecek ama ms yazılım ayağını atlamazsa tabi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baybarut -- 25 Ocak 2013; 11:17:42 >
  • bende videolar açılmıyor acaba çözümü varmı ?

• M7 ve xperia z en çok merak ettiğim iki model
  • Erdi bey: Biraz deyil baya bi diksiyon Eğitimi almanız gerekiyor.
    Eğitiminizi tamamladıktan sonra ekranlarda buluşmak temennisi ile.

• Galaxy S4'ü beklemeyin boş yere bence. Xperiz Z alın gitsin. S4 şimdi plastik oyuncak kasayla gelir, daha hızlı bir telefon olsa bile sizi tasarım ve malzeme kalitesi olarak tatmin etmez.

2013'ün telefonu Xperia Z'dir kesinlikle.
  • Erdi ÖZÜAĞ ve Ender Yıldız videolarınız özelikle bekler hale geldim. Yeni bir telefon almaya karar verdiğim şu günlerde inceleme ve önincelemeleriniz çok faydalı oluyor. Ellerinize sağlık

• SADECE OYUN AMAÇLI EN İYİ TELEFON NEDİR ŞU AN PİYASDA?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sindem09

SADECE OYUN AMAÇLI EN İYİ TELEFON NEDİR ŞU AN PİYASDA?

iphone 5
  • quote:

Erdi bey: Biraz deyil baya bi diksiyon Eğitimi almanız gerekiyor.
    Eğitiminizi tamamladıktan sonra ekranlarda buluşmak temennisi ile.

senin de dil bilgisi dersi alman gerekiyor belli ki.
  • Xperia Z fanlıgını bırakalım lütfen SONY sırf satabilmek için amiral gemisini erkenden piyasaya sürdü diger markaların yeni amiral gemileri cıktıgı zaman Z satıslarında büyük bir düsüs yasanacagını düsünüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: drkimble

şu izlediğim videodan çıkardığım sonuç şudur ki, hiç bir zaman en iyisi diye birşey olmayacağıdır. her 3 aya bir yeni telefonlar çıkıyor. bizde hiç ihtiyacımız olmadığı halde gidip yenisini alıyoruz. telefonun ekranı amoled olsa ne amoled plus olsa ne. sanki sabah akşam video izliyoruz ekranda. xperia neo kullanıcısıydım telefonumu yenilemek istiyordum dakka itibariyle vazgeçtim. tüketim çılgınlığından başka birşey değil bu. nacizane görüşümdür katılmayanlarınız olacaktır elbet saygılarımla.

kesinlikle sana katiliyorum...

artik bi asamadan sonrasi israftir... zamane israfida soyle adlandiriyorum ben... TEKNOLOJI israfi....
  • ne kadar çok boş adam var memlekette

• 14:32de Erdi Bey donanımsal ses diyeceğine dili sürçtü donanımsal se*s dedi gece izlerim diye indirmiştim farkedince bayağı güldüm. Muhabbetiniz çok iyi eleştiri olarak almayın sakın. Kolay gelsin :)

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: injection

quote:

quote:

Apple, kullanıcılarının ne isteğini çok iyi bilen bir firma ben 5 inc ekranlar istemiyorum elime oturan ekran istiyorum, daha iyi performans verip kalınlaşan telefonlar istemiyorum ince ve hızlı telefonlar istiyorum. Apple bana tam istediğim şeyi veriyor doğrusu.

iphone 5i elime alır almaz elimde tv kumandası tutuyorum sandım, iphone 5 başlamadan bitti benim için, iphone 4-4sten geçenler için çağ atlamak olabilir lakin bana göre kumanda.
    fakat iphone 5in bana göre şuana kadar çıkmış ayfonlar arasında en çok parasını hakeden cihaz oldugu gerçeğini kabul ederim, eski ayfonlara nazaran her açıdan

look whos talking...

iphone için demiyorum genel olarak söylüyorum, imzasında deli gibi samsung ürünleri bulunan bir adamın ne cevap vermesini bekleyebiliriz ?

nokia-samsung-lg
    neyin kafasını yaşıyosun sırrını söylede yaşayayım
    ingilizce espri yapmaya çalışmış falan birde, gel sana özel ders vereyim bi ara
    iphone elimden çok geçmiş bir cihaz, 2.el bölümünde en çok iphone alışverişi yapan @dr.teknik iyi tanır beni, saygılar buradan kendisinede

kola kafası imzanda samsung ürünleri gözüme çarptı o yüzden öyle yaklaşım yaptım sakin ol moruk tamam zengin olabilirsin elinden çok cihaz geçmiş olabilir de böyle çıkış yapmana gerek yoktu ingilizce dersi için de teşekkür ederim ihtiyaç duymuyorum.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.