Şimdi Ara

Mobilite: 2013'e damgasını vuracak akıllı telefonlar mercek altında (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
109
Cevap
1
Favori
3.026
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: abdullahkhan

quote:

Orijinalden alıntı: __BadblooD__

quote:

Xperia Z alır hepsini ayağının altına.

İşlemci ve gpu o çözünürlükte berbat olacak bataryası yetersiz kalıcak benden söylemesi. Tasarımı, su geçirmezlik özelliği, kamera özellikleri çok iyi ama ilk dediklerimi 2-3 ay sonra herkes söyleyecek

O zaman HTC M7'ye ne olacak. O da Adreno 320'yi kullanacak, üstelik onda 2100 MaH pil olacakmış
    E bir de ekranın daha yüksek ppi değerinden dolayı daha çok güç tükettiğini hesaba katarsak, M7 yeni bir One X faciası olacak bence.

Xperia Z ise 2013'ün en iyi cihazı bence.
    Samsung, kamera, arayüz, malzeme ve ses kalitesi konusunda başarısız çünkü.

Daha 23 gün oldu 2013 e gireli yeğen bi sakin ol HTC daha berbat zaten onu savunduğum yok ki benim problemim ne bu Xperia Z holiganlığı.Bilinçli tüketici olun firma fanatikliği tüketiciye yaramaz.

• xperia z der susarım

• quote:

Orijinalden alıntı: UnInvited_Guest

quote:

Orijinalden alıntı: mipa90

sony xperia z ile gelen kulaklığıda yorumlasaydınız keşke

A864 ile gelen kulaklıkla aynı pek de umut beslemeyin derim.

şu anda xperia p kullanıyorum ve telefonla gelen kulaklık mh750. bu telde bile ses kalitesi htc one x i hemde beats kulaklıkla dovuyorsa. xperia z deki clear audio+ ve verecegı kulaklıkla gelecek ses beni şimdiden heyecanlandırıyor
  • tamam coğu teledon xperia z den hızlı olucak özellikle galaxy s4 ama s4 gene plastik kasa ile gelirse acıkcası tercih sebebi olucagını sanmıyorum xperia z deki ses kalitesini kamera kasa kalitesini verebileceğini sanmıyorum.

• HEYECAN YAPMAYIN ERDİ BEY :) şaka bir yana çok güzel bir bölümdü ayrıca yenilikçi fikirlerinizde çok güzel teşekkürler

• Bende Telefon almak icin bekliyorum ama nisan mayis haziran ayinimi beklesem artik o Kadar kararsiz kaldimki gunden gune gercekten harika telefonlar cikiyor bakalim neler olacak bana gore en iyi olanini alacammm hadi bakalim

• video duraklatıp oynatıldığında ses gidiyor

• lumia 950 mi geliyormuş bir aralar lumia 1001 iddaa'ları vardı

• quote:

Orijinalden alıntı: talerk

xperia z der susarım

quote:

Xperia Z alır hepsini ayağının altına.

Nerelerdesiniz geç kaldınız Xperia Z nin türkiye temsilcisi bu iki arkadaş beyler.Bu ne böyle Xperia Z fanlığı cidden anlamıyorum daha elinize bile geçmemiş telefonu nasıl bu derece beğenebiliyorsunuz şaşıyorum.

Erdi abi bir ara "işlemcilerin asenkron çalışması daha az ses ile daha iyi soğutma" demen koptu götürdü beni telefona da fan bağladınız

• Xperia Z ne kadar çıkacak yeni model varsa ezer geçer

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ultraslan.1905 -- 23 Ocak 2013; 22:08:26 >
  • sony için yapılan olumlu yorumlara neden hep eksi basılmış.hazımsızlık yaşayanlar mı var yoksa samsunga mı ortaklar?

• telefon işi sidik yarışından başka bişe değil

• Xperia Z
  • quote:

Orijinalden alıntı: mipa90

quote:

Orijinalden alıntı: UnInvited_Guest
    quote:

Orijinalden alıntı: mipa90 sony xperia z ile gelen kulaklığıda yorumlasaydınız keşke
    A864 ile gelen kulaklıkla aynı pek de umut beslemeyin derim.
    şu anda xperia p kullanıyorum ve telefonla gelen kulaklık mh750. bu telde bile ses kalitesi htc one x i hemde beats kulaklıkla dovuyorsa. xperia z deki clear audio+ ve verecegı kulaklıkla gelecek ses beni şimdiden heyecanlandırıyor

Sony ye ses konusunda hiçbir şey söyleyemem cidden çok iyi A864 kullanıyorum oradan biliyorum .Ama kulaklık konusunda aynısını söyleyemem pek de iyi değil.

• Mobilite Programı güzel de....DonanımHaber olarak halen siteye girişte kolaylık için bir mobil uygulamanız yok...

• HTC'nin çıkmayan telefonu berbat ilan edilen, Sony Xperia Z daha kullanıma sunulmadan en iyi ilan edilmesi çok ilgincime gitti.
  • Full Hd adreno 320'yi zorlar bence.En azindan oclu 320 veya 330 olmasi gerek artik.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sony Xperia Z ile başarılı bir çıkış yaptı. Ancak nokia, o.i.s. ve 808 sensörünü yeni wp8 telefonun da birleştirirse exmor rs yalan olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Baran.

Full Hd adreno 320'yi zorlar bence.En azindan oclu 320 veya 330 olmasi gerek artik.

medyum memiş detected
  • bu videolar neden sürekli donuyor tekrar bastan baslatmak zorunda kalıyorum

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.